Lehekülg 19, kokku 88 EsimeneEsimene ... 91516171819202122232969 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 361 kuni 380, kokku 1752
    Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kaala Vaata postitust
    Sellise mängu puhul ei saa piletite vabamüüki korraldada nii, et igaüks saab osta piiramatus koguses pileteid. Praeguse seisuga on terve ports eestlasi-fänne, kes tahtsid piletit osta, aga ei saanud, kuna keegi hangeldaja ostis juba viimased 100 ära.
    Piletilevile on ette antud limiit - 4 piletit inimese kohta.

Amatöör Kasutaja b0xter avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

Algupärane

no mingisuguse võimuga peab sellele reageerima, või siis korraldame oma peo reedel mollys ja teeme sellise peo, et baarist midagi alles ei jää

PS! ärge alluge provokatsioonidele!

Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Mihkel, mis Iirimaa fännidega tehakse? Minu ees ostis Piletilevis üks iirlane kuus piletit, ütlesin Piletilevi müüjale, et iirlased ei või seal olla, aga tema ütles, et talle pole sellist infot antud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Mihkel, mis Iirimaa fännidega tehakse?
    Kesa, ae, kussa oled? Kas sina ei tahaks näha (mina küll tahaks), kuidas ühe valesse sektorisse tikkuva iirlasega tehakse selle mängu eel turvakontrollis POOLTKI seda, mida meiega on tehtud lugematutel kordadel enne feking Meistriliiga mänge staadionile sisenemist... Ja olekski probleem lahendet.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Tanel Vaata postitust
    Mihkel, mis Iirimaa fännidega tehakse? Minu ees ostis Piletilevis üks iirlane kuus piletit, ütlesin Piletilevi müüjale, et iirlased ei või seal olla, aga tema ütles, et talle pole sellist infot antud.
    Iirlastele on teada antud nii saatkonna kui ka oma riigi alaliidu kaudu, et nad ei tohi osta pileteid mujale kui oma sektoritesse. Korraldajal on õigus neid mitte staadionile lubada.

Algupärane

Iirlastele on teada antud nii saatkonna kui ka oma riigi alaliidu kaudu, et nad ei tohi osta pileteid mujale kui oma sektoritesse. Korraldajal on õigus neid mitte staadionile lubada.
    Aga kas sellel korraldajal ka mune on seda realselt teha!? Vaevalt.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

mida võetakse ette molly malonesega(kui jutud vastavad tõele ) sest kui sealt saavad iirlased kamalaga pileteid eestlaste sekka ja neid lõpuks sisse ei lasta, siis ju läheb korralik hunnik pileteid lihtsalt raisku

Algupärane

..ma olen faking ahastuses juba varsti... mitte, et mul oleks kahju, et staadionil täismaja on.. vaid tõesti, et mismoodi see süsteem juba eos mädaneb...
    MIA SAN MIA!

Zeusi poeg Kasutaja Piksenool avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

See oleks küll nüüd ebameeldiv, kui iirlased pääsevadki Eesti poolehoidjate vahele oma iiri laule laulma. Sellist jama ei ole küll vaja. Samas oleks muidugi jama ka see, et paljud inimesed, kes tahaksid, ei pääse staadionile ning iirlastest tühjaks jäänud kohtadel haigutab vaikus. Eks jalkaliidul oli ka olukord esmakordne ja oma vigadest õpitakse. Järgmine kord läheb arvatavasti paremini see piletimüük ja loodetavalt on ka kõigil võrdsed võimalused pileteid osta algusega kell 10:00. Sel hetkel, kui 10:00:02 avanes minul piletilevis Eesti- Iirimaa mängu "osta" link, oli juba üle poole staadionist ostmiseks suletud. Tõmbas tuju ikka päris miinusesse. Aga nähes kui paljud piletitest ilma jäid, olen ikkagi vist õnnega koos.

Kitkume neid iirlasi nagu kalkuneid,
    3:0 Eestile.
    Piksenool
    Tsitaat Algselt postitas alehis Vaata postitust
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas b0xter Vaata postitust
    mingi lootus veel, et ma saan mõned kutsed sinna, eks hoian kursis kui mõned üle jäävad ^^

oleks tore, kui kaks mulle ohverdaksid

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    Piksenool
    Kalkunitega seoses - ehk siis eestlastest kalkunikitkujate ja torumeeste armee täidab tubli osa staadionist Dublinis.

Tulemuse osas muidugi nõus, et 3:0.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Administraator Kasutaja Tanel avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
    See oleks küll nüüd ebameeldiv, kui iirlased pääsevadki Eesti poolehoidjate vahele oma iiri laule laulma. Sellist jama ei ole küll vaja. Samas oleks muidugi jama ka see, et paljud inimesed, kes tahaksid, ei pääse staadionile ning iirlastest tühjaks jäänud kohtadel haigutab vaikus. Eks jalkaliidul oli ka olukord esmakordne ja oma vigadest õpitakse. Järgmine kord läheb arvatavasti paremini see piletimüük ja loodetavalt on ka kõigil võrdsed võimalused pileteid osta algusega kell 10:00. Sel hetkel, kui 10:00:02 avanes minul piletilevis Eesti- Iirimaa mängu "osta" link, oli juba üle poole staadionist ostmiseks suletud. Tõmbas tuju ikka päris miinusesse. Aga nähes kui paljud piletitest ilma jäid, olen ikkagi vist õnnega koos.

Piksenool
    100% nõus.

Universumi Direktor Kasutaja marcello avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Ilmselgelt on selle "ette antud limiidi" peale kõrge kaarega lastud.
    Lahe üritus muidugi...
    INTER ARMA CARITAS

Deep Thought Kasutaja fitti avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2002

Algupärane

Kõige huvitavam, et kunagisest Inglise mängust ei õppinud ei EJL ega Piletilevi. Kogu seda bardakki oleks saanud ju ära hoida toonaseid auke lappides. Aga selle asemel astuti jälle täpselt samasse auku.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

Administraator Kasutaja mazz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Kõik ostan-müün-vahetan stiilis postitused palun vastavasse teemasse.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Serbia mängu ajal kaagutas EJL, et SRB fännid EI PÄÄSE väljakule, mitte mingit arutelu EI TULE ja üldse meil on nulltolerants i tak dalshe. Reaalsus oli see, et keset esimest poolaega pidi faking kaa-komando põhjatribüünile äärde tormi jooksma, sest persetäis serblasi OLI seal sees. Sellest ma ei räägigi, et minu eest idatribüünil kaks tipla Serbia sallidega lehvitasid, Serbiale skandeerisid ja põmst terve tribüüniga tüli norisid (mille peale turvas ütles, et "neil pole lippu, ma ei saa neid välja visata"). Asi kiskus tuliseks ja ülevaltpoolt hakkas tiblunitele juba esemeid kaela lendama ja sõnasõda läks suureks, aga lõpuks oli tegemist tõeliste tiblunn-fännidega, mis seisnes selles, et kärsad kobisid serblasi maapõhja vandudes staadionilt minema, kui Kostja 1-1 põrutas.

Asi lahenes iseenesest, aga kas ka sellel mängul?

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

vabandust, et loll küsimus, aga kus see lisatribüün asub?

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
    Jeah, sain ka piletid. Thänk gaad.
    Pole tänu väärt.
    Sinu gaad.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Kui iirlane siseneb staadionile kandmata ühtegi iirile viitavat sümboolikat, pole mingit alust teda staadionile mitte lasta.

Kui eestlane kasuahnusest müüb oma pileti iirlasele, pole vaja süüdistada iirlast vaid naaberkohal istuvat paksenenud tengelpungiga rahulolevat patriotismitut teist eestlast.
    Iirlase asemel otsiks ise samuti kõiki võimalusi, et mängule pääseda ja on olnud juhtumeid, kus võõrsil piletita jäänud eestlased on samuti soetanud pileteid kohalikust piletimüügist või käest-kätte.

Järgmine kord sarnase piletipaanika korral tuleks vast pileteid müüa ainult läbi Jalkaliidu aga ka see ei välistaks võimalust, et pileteid satub võõrastele.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Selle kivi viskan küll faking jalgpalliliidu kapsaaeda! Mida toimub? Mis kuradi pärast piletid nii odavad olid, et inimesed ilma probleemiteta ostsid 10-30 piletid??!! Tänu sellele süsteemile ei ole ka seekord staadion täis, kordub sama mis Brasiiliaga kus piletid olid välja müüdud(=loe: jagati sponsoritele jne ja vahendajad ostsid 100 tükki korraga ja pooled ei viitsinud ilmuda kohalegi, jätke piletid fännidele rsk!) Kus on korralik süsteem, et max. arv pileteid võib müüa nagu teistel tähtsatel üritustel?? Play-offiks oleks pileti hind võinud vabalt olla 30-40 euri ja samamoodi oleks staadion välja müüdud, aga mitte nii kiiresti. Nüüd jäin mina + tuhanded teised fännid ilma piletita, sest ma ei uskunud et Eestis jalgpall nii populaarseks sai ja suur staadion müüakse faking 19 minutiga tühjaks!?
    Mina juba naljalt staadionilt eemale ei jää.
    Brasiilia situatsioon oli ju täiesti vastupidine praegusele. Siis oli pileti hind 1500 eek ja nuteti, et fännid ei jaksa piletit osta, ainult valgekraed jaksavad. Siis kui selgus, et täismaja asemel tuleb poolmaja, lasi EJL pileti hinna kõvasti alla, lastekodulapsed said täiesti tasuta sisse, spekulandid said piki kotte ja originaalhinnaga ostjad said ühele mängule tasuta, kui vaid kogemata pileti alles hoidsid.

Minu arvates oleks kõige õigem ka koondise mängudele müüa kindla istekohaga hooajapileteid ja asi mutt. Kes spekulandilt pileti ostab, toidab spekulanti!
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud