Lehekülg 43, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3339404142434445464753 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 841 kuni 860, kokku 1752
    Andekas disainer :) Kasutaja Scooter avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Sai siin selline asi sai tehtud...

Andke tuld, kel veel piletit pole või juurde soovib.
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

AD e. Andekas Disainer...

I see them, they run. Kasutaja oku avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rauno Vaata postitust
    Panen sama kommentaari, mis soccernet artikli juurde: Väga tore ettevõtmine. hea vastus iirlaste "Go green on November 15" üritusele. http://www.facebook.com/GoGreenOnNov15

Kuna mäng on jube tabavalt kuupäeval 11.11.11, siis võiks selle kampaania nimi olla näiteks "Toetame 11" või midagi sellist. Võttes veel arvesse, et jalkapoisse on ka platsil 11, siis täitsa sobiv sõnademäng.

oku läheb igatahes siniseks
    League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Seni olen mängu unes näinud kolmel korral. Kodumängu siis, kordusmängu näidatakse ilmselt alates 12.11. Senised tulemused: 0:3; 1:1, 6:4. Peab vist korra veel nägema, et saldo plussi läheks. Lisaks teavitas uni asjaolust, et 11.11 kostitab Tallinnat üleujutusega, mistõttu võib staadionile jõudmine fännidel raskendatud olla. Arvestage.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Eesti koondislane Kasutaja rauno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas markofkin Vaata postitust
    Pole paha algatus. Fatseeboki kontot mul ei ole ega tule, aga oma sinise panuse annan kindlasti!
    Selle arvestusega panin lingi siia ,et kõigil pole kontot Meedias veidi vastukaja ka täna olnud (ala elu24 kirjutab ,et Jalgpallikoondis värvib Eesti siniseks jne jne) nii ,et sealtkaudu ka inffi tilgub veidi

Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas oku Vaata postitust
    Panen sama kommentaari, mis soccernet artikli juurde: Väga tore ettevõtmine. hea vastus iirlaste "Go green on November 15" üritusele. http://www.facebook.com/GoGreenOnNov15

Kuna mäng on jube tabavalt kuupäeval 11.11.11, siis võiks selle kampaania nimi olla näiteks "Toetame 11" või midagi sellist. Võttes veel arvesse, et jalkapoisse on ka platsil 11, siis täitsa sobiv sõnademäng.

oku läheb igatahes siniseks
    Idee tekkis kampaania tegemiseks just GO Green November 15 põhjal. Mitmeid kordi olen mängupäeval linnas käies mõelnud ,et meil poisid mängivad kodus ja linnas pole üldse näha..kurb pilt ja kui nägin iirlaste kampaaniat siis tekkiski mõte ,et miks mitte meil ka..häid asju võib ikka kopeerida Panin face JH seinale mõtte kirja,Koja liitus ja eile öösel siis tegime koos Madise ja Kojaga pressika ja lasin õel logo teha kiirelt..nii ta läks See Toetame 11 on väga hea a seekord jätame ma arvan nii nagu on..seda 11 saab kasutada mõni teinekord,samas natuke nagu kanal 11 reklaam võib tekkida seal on see slogan mu meelest olemas.

Reservmängija Kasutaja lrak avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

tuleb remondi käigus kaduma läinud nr. 15 retrosärk jällegi üles otsida.

Eesti koondislane Kasutaja aanvaller avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

Lindpere juhtum on tegelikult ikka veel lahtine
    http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...64909&l=fplead

Eesti koondislane Kasutaja idikas avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Joel on koondises!!!!Los Angelesest pärast mängu Galaxyga New Yorki jõudnud Lindpere helistas koondise peatreener Tarmo Rüütlile ja teatas, et ta soovib osaleda kõnealustes mängudes Eesti koondise eest ning on saanud selleks ka loa Red Bullsi klubi juhtkonnalt.

Twinsocceri asjapulk Kasutaja BlueBlackWhite- avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Scooter Vaata postitust
    Sai siin selline asi sai tehtud...

Andke tuld, kel veel piletit pole või juurde soovib.
    Mul avab klikates avalehe. Saaks äkki kommuuni nime öelda, läheks facebooki otsingu kaudu.
    Hala Madrid !

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Iirlaste vastu võõrsil 4-5-1, kus Joel, Kostja ja Dmitrijev keskel koos on oleks päris kena.

Reservmängija Kasutaja lrak avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

mina jääksin endiselt seda meelt, et vähemalt järelejäänud kahes mängus ei peaks lindpere algkoosseisus alustama. nagu zelinskigi ütles, siis oleks ta vähemalt hetkel täieõiguslik vahetusmees. ei ole vaja lõhkuda seda, mis toimib ideaalselt. aga eks rüütli konsulteerib lindpere endaga, mängijatega ja langetab siis õiglasliku otsuse.

Adm¡nistraator Kasutaja Teiresias avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2010

Algupärane

mul ka munn nii kõvaks lindpere tuleku peale ei lähe. noh ta seal US & A-s midagi korraldab, aga see liiga ju klounaad nagu virus chillimine ja oleks teiste matside suhtes ebaaus AND SHIT !

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Juki tagasitulekut võiks lauluga tähistama. Kui ta platsile peaks saama, siis pakkun välja sellise(viis omal valikul): BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUU

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Las Lindpere istub pingil ja tutvub algul staadioniga jah!

INSURRECTION Kasutaja vendetta avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2001

Algupärane

Henry käskis tulla (või minna - kuidas soovite)

Eesti koondislane Kasutaja krissucool avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
    Juki tagasitulekut võiks lauluga tähistama. Kui ta platsile peaks saama, siis pakkun välja sellise(viis omal valikul): BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUU
    MINE PERSEEEEEEEE!(viis omal valikul)

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas krissucool Vaata postitust
    MINE PERSEEEEEEEE!(viis omal valikul)
    Veidi karm Lindpere vastu. Ma lihtsalt vilistaks välja(kui staadion nii külm ei oleks jne.)

Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
    mul ka munn nii kõvaks lindpere tuleku peale ei lähe. noh ta seal US & A-s midagi korraldab, aga see liiga ju klounaad nagu virus chillimine ja oleks teiste matside suhtes ebaaus AND SHIT !
    sellepärast ongi mul heameel kui ta mängiks..olete seal USAs mänginud ja teate mis tase on? Tuleb Juki mängima on näha mis tase tal on,s.tt ,normaalne või väga hea..arvan et tugevalt üle keskmise siiskimis on ebaaus?Juki oli koondises kui mõni praegune koondislane lasteaias käis ja on igati ära teeninud koondise nimekirja kuulumise..virus chillimine on jah mõne jaoks lagi..kindlasti pole see Juki

Eesti koondislane Kasutaja aanvaller avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2007

Algupärane

kui keegi peaks juki välja vilistama siis ma ei tea, visake teine üle piirdaia vms.. Sellist inimest pole A le coq Arenale vaja.
    Zelinski vist sittus püksi kui kuulis et juki siiski tuleb

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud