320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nõus. Ei ole minu süü, et inimesed mind isiklikult ründavad, kui ma pakun rohkem tõde kui nad suudavad vastu võtta.
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    Kommentaar


      Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
      Nõus. Ei ole minu süü, et inimesed mind isiklikult ründavad, kui ma pakun rohkem tõde kui nad suudavad vastu võtta.
      110% tõde kahju ,et läbustad foorumit..mina lõpetan selle lootusetu juhtumiga
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas ercos Vaata postitust
        Räägid iseendale vastu juba. Tahad, et Eesti võidab, aga hakkad mängijaid välja vilistama. Nägid mis Serbiaga juhtus kui fännide toetus neil puudus.. Kutsun üles vilistavaid idioote üle aplodeerima ja hõiskama. Kõik mängijad peavad tundma, et fännid on nende taga 110%. Need kes ei kavatse seda teha, pangu parem roheline särk selga ja mingu Molly'sse näppu viskama.
        Kurat löö või maha, aga mina ei saa peale Lindpere käitumist enam mitte kunagi 110% tema "taga" olla. Välja teda vilistama ka ei hakka (vähemalt taustsüsteemi arvestades).

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kurat löö või maha, aga mina ei saa peale Lindpere käitumist enam mitte kunagi 110% tema "taga" olla. Välja teda vilistama ka ei hakka (vähemalt taustsüsteemi arvestades).
          sry mu isiklikku arvamust ja see on ainult minu isiklik ja ühtne ercosega, vahet pole kuidas keegi arvab Jukist siis juhul kui Rüütli ta mängu saadab siis PEAVAD kõik seda otsust arvestama ja toetama ,pean silmas fänne..sest kui meie neid ei toeta st koondist ja peatreenerit siis kes siis veel.Ja sel juhul EM finaal turniir jääb meile kättesaamatuks.Mis iganes enne ja pärast toimuba mängu ajal koondis vajab MEIE toetust meeldib see meile või mitte.Lisaks pole Lindpere koondisesse saanud ja ei ole teada kas saabki.Arutagem asja pärast mänge
          sigpic

          Kommentaar


            sitt lugu, aga nv meie keskväljameeste mängitud minutid kolmepeale 10 minti-Martin Vunk, Kostja ja Dimitrjev 0 minti... sitt mis sitt

            Kommentaar


              Algselt postitas kangura Vaata postitust
              sitt lugu, aga nv meie keskväljameeste mängitud minutid kolmepeale 10 minti-Martin Vunk, Kostja ja Dimitrjev 0 minti... sitt mis sitt
              Lindpere 87 minutit.
              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

              Kommentaar


                nojah... ÕNNEKS on ta nüüd meil olemas... eks ole näha kui ja kas mängib ääres või keskel

                Kommentaar


                  Algselt postitas kangura Vaata postitust
                  nojah... ÕNNEKS on ta nüüd meil olemas... eks ole näha kui ja kas mängib ääres või keskel
                  Jah, see on väga hea, et ta kohal on. Näen talle rolli varust kas Vungi(kui oleme kaotusseisus) või Vassiljevi(kui juhime või on viik) asemel. Midagi muud oleks liiga suur risk.
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                    Nõus. Ei ole minu süü, et inimesed mind isiklikult ründavad, kui ma pakun rohkem tõde kui nad suudavad vastu võtta.
                    Tore, et sina oled suur tõe teadja..

                    Kommentaar


                      Algselt postitas erxu Vaata postitust
                      Kas Eesti - Iirimaa mängu jaoks poleks võimalik kasvõi neid väikseid Eesti lippe installeerida praktiliselt igale pingile nagu seda tehti mingi mäng aastake tagasi aga siis oli lippude asemel need starteri täispuhutavad pulgad. Vägev oleks küll kui terve staadion oleks kasvõi väikseid lippe täis nagu seda ta on laulupeo ajal.

                      Nii tähtis ja harukordne mäng, et võiks kasvõi natukenegi midagi vägevat olla. Ja andku Jumal, et Iiri fännid meid üle ei laula nagu seda tegid Bosnia fännid.
                      100% nõus! Kes siin teavad mehi kellele koputada, siis tuleks see kiirelt ette võtta. Meie stata on muidu kahjuks suht värvitu. Ja kui seda telekast vaadata siis eriti.
                      Siin tulevad küll vist mängu turvanõuded aga miskit ikka nuputada saaks.

                      Lisan siia ka selle, et Arenal peaks rohkem trumme olema v suuremad. Nii et neid oleks külgedele ka kuulda. P. Iiri fännidele oli paar suuremat trummi mis kostsid julgelt üle staadioni.

                      See oleks suureks abiks, et küljed koos fännisektoriga ühiselt hingaks. Arvestada tuleb ka ju sellega, et statal paar tuh inimest rohkem.

                      Lisan ühe tähelepaneku veel, nimelt võiks meie hüüded vähe "sõjakamad" ja tempokamad olla.
                      Kuidagi soigumiseks läheb vahepeal ära.
                      nt just meie vana hea "Võitle Eesti Võitle", mida hüütakse rütmis tavaliselt "ta-ta ta-ta ta-ta".
                      Kuid võiks rohkem rõhutatult, nt "taa-ta ta-ta taa-ta". Kes muusikat õppinud, siis ehk mõistab paremini (kirjapildis raske edasi anda).
                      Ja siit muidugi järgmine level oleks ka viisiga mängida, mida meie pasunamehed on teinekord katsetanud.
                      Et kõik silbid ei oleks ühel noodil. Siin hea võimalus näidata,tõestada, et oleme ka tegelikult laulurahvas

                      Edu ja loodan, et annate korraliku etenduse, et oleks ka teleka ees uhke vaadata ja kuulata! Kahjuks jäin ise piletast ilma.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas muurek Vaata postitust
                        ega jah jalkafänn ju oma peaga mõelda ei oska ja laulab kooris laulu ajakirjanduse taktikepi järgi. hüdrolol. ma ei tea, kuidas seda veel seletada aga siin ei oleks mingit play-offi kui meie koondis ei oleks võõrsil neid võite võtnud ja siin ei oleks mingit jukit kui energiajoogi mehed poleks oma mõttetus liigas kotti saanud. siin ei ole minuarust küsimus mitte sooritusvõimes vaid aus. ja kõrvade vahel. eestlastik rehepapi mõtlemine, et näe papp vedeleb maas - panen lepingule lõdvalt 15 kilo otsa, mingu persse idikad oma mõttetu koondisega, näitab suhtumise ära. pole veel teist munadeta ablast koondislast olnud, kes sellise klausli oma lepingusse laseb panna. pole ka kuulnud mängijalt fännidele suunatud vabandust, et okei läks vähe vedelalt, kahe aasta pärast kui leping lõpeb, tahan jälle koondises lammutada. asi taandubki laias plaanis eetikale - ma võiksin korterivarga käest odavalt laptopi osta aga millegipärast ei taha. eelistan igal juhul kinki lindperele.
                        ja eesti võidab kahe mängu kokkuvõttes 1:0 !
                        Kui SLO poleks SRB-t võitnud, poleks ka sinu postitust siin. Seega: su oleksid on mõttetud. Pole ka ükski koondislane üldse sellise lepinguni jõudnud, rääkimata klauslist, nii et osta läppar rahulikult ära, hea on, kui veel pätilt alla kaupled. Kink ja Lindpere mängivad mõlemad, ja hästi, ja Eesti võidab!
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Kurat löö või maha, aga mina ei saa peale Lindpere käitumist enam mitte kunagi 110% tema "taga" olla. Välja teda vilistama ka ei hakka (vähemalt taustsüsteemi arvestades).
                          Kas sellisel juhul ei ole Sa ka nende "taga" kes lõuna-ameerika turneel ei käinud?

                          Kommentaar


                            Mehed, mul on ettepanek.

                            Vehiks rusikatega peale mängu, eh?
                            Rüütli kutsus ta koondisesse, aga kus on kirjas, et ta platsile saab?
                            Ja kui saab, siis tuleks selle põhjal hinnanguid anda.

                            Nagu olen isegi öelnud, ei kiida Juki käitumist heaks. Aga praegu, enne ajaloo tähtsaimat mängu hakata plikatsema või veel hullem, omavahel kiskuma minna nagu Suusaliidu jobukari Tehvandi MK etapi osas... See oleks, ma mõtlen, küll üdini eestlaslik, aga mängule oleks null kasu.

                            Juki kutsuti koondisesse, sest LÕPUKS OMETI ta ise pakkus. Edasine on Rüütli teha - ja sealt edasi Juki teha. Kui mees on platsil, siis keegi ei käse kellelgi temale innustunult kaasa elada, liiati siis veel pisaranõretuslikke velkam-hõum-plakateid teha, aga maha vilistamine on idiootlik ja fännile ebakohane. Selles mängus vähemalt. Peame olema üks. Lihtne.

                            Kommentaar


                              Täpselt... nüüd peab lihtsalt 100% kaasa elama!!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                                Juki kutsuti koondisesse, sest LÕPUKS OMETI ta ise pakkus.
                                Lõpuks ometi KLUBI VÕIMALDAS!
                                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                                AD e. Andekas Disainer...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X