320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aet Süvari puhub.

    Kommentaar


      Keegi viitsib selle kuidagi kuulatavaks muuta? Real(Madrid) Playerit eriti peale panna ei taha.
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        PS. Aet Süvari on superkuum.
        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

        Kommentaar


          See tallinn-oslo-dublin hind on juba tõusnud. Kokku siis peaks minema 47-49 euri.

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Ühesõnaga paistab ,et olukord Dublinisse minekuga on niivõrd sitt ,et ainuke päästerõngas jääb EJL- ja EST Airi tsharterlend . Vähemalt minu jaoks,sest ma ei ole muid variante eriti uurinud ja see ,mis praegu sõpradega juhtub teeb ärevaks .
            Kui nüüd selgub ,et tsharter on juba enne täis ,kui see avalikult välja kuulutatakse siis mingu kõik perse , see pole siis enam tsharter vaid mingi erilend.
            Tänapäeval nimetatakse seda pehmelt öeldes huiamiseks. Ma usun ,et jalgpalliliidul on nii palju austust nende fännide vastu ,kes on nii headel ,kui halbadel aegadel alati oma toetust näidanud . Mõnikord oleme viimased pennidki kokku kraapinud ja siis pooltühjas lennukis lennanud . Sest teatud tegelaste arvates oli koondis kamp turiste ,kelle mänge kohapeal vaadata oli mõttetu raha raiskamine. Nüüd aga käivad jutud ,et lennuk on juba enam vähem täis .Huvitav keda siis ?
            Ootan ,et keegi EJL -ist vastaks mulle ja kas siis kinnitaks ,et nii ongi või siis kummutaks kuulujutud.
            Loodan ,et mängitakse ausat mängu ja kõigil oleksid võrdsed võimalused tsharterlennule koht osta. Viimane kord olin ise süüdi ,sest magasin õige aja maha . Paljudele on see tõesti ainuke võimalus ,et Dublinisse saada.
            Ryanair on keskendunud iirlaste vedamisele, üks lisalend tuleb reedel, kaks lisalendu lendab laupäeval tagasi. Eestlased neid ei huvita, mis on ka arusaadav, vandenõuteooria järgi, mida vähem eestlasi Iirimaal, seda kergem iirlasi EM-le huiata.
            Ise elame Euroopa perifeerias, oma rahvusliku jalgpalli suurtoetaja Eesti Õhk panustab nn. ärimeeste peale, fännid, kellelt pole perspektiivis pappi loota, käigu jala.

            Unustatakse aga, et jalgpalli mängitakse ikka fännidele, ilma nendeta on jalgpall samasugune mõttetu nagu nips, kabe või kirimale.
            Kas fännide marulise toetuseta oleks meie koondis play-offis...julgen kahelda.

            Hetkel on pall Jalkaliidu ja end läbi jalgpalli reklaamiva Estonian Airi käes, keda eelistada, kas luua kõigile võrdsed võimalused, kas ahnitsedes koorida fännidelt seitse nahka...

            Ehk on õige hetk käituda asjapulkadel, rahakottidel, rahvust ühendavalt, maha suruda kasuahnus ja panna meie jalgpalli, ei taha küll ära sõnuda aga võib-olla järgmise kümne aasta suurvõimaluse puhul välja mõistliku hinnaga charterreise täpselt niipalju kui oleks soovijaid. Ja hind peab olema ülimõistlik, et 5000-ne fännisektor, mis meile eraldatud oleks võimalikult tihedalt sinine ja lärmakas.

            Kommentaar


              Ryanair on siiski Iiri lennufirma ju.. loogiline, et neile mõeldakse rohkem.

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Ryanair on keskendunud iirlaste vedamisele, üks lisalend tuleb reedel, kaks lisalendu lendab laupäeval tagasi. Eestlased neid ei huvita, mis on ka arusaadav, vandenõuteooria järgi, mida vähem eestlasi Iirimaal, seda kergem iirlasi EM-le huiata.
                Ise elame Euroopa perifeerias, oma rahvusliku jalgpalli suurtoetaja Eesti Õhk panustab nn. ärimeeste peale, fännid, kellelt pole perspektiivis pappi loota, käigu jala.

                Unustatakse aga, et jalgpalli mängitakse ikka fännidele, ilma nendeta on jalgpall samasugune mõttetu nagu nips, kabe või kirimale.
                Kas fännide marulise toetuseta oleks meie koondis play-offis...julgen kahelda.

                Hetkel on pall Jalkaliidu ja end läbi jalgpalli reklaamiva Estonian Airi käes, keda eelistada, kas luua kõigile võrdsed võimalused, kas ahnitsedes koorida fännidelt seitse nahka...

                Ehk on õige hetk käituda asjapulkadel, rahakottidel, rahvust ühendavalt, maha suruda kasuahnus ja panna meie jalgpalli, ei taha küll ära sõnuda aga võib-olla järgmise kümne aasta suurvõimaluse puhul välja mõistliku hinnaga charterreise täpselt niipalju kui oleks soovijaid. Ja hind peab olema ülimõistlik, et 5000-ne fännisektor, mis meile eraldatud oleks võimalikult tihedalt sinine ja lärmakas.
                Ma tegin päringu enda tööandjale ,et teada saada mis läheks maksma lõunanaabrite abi.Usun et järgmise nädala keskel saab teada kas on üldse vaba lennukit..Kui on siis vaatab mis edasi saab...Tegin järelpärimise 1 päevase reisi kohta st 15 omk sinna ja peale mängu tagasi...eks ootame ja vaatame ...
                sigpic

                Kommentaar


                  Väike off-topic ka aga täna kisub teemasse:

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Noh, kes jõudis eile ära osta Tallinn-London 38 euri ja London-Dublin 18 euri 14 novembriks ?
                    ryanairi värdjad saatsid siis sellise kirja

                    NOTIFICATION OF A CHANGE IN YOUR DATE OF TRAVEL
                    PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:
                    Your new flight details are as follows:
                    GOING OUT
                    From Tallinn(TLL) to London Luton(LTN)
                    Wed, 16/11/2011 Flight 2224 Depart TLL at 1255 and arrive LTN at 1340

                    No mida perset ma 16-ndal Londonis teen???
                    Ma arvan et ma ei ole ainuke kes eile ära ostis, vaadake oma emaili, saabus täna 16:05
                    16-ndal on näiteks Arsenali kodumäng Sunderlandiga kell 13.30 kohaliku aja järgi.

                    Kommentaar


                      kui lennukiga kuidagi ei saa - äkki Leedo eraldab ühe oma praamidest
                      nii paariks nädalaks - või kaua see edasi-tagasi reis kestaks
                      kurb ainult et seal pole vist kajuteid

                      Kommentaar


                        Praegu saab ju tallinn london easyjetiga ja sealt dublin 14.11 ja tagasi 17.11 dublin tallinn hinnaks tuli mul 192,20

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Oss388 Vaata postitust
                          Praegu saab ju tallinn london easyjetiga ja sealt dublin 14.11 ja tagasi 17.11 dublin tallinn hinnaks tuli mul 192,20
                          räigelt kallis ja mõttetu.

                          Kommentaar


                            ega odavamaltja mugavamalt vist praegu ei saa ja belfasti oli tsharterlend kuskil 290 ilma hotellita nii et ca 100 õlle jaoks

                            Kommentaar


                              ryaniga 100euri odavamalt saab aga mugavus.. jubedalt kohutavam. + ootamised.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                                16-ndal on näiteks Arsenali kodumäng Sunderlandiga kell 13.30 kohaliku aja järgi.
                                Muidu vägagi asjalik kommentaar. Paar detaili siiski vajavad ehk karvavõrra täpsustamist.
                                Nimelt, kui lend maandub Lutonis 13.40, ei jõua kuidagi 13.30ks Arsenali staadionile.
                                Teiseks mängib Arsenal Sunderlandiga hoopiski 16. oktoobril ehk mõnevõrra vähem kui 48 tunni pärast. Mis kuu tagasi toimunud mängu toimumise infoga novembri keskel peale hakata on ... eks see ole juba hoopis ise küsimus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X