Lehekülg 46, kokku 88 EsimeneEsimene ... 3642434445464748495056 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 901 kuni 920, kokku 1752
    Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Troll Ke$ha, mida sa saavutada üritad vaenu õhutamisega ? Tähelepanu ? Okei, said selle. Oled rahul nüüd ? Loodan, et tõstsin su ego. Kui nüüd aus olla, siis sa oled väga halva tasemega troll. Eks sa pead veel edasi harjutama ning teed seda kindlasti. Ainuke asi mida ma soovin sult on see, et ära palun tee Eesti koondise mängijaid maha. Palun.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Twinsocceri asjapulk Kasutaja BlueBlackWhite- avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2011

Algupärane

Kusjuures Ke$sha on erinevast mõnest(Soovi korral loe "kõigist teistest") trollist suutnud paar täiesti head postitust ka teha, vahest(loe "peaaegu alati") aga ajab iba astmel 5.
    Hala Madrid !

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Arvestama peab seda et tulevate nädalate mängud 11.11.11 ja 15.11.11 on vbolla meie põlvkonna ainukesed sellised kus on oma silmaga võimalik näha kuis Eesti finaalturniirle pääseb... kas ta kunagi enam play-offigi saab, seegi küsitav? Seega - nendeks mängudeks tehtagu leping ja toodagu Eesti võidu eest mängima kasvõi vana kurat ise (eeldusel et ta ikka eestimaine on) seda enam peab kokku saama ja koguma üle maailma kõik Maarjamaa parimad jalgpallurid ning unustama olnu - need mängud peab lihtsalt VÕITMA ja selleks peavad kõik parimad ühtse lipu all olema! The End!
    RummaBastards!

Eesti koondislane Kasutaja sicmic avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jansa Vaata postitust
    Arvestama peab seda et tulevate nädalate mängud 11.11.11 ja 15.11.11 on vbolla meie põlvkonna ainukesed sellised kus on oma silmaga võimalik näha kuis Eesti finaalturniirle pääseb... kas ta kunagi enam play-offigi saab, seegi küsitav? Seega - nendeks mängudeks tehtagu leping ja toodagu Eesti võidu eest mängima kasvõi vana kurat ise (eeldusel et ta ikka eestimaine on) seda enam peab kokku saama ja koguma üle maailma kõik Maarjamaa parimad jalgpallurid ning unustama olnu - need mängud peab lihtsalt VÕITMA ja selleks peavad kõik parimad ühtse lipu all olema! The End!
    See esimene pool su postitusest on veidi kahtlane, sest EMile saab järgmisest korrast alates 24 tiimi e. pool Euroopat, siis on juba piinlik kõrvale jääda. Aga loomulikult, kogu ressurss tuleb mängu panna, seda teevad ka vastased.
    Which ship has never docked at Liverpool?
    The Premiership.

"Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas sicmic Vaata postitust
    See esimene pool su postitusest on veidi kahtlane, sest EMile saab järgmisest korrast alates 24 tiimi e. pool Euroopat, siis on juba piinlik kõrvale jääda. Aga loomulikult, kogu ressurss tuleb mängu panna, seda teevad ka vastased.
    ... ma ei tea kui vana Sa oled ..mina olen nt. 40, tean vanu võitluskaaslasi- Eesti jalkafänne kes juba 50 ja üle selle... mis see eesti mehe keskmine eluiga ongi , 72 või ?

Öine retoorika : Ja pealekauba tuleb 12.12.12 maailmalõpp ning kui see ei tulegi siis ajalugu käib spiraalimööda ning kurat seda teab mis Liidus või teise riigi võimu all me kunagi lähitulevikus jälle olla võime...? Nii et ELU shanss!
    RummaBastards!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Järgmisele EM-ile jah siis juba 24 meeskonda(mis on minu arust väga suur viga). Seega loogiliselt võttes pääsevad tulevikus otse turniirile ka teise koha omanikud ning valiksarjas kolmanda koha saanud meeskonnad mängivad play-offi. Eesti parim koht valiksarjas oli enne praegust teatavasti 4. Seega lihtne ei saa olema asi ka tulevikus.

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
    Troll Ke$ha, mida sa saavutada üritad vaenu õhutamisega ? Tähelepanu ? Okei, said selle. Oled rahul nüüd ? Loodan, et tõstsin su ego. Kui nüüd aus olla, siis sa oled väga halva tasemega troll. Eks sa pead veel edasi harjutama ning teed seda kindlasti. Ainuke asi mida ma soovin sult on see, et ära palun tee Eesti koondise mängijaid maha. Palun.
    Kas troll tähendab, et mul ei ole sinuga sama arvamus? Jah, ma olen troll. Juki vilistan statal välja. Tahan, et Eesti võidab. Head ööd!

Huviline Kasutaja Meintz avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Järgmisele EM-ile jah siis juba 24 meeskonda(mis on minu arust väga suur viga). Seega loogiliselt võttes pääsevad tulevikus otse turniirile ka teise koha omanikud ning valiksarjas kolmanda koha saanud meeskonnad mängivad play-offi. Eesti parim koht valiksarjas oli enne praegust teatavasti 4. Seega lihtne ei saa olema asi ka tulevikus.
    Esimesed 2 ja parim 3nda koha omanik saab otse ja 8 ´ülejäänud mängivad play-offi.

Reservmängija Kasutaja Kartul avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Igastahes, mängu juurde tagasi tulles siis kui meie nutame siin Sergei puudumist taga aga tundub, et Iirimaal on pool koondist laatsaretis. Besti vigastus osutus vist ikkagi tõsisemaks, kui lihtsalt põrutus.

Eesti koondislane Kasutaja erxu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2006

Algupärane

Kas Eesti - Iirimaa mängu jaoks poleks võimalik kasvõi neid väikseid Eesti lippe installeerida praktiliselt igale pingile nagu seda tehti mingi mäng aastake tagasi aga siis oli lippude asemel need starteri täispuhutavad pulgad. Vägev oleks küll kui terve staadion oleks kasvõi väikseid lippe täis nagu seda ta on laulupeo ajal.

Nii tähtis ja harukordne mäng, et võiks kasvõi natukenegi midagi vägevat olla. Ja andku Jumal, et Iiri fännid meid üle ei laula nagu seda tegid Bosnia fännid.

GameCock Kasutaja muurek avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rauno Vaata postitust
    Minu mõte on ,et andke kõigile võimalus ja ärge hinnake mehi kollase ajakirjanduse järgi.
    ega jah jalkafänn ju oma peaga mõelda ei oska ja laulab kooris laulu ajakirjanduse taktikepi järgi. hüdrolol. ma ei tea, kuidas seda veel seletada aga siin ei oleks mingit play-offi kui meie koondis ei oleks võõrsil neid võite võtnud ja siin ei oleks mingit jukit kui energiajoogi mehed poleks oma mõttetus liigas kotti saanud. siin ei ole minuarust küsimus mitte sooritusvõimes vaid aus. ja kõrvade vahel. eestlastik rehepapi mõtlemine, et näe papp vedeleb maas - panen lepingule lõdvalt 15 kilo otsa, mingu persse idikad oma mõttetu koondisega, näitab suhtumise ära. pole veel teist munadeta ablast koondislast olnud, kes sellise klausli oma lepingusse laseb panna. pole ka kuulnud mängijalt fännidele suunatud vabandust, et okei läks vähe vedelalt, kahe aasta pärast kui leping lõpeb, tahan jälle koondises lammutada. asi taandubki laias plaanis eetikale - ma võiksin korterivarga käest odavalt laptopi osta aga millegipärast ei taha. eelistan igal juhul kinki lindperele.
    ja eesti võidab kahe mängu kokkuvõttes 1:0 !

Professionaal Kasutaja Kaurr avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2011

Algupärane

muurek , lugesin su teksti kaks korda läbi.. ja nii ajuvaba juttu pole veel lugenud.. kui vingud siis vingu nii, et teised su vingumisest aru saaks.

Futboliit Kasutaja Myrgel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
    Kas troll tähendab, et mul ei ole sinuga sama arvamus? Jah, ma olen troll. Juki vilistan statal välja. Tahan, et Eesti võidab. Head ööd!
    Räägid iseendale vastu juba. Tahad, et Eesti võidab, aga hakkad mängijaid välja vilistama. Nägid mis Serbiaga juhtus kui fännide toetus neil puudus.. Kutsun üles vilistavaid idioote üle aplodeerima ja hõiskama. Kõik mängijad peavad tundma, et fännid on nende taga 110%. Need kes ei kavatse seda teha, pangu parem roheline särk selga ja mingu Molly'sse näppu viskama.

gg . Kasutaja hanemoos avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ercos Vaata postitust
    Räägid iseendale vastu juba. Tahad, et Eesti võidab, aga hakkad mängijaid välja vilistama. Nägid mis Serbiaga juhtus kui fännide toetus neil puudus.. Kutsun üles vilistavaid idioote üle aplodeerima ja hõiskama. Kõik mängijad peavad tundma, et fännid on nende taga 110%. Need kes ei kavatse seda teha, pangu parem roheline särk selga ja mingu Molly'sse näppu viskama.
    ta vilistab kodus teleka ees, kuna staadionil on liiga kylm.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

mänguni jäänud 5 päeva, Dublinini 7 päeva - närvid on konkreetselt perses. Ei möödu üht tundi ka ärkvel oldud ajast, kui mängu(de)le ei mõtle...
    Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    mänguni jäänud 5 päeva, Dublinini 7 päeva - närvid on konkreetselt perses. Ei möödu üht tundi ka ärkvel oldud ajast, kui mängu(de)le ei mõtle...
    Sama seis. Õnneks on tulemas ülimalt tihe nädal kooli ja töö tõttu ning loodan, et seetõttu väga mängudele mõtlema ei pea.

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas ercos Vaata postitust
    Räägid iseendale vastu. 110% endast anda on matemaatiliselt võimatu.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2010

Algupärane

kas alkoholi müüakse areenal mängu ajal 11. nov?

Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Ei müüda.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •