320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iirlaste vastu võõrsil 4-5-1, kus Joel, Kostja ja Dmitrijev keskel koos on oleks päris kena.

    Kommentaar


      mina jääksin endiselt seda meelt, et vähemalt järelejäänud kahes mängus ei peaks lindpere algkoosseisus alustama. nagu zelinskigi ütles, siis oleks ta vähemalt hetkel täieõiguslik vahetusmees. ei ole vaja lõhkuda seda, mis toimib ideaalselt. aga eks rüütli konsulteerib lindpere endaga, mängijatega ja langetab siis õiglasliku otsuse.

      Kommentaar


        mul ka munn nii kõvaks lindpere tuleku peale ei lähe. noh ta seal US & A-s midagi korraldab, aga see liiga ju klounaad nagu virus chillimine ja oleks teiste matside suhtes ebaaus AND SHIT !

        Kommentaar


          Juki tagasitulekut võiks lauluga tähistama. Kui ta platsile peaks saama, siis pakkun välja sellise(viis omal valikul): BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUU
          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

          Kommentaar


            Las Lindpere istub pingil ja tutvub algul staadioniga jah!
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Henry käskis tulla (või minna - kuidas soovite)

              Kommentaar


                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                Juki tagasitulekut võiks lauluga tähistama. Kui ta platsile peaks saama, siis pakkun välja sellise(viis omal valikul): BUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUU
                MINE PERSEEEEEEEE!(viis omal valikul)
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                  MINE PERSEEEEEEEE!(viis omal valikul)
                  Veidi karm Lindpere vastu. Ma lihtsalt vilistaks välja(kui staadion nii külm ei oleks jne.)
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                    mul ka munn nii kõvaks lindpere tuleku peale ei lähe. noh ta seal US & A-s midagi korraldab, aga see liiga ju klounaad nagu virus chillimine ja oleks teiste matside suhtes ebaaus AND SHIT !
                    sellepärast ongi mul heameel kui ta mängiks..olete seal USAs mänginud ja teate mis tase on? Tuleb Juki mängima on näha mis tase tal on,s.tt ,normaalne või väga hea..arvan et tugevalt üle keskmise siiskimis on ebaaus?Juki oli koondises kui mõni praegune koondislane lasteaias käis ja on igati ära teeninud koondise nimekirja kuulumise..virus chillimine on jah mõne jaoks lagi..kindlasti pole see Juki
                    sigpic

                    Kommentaar


                      kui keegi peaks juki välja vilistama siis ma ei tea, visake teine üle piirdaia vms.. Sellist inimest pole A le coq Arenale vaja.
                      Zelinski vist sittus püksi kui kuulis et juki siiski tuleb

                      Kommentaar


                        Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                        kui keegi peaks juki välja vilistama siis ma ei tea, visake teine üle piirdaia vms.. Sellist inimest pole A le coq Arenale vaja.
                        Zelinski vist sittus püksi kui kuulis et juki siiski tuleb
                        Ma ei imestaks millegi üle. Oled sa unustanud ,kes meil mõned aastatd tagasi Operi jalgpallijobuks valis ?
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas oku Vaata postitust
                          selle kampaania nimi olla näiteks "Toetame 11" või midagi sellist. Võttes veel arvesse, et jalkapoisse on ka platsil 11, siis täitsa sobiv sõnademäng.
                          Siis võiks seda mängu näidata ka KANAL 11!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Ma ei imestaks millegi üle. Oled sa unustanud ,kes meil mõned aastatd tagasi Operi jalgpallijobuks valis ?
                            no aga kui inimene astub keskerakonda, siis ta on jobu, midagi pole teha...

                            Kommentaar


                              Ma loodan, et Kruglov on põhis iirlaste vastu. Terav vend seal vasakul. Äkki üllatab meid veel ühe kauglöögiga ? Platsil näeme.
                              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                sellepärast ongi mul heameel kui ta mängiks..olete seal USAs mänginud ja teate mis tase on? Tuleb Juki mängima on näha mis tase tal on,s.tt ,normaalne või väga hea..arvan et tugevalt üle keskmise siiskimis on ebaaus?Juki oli koondises kui mõni praegune koondislane lasteaias käis ja on igati ära teeninud koondise nimekirja kuulumise..virus chillimine on jah mõne jaoks lagi..kindlasti pole see Juki
                                Okei, USA showliiga tase tasemeks, seda on juba piisavalt arutatud, aga okei, kas sinu arvates on see normaalne nende mängumeeste suhtes, kes alati esindasid koondist ja võitlesid üldse Eestile välja ajaloolise võimaluse play-offides mängida, et nüüd tuleb Joel "Päikeseprillid ja firmasviitrid" Lindpere ja teadmata vormi pealt tuleb mängu. "Aga ta ju peab olema superstaar, kuna on Henryga klemm ja viimati mängis koos Becksiga." Tiimi moraalile see just vast plusspunne ei tooks... või mida TEIE arvate, nagu Maire Aunaste ikka armastab küsida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X