320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Njuuka ründaja Best on Longi asemel koondises.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
      Njuuka ründaja Best on Longi asemel koondises.
      Republic of Ireland coach Giovanni Trapattoni has bowed to the inevitable in accepting that West Bromwich Albion striker Shane Long won't be fit for his side's Euro 2012 playoff - and replaced him with United's Leon Best.

      The striker has had seven senior international outings (six as substitute) but featured just once since arriving at St.James' Park in January 2010. He's yet to score.

      seda jama veel vaja ... Best on üsnagi heas vormis. Viimases mängus Stoke vastu väravasööt, liigas 2 väravat Fulhamile ja 1 Aston Villale ...
      299195

      Kommentaar


        Algselt postitas INCE Vaata postitust
        seda jama veel vaja ... Best on üsnagi heas vormis. Viimases mängus Stoke vastu väravasööt, liigas 2 väravat Fulhamile ja 1 Aston Villale ...
        See mees on maailma parim mängija siis...




































        NOT!
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          sigpic

          Kommentaar


            Pole paha algatus. Fatseeboki kontot mul ei ole ega tule, aga oma sinise panuse annan kindlasti!

            Kommentaar


              Sai siin selline asi sai tehtud...

              Andke tuld, kel veel piletit pole või juurde soovib.
              DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
              Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

              AD e. Andekas Disainer...

              Kommentaar


                Panen sama kommentaari, mis soccernet artikli juurde: Väga tore ettevõtmine. hea vastus iirlaste "Go green on November 15" üritusele. http://www.facebook.com/GoGreenOnNov15

                Kuna mäng on jube tabavalt kuupäeval 11.11.11, siis võiks selle kampaania nimi olla näiteks "Toetame 11" või midagi sellist. Võttes veel arvesse, et jalkapoisse on ka platsil 11, siis täitsa sobiv sõnademäng.

                oku läheb igatahes siniseks
                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                Kommentaar


                  Seni olen mängu unes näinud kolmel korral. Kodumängu siis, kordusmängu näidatakse ilmselt alates 12.11. Senised tulemused: 0:3; 1:1, 6:4. Peab vist korra veel nägema, et saldo plussi läheks. Lisaks teavitas uni asjaolust, et 11.11 kostitab Tallinnat üleujutusega, mistõttu võib staadionile jõudmine fännidel raskendatud olla. Arvestage.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Pole paha algatus. Fatseeboki kontot mul ei ole ega tule, aga oma sinise panuse annan kindlasti!
                    Selle arvestusega panin lingi siia ,et kõigil pole kontot Meedias veidi vastukaja ka täna olnud (ala elu24 kirjutab ,et Jalgpallikoondis värvib Eesti siniseks jne jne) nii ,et sealtkaudu ka inffi tilgub veidi
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas oku Vaata postitust
                      Panen sama kommentaari, mis soccernet artikli juurde: Väga tore ettevõtmine. hea vastus iirlaste "Go green on November 15" üritusele. http://www.facebook.com/GoGreenOnNov15

                      Kuna mäng on jube tabavalt kuupäeval 11.11.11, siis võiks selle kampaania nimi olla näiteks "Toetame 11" või midagi sellist. Võttes veel arvesse, et jalkapoisse on ka platsil 11, siis täitsa sobiv sõnademäng.

                      oku läheb igatahes siniseks
                      Idee tekkis kampaania tegemiseks just GO Green November 15 põhjal. Mitmeid kordi olen mängupäeval linnas käies mõelnud ,et meil poisid mängivad kodus ja linnas pole üldse näha..kurb pilt ja kui nägin iirlaste kampaaniat siis tekkiski mõte ,et miks mitte meil ka..häid asju võib ikka kopeerida Panin face JH seinale mõtte kirja,Koja liitus ja eile öösel siis tegime koos Madise ja Kojaga pressika ja lasin õel logo teha kiirelt..nii ta läks See Toetame 11 on väga hea a seekord jätame ma arvan nii nagu on..seda 11 saab kasutada mõni teinekord,samas natuke nagu kanal 11 reklaam võib tekkida seal on see slogan mu meelest olemas.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        tuleb remondi käigus kaduma läinud nr. 15 retrosärk jällegi üles otsida.

                        Kommentaar


                          Lindpere juhtum on tegelikult ikka veel lahtine

                          Kommentaar


                            Joel on koondises!!!!Los Angelesest pärast mängu Galaxyga New Yorki jõudnud Lindpere helistas koondise peatreener Tarmo Rüütlile ja teatas, et ta soovib osaleda kõnealustes mängudes Eesti koondise eest ning on saanud selleks ka loa Red Bullsi klubi juhtkonnalt.

                            Kommentaar


                              OSSA VANA
                              Eesti Jalgpalli Liit teatas, et saatis täna kell 18 jalgpalliklubisse New York Red Bulls kutse Joel Lindperele tema osalemiseks Eesti jalgpallikoondise koosseisus Euroopa meistrivõistluste play-off kohtumistes Iirimaaga 11. ja 15. novembril.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                                Sai siin selline asi sai tehtud...

                                Andke tuld, kel veel piletit pole või juurde soovib.
                                Mul avab klikates avalehe. Saaks äkki kommuuni nime öelda, läheks facebooki otsingu kaudu.
                                Hala Madrid !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X