320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõned kommentaarid Piirojalt , Vassiljevilt ja Lindperelt:

    Kommentaar


      Indrek Zelinski
      Eesti- Iirimaa play off esimene mäng lõppes nii nagu ta lõppes. Kohtunikel on selles suur osa. Tavaliselt sellistes olukordades kus Piiroja ja Stepanov teenisid oma kollased ei oleks küll kaarti pidanud näitama 75% juhtudest.
      Keane, va tõbras, oskab kogenud mängijana kukkuda, kätega vehkida ja õnnetu näoga kohtunike poole vaadata.
      Anda 0-3 pealt kahtlase väärtusega penalti! Ok, kontakt oli, samuti nagu Stepanovi esimese kollase puhul aga rohkem oli seal näitlemist ja juhul kui poleks viga fikseeritud siis ei oleks Iirlased ka rohkem protesteerinud.
      Selge on see, et sellest paarist pidi edasi saama Iirimaa: rohkem reisivaid fänne+suurem huvi ja rohkem tv vaatajaid = rohkem raha UEFA-le
      Edasi võite juba ise arutada kellele ja millised vihjed anti.

      via Facebook
      slimm.ee

      Kommentaar


        PHP kood:
        Esimese Stepanovi kollase puhul ei puutunudki ta McGeadytSulaselge divePiiroja teise kollase puhul lükkas Keane teda selgamistõttu Raio käega pallile pihta läksJa no see penalti oli muidugi maasikas tordi pealEi hakka üldsegi mainima neid pisivigu
        Nii oli. Lisaks veel hunnik väiksemaid eksimusi.

        Kommentaar


          Rüütli ja Trapattoni komentaarid:



          Kommentaar


            Eilne läks küll täiesti perse ja korralik masendus oli koju kõndida tuimalt ja vaadata vanalinnas juubeldavaid iirlasi aga mis parata, kohtunik soosis Iirlasi ilusti. Aga nagu tülid tugevdavad suhet, siis eilne mäng ja kogu see pask tugevdas minu suhet Eesti koondisega. Vähemalt on meil olemas vägev mälestus ja kogemus ning enesekindlust järgmiseks valiktsükliks ja ka edaspidi.

            Eesti pani täiega teisipäeval!!

            Kommentaar


              aga eks ikka kavalalt keerati ära meile: ei olnud üht suurt prohmakat, vaid kohtunik konstantselt näitas oma riukaid. mõned suuremad, mõned väiksemad. loomulik, et kui selline asi toimub, siis mängijatel mingi hetk viskab üle ja hakatakse närvilisusest uusi vigu tegema.

              polnud ühtegi üliprisket viga (henry käe masti), mida üldsusele näidata ja öelda, et vaadake, mida kohtunik meiega tegi. oli hunnik väiksemaid sigadusi, mis kokku annavad suure. aga enam see kedagi ei koti. oleks keane pool me võistkonda oimetuks löönd ja palliga väravasse jõudnud, siis oleks meil õigus. praegu oleme iirlaste (ja vbl ka euroopa) jaoks lihtsalt sitad kaotajad. võib-olla olemegi. võib-olla mitte.

              Kommentaar


                Ja mis siin lugedes veel silma jäi-
                Eika kurtis, et mõnes kohas hakkasid kolmepealised seltskonnad mingit joru üles võtma, ilma fännitribüüni jälgimata. No ma ise olin küljetribüünil C11 ja löö või maha, ma ei saanud aru, mis fännitribüünil toimus. SEDA LIHTSALT EI OLNUD KUULDA! Ja mida ma seal pidin tegema, vaatama täiesti külma kõhuga, kuidas iirlased meid üle laulavad meie enda koduväljakul ??? (kuigi päris lõpus muutus see lihtsalt vältimatuks, sellises seisus polnud enam midagi teha) Tänan ei !
                Nii palju kui ma fännitribüünil toimuvast aru sain, nii palju üritasin seda "vahendada", et saaks sama skandeerimise ka külje peal üles võtta, aga kui ikka midagi kuulda ei olnud siis paaril korral üritasime oma seltskonnaga ka midagi üles võtta. Ja minu siirad vabandused selle eest, edaspidi kui tulen omadele kaasa elama, istun nagu tukunui seal küljetribüünil ja jumala eest ei ürita enam omadelele kaasa elada ja ka teisi sellega kaasa tõmmata.

                Aa ja siis tahtsin veel arvamust avaldada Ahjupera kohta -
                Mõlemal poolel on siin mingil määral õigus.
                Ei ütleks, et ta eile eriti hea mängu oleks teinud. Saan väga hästi aru, et tema esimene ülesanne on hoida palli üleval (millega sai ta hakkama üsna vahelduva eduga- alguses kohe sugugi mitte, hiljem juba kohati päris hästi), aga see ei tähenda automaatselt ju seda, et nimetet ülesanne tema ainus oleks väljakul. Vahel oli küll selline tunne, et võttis rinnaga palli maha ja siis vaatas, et "oh job done ja tema jaoks rünnak läbi". Võiks ikka üritada ju vabaneda ja üritada lüüa väravale ka, kui võimalus tekib. Praegu peaks taktika töötama nii, et Ahjule pikk pall ette, võtab maha, annab Kostjale tagasi ja siis Kostja teeb oma magicut, aga selleks, et jätta Kostjale rohkem võimalusi ja vastase kaitsele rohkem tööd, peaks ta ise spurtima ette(kuna ta on ainukene mees, kes Kostjal otse ees on, st rohkem variante pole, kas äärde või Ahjule). Siis oleks Kostjal käik rohkem ja võiks äärest lükata kohe tsenderduse keskele. Ei tee sugugi Ahjuperat maha, kodumängus piirlaste vastu oli ta näiteks ülihea ja eilses mängus at times sai ka oma esmase ülesandega hakkama, aga ma pole nõus ka selle leeriga, kes teda mingiks suurepäraseks ja fenomenaalseks target stikeriks peavad.

                Kommentaar


                  hetkel vaatasin kaine peaga kõik olukorrad veelkord üle ja ma ei tea, minule tundus, et Kassai sai oma tööga hästi hakkama. 80% olukordades olid kindlad kaardid. Penalt oli nii ja naa, see oli juba kohtuniku enda valida kas annab või ei. Oleks andmata jätnud, oleksid jällegi Iiri fännid kurjad olnud. Muidugi see alati nii, et kui kaotab sinu lemmik meeskond, siis kohe kohtunik süüdi. Paraku ei tasu alati kohtunikke süüdistada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
                    Ausalt öeldes on uhke olla eestlane. Selleks et playoffidesse saada tuli alistada Serbia, Sloveenia, Pohja Iirimaa ja Fääri Saared. Koik peale Fääride on meist suurema rahvaarvuga riigid ning see voorsil mäng Serbia vastu ei unune kunagi.

                    Koik, kes siin virisevad kohtuniku pärast voivad perse käia. Stjopa oleks vabalt voinud saada otse punase. Lihtsalt mängiti tagasi sitt sööt. Piirojast on jubedalt kahju. Kui mitu aastat on Piiroja koik andnud Eesti koondise eest ja nüüd sai sellise lolli punase, kuid kohtunik pidi selle andma reeglite järgi. Kahju muidugi sest moni teine päev oleks see mäng voidetud.

                    Mängu vaatasin iirlasi täis baaris ja enamus tundsid kaasa ja tegid jooke välja ning koik arvasid, et pennal ja teine punane olid liigsed. Lopuks tulin ikka koju sest tuju oli lihtsalt nii sitt...

                    Siiski poisid on kova tööd teinud, et nii kaugele saada ja nende üle voib uhke olla. Kahju ainult, et täna ei vedanud, aga ei midagi, järgmise 4 aasta jooksul jouame kindlalt ühele finaalturniirile!
                    Nii peaksid kõik Eesti fännid mõtlema. Eesti tegi imelise valiktsükli!
                    Teine poolaeg tegi Rüütli valed otsused. Ette oleks pidanud panema kiire ründaja ja proovime taga hoida nii,et enam ei löödaks. 0:1 oleks olnud veel norm tulemus võõrsil või isegi 0:2.
                    Muidugi mängis rolli ka kohtunik, kuid elu läheb edasi ja toetame koondist edasi. Nii heas kui halvas! Teisipäev tv ette ja loodame,et lõpetame selle seeria positiivse tulemusega võõrsil!
                    Hetkel lihtsalt kurb veel!!!
                    Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                    I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                    Kommentaar


                      Ma saan aru, et me saame lohutuseks võimaluse 2024 EM-i korraldada?

                      Aa, ning jah, täiesti arusaadav ju, et fännisektorit kuhugi kuulda pole, ma ise olin sellest vasakul pool, aga veelgi vasakul minust oli käputäis iirlasi, seljataga olid vene rahvusest kodanikud, kes ei pidanud paljuks teha mu sõpradele märkus, et nad püsti ei seisaks koguaeg, aga nad said päris kiiresti õnneks aru, et me ei kavatsegi terve mäng istuda ning lisaks veel see, et kui ümberringi on pasunatega tüübid, siis see samuti summutab lauluvärki.

                      Ja vaadates vastastribüünil istuvad iirlaste fänniarmeed ja küljetribüüni, milles oli ka julgelt 4-5 rida kui mitte rohkem rohelised ning lisaks veel iirlased, kes 4. trepi juures kükitasid, kuulsin ma iirlasi vaid esimese poolaja lõpus ning mängu lõpus, nii et võib vist öelda küll, et enamiku ajast suudeti ikka piisavalt kära ja laulu teha

                      Lisaks veel see, et suht piinlik oli mängu lõpus kui hakati skandeerima "fuck you referee" ja mingitel hetkedel iiri ebaõnnestumiste üle "amatöör", mis oli, on ja jääb küllaltki piinlikuks. Peaks ikkagi keskenduma omade toetamisele, mitte süüdlaste otsimisele.

                      Aga tulemus, polnud see, mida ma lootsin, mul pole 9 aasta jooksul varem nii suurt tahtmist staadionilt ära minna, kuid kuna valiktsükkel ise pakkus tohutult meeldivaid emotsioone, siis ei tohiks seda ära unustada ja tublid, et saadeti aplausi saatel ära nii eestlased kui iirlased. Järgmine EM ei tohiks enam nii uskumatu unistus olla.

                      PS: Hümn oli ilus ja uhke, olgugi, et teise salmi järel hakkas pool staadionit pasunaid laskma vms.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                        Ma saan aru, et me saame lohutuseks võimaluse 2024 EM-i korraldada?
                        ei usu et EM kunagi Baltikusse jõuab.

                        Kommentaar


                          Negatiivne asi staadionil olid tõesti need fu**ing pasunad! Iiri hümni ajal hakkas mingi vend minu kõrval ka pasundama. Vaatasin,et löön Talle selle pasuna kurku kinni. Krt nagu maalt. Austa vastast ja nende hümni.
                          Mõni tark oli aga nii loll,et hakkas peale Eesi teist salmi juba pasundama. No mõistus!
                          Olin ise kohe iiri fännide üleval tribüünil. Laulsime Eesti hümni. Neil oli vaikus kõik. Kõik vaatasid austusega meid ja plaksutasid kui hümn läbi. Siis kui Iiri fännid oma laule laulsid siis meie omad üristasid lihtsalt pasunatega neid maa tasa teha. Väga rõve tunne oli. Ei saanudki kaasa laulda Eesti fännidega, kuna pasundamine ainult käis!
                          Please don't call me arrogant, but I'm European champion and I think I'm a special one!!!
                          I veri tifosi non seguono l'Inter, sono l'Inter!!!

                          Kommentaar


                            Okei nüüd järgi mõeldes tuleb vist jõuda järeldusele, et vile oli lihtsalt sitt, mitte eelnevalt mõjutatud. Ja väita, et Iirimaale korvati MM-i apsakas on ju täiesti idiootne, sest UEFA ja FIFA on erinevad organisatsioonid, aga võta näpust Madis Kalvet tegi sellest koguni artikli.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ja mis siin lugedes veel silma jäi-
                              Eika kurtis, et mõnes kohas hakkasid kolmepealised seltskonnad mingit joru üles võtma, ilma fännitribüüni jälgimata. No ma ise olin küljetribüünil C11 ja löö või maha, ma ei saanud aru, mis fännitribüünil toimus. SEDA LIHTSALT EI OLNUD KUULDA! Ja mida ma seal pidin tegema, vaatama täiesti külma kõhuga, kuidas iirlased meid üle laulavad meie enda koduväljakul ??? (kuigi päris lõpus muutus see lihtsalt vältimatuks, sellises seisus polnud enam midagi teha) Tänan ei.
                              Sorry, aga C11 sektoris oli kuuld aküll mida fännitribüün tegi. Võibolla oli sul seal liiga palju pasunaid ümber. Ise platseerusin ka C11-s ja sai kenasti kisatud ja karjutud ja lauldud samas rütmis fännitribüüniga.

                              PS! Kas keegi seda ei filminud kui "fuck you referee" skandeeriti ??

                              Kommentaar


                                Mul on mitu mõtet:
                                1)
                                TYSON,
                                tsiteerin sind ennast, "Mul on hea meel, et mu lapsed said minuga aega veeta, kui ma päev otsa playstationiga mängisin."
                                2)Pasunapuhujatege seoses on mul sügav igatsus (ma natuke ka häbenen) selle pasuna ja pasuna omanikuga anaalakt toime panna, lihtsalt huvi pärast ROOTSI KUNN, sa müüd neid krdi pasunaid?
                                3) To OhYeah
                                "Kokkuvõttes korraldusliku poole pealt jäi natuke kehv maitse suhu. Mängust endast rääkimata..."
                                Oli jah nõme, tulin sisse, keegi ei öelnud tere, istusin pingile maha, rahvas lärmas jne.. Päriselt mees, hangi televiisor.
                                Jalgpallihaigla Liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X