320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Leon Best vahetati just kerge vigastuse tõttu välja mängus Evertoni vastu. Lonkas platsilt minema.

    Kommentaar


      Lindperelt loogiline käik ja kogu meie jalgpalliringkond kihab ja keeb

      Kommentaar


        Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
        Olen vaadanud viimasel ajal väga palju MLSi ja see, mis seal toimub on tõesti väga erinev moodsast jalgpallist. Õnneks on sel ka positiivne pool - Robbie Keane tundub täielikult vormist väljas olevat ja see, kui ta Eesti vastu põhis on, oleks meile väga hea uudis. Jällegi kui Njuuka Leon Best saab palju mänguaega, see ei oleks üldse hea.
        Robbie Keane on löönud see aasta koondise eest kaheksa mänguga kuus väravat. Ei tundu eriti vormist väljas.
        JK Liverpool Pub

        Kommentaar


          NO EI OLE VAJA sellist "satelliidi"-juttu ajada - a'la firmasviitritest ja keskmisest sõrmest. Pole meie mees miskine kõrgepalgaline ega kuldgloobuse omanik, miks maalida temast staar? Tavaline eesti tööhobune, tuleb appi, kindlasti vajalik. Kas keegi tõesti arvab, et nüüd tulles on vastutus temagi õlgadel praeguses olukorras väike?

          Kotkad, koondume ühiseks rusikaks, iirlased on vaja kodus maha murda!!!
          Kapten Trumm

          Kommentaar


            Algselt postitas Tommy Vaata postitust
            Robbie Keane on löönud see aasta koondise eest kaheksa mänguga kuus väravat. Ei tundu eriti vormist väljas.
            Ma räägin viimase nädala jooksul mängitud kahest mängust, kus ta oli paks ja ei teinud mitte midagi kasulikku oma meeskonnale.
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              Troll Ke$ha, mida sa saavutada üritad vaenu õhutamisega ? Tähelepanu ? Okei, said selle. Oled rahul nüüd ? Loodan, et tõstsin su ego. Kui nüüd aus olla, siis sa oled väga halva tasemega troll. Eks sa pead veel edasi harjutama ning teed seda kindlasti. Ainuke asi mida ma soovin sult on see, et ära palun tee Eesti koondise mängijaid maha. Palun.
              "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

              Kommentaar


                Kusjuures Ke$sha on erinevast mõnest(Soovi korral loe "kõigist teistest") trollist suutnud paar täiesti head postitust ka teha, vahest(loe "peaaegu alati") aga ajab iba astmel 5.
                Hala Madrid !

                Kommentaar


                  Arvestama peab seda et tulevate nädalate mängud 11.11.11 ja 15.11.11 on vbolla meie põlvkonna ainukesed sellised kus on oma silmaga võimalik näha kuis Eesti finaalturniirle pääseb... kas ta kunagi enam play-offigi saab, seegi küsitav? Seega - nendeks mängudeks tehtagu leping ja toodagu Eesti võidu eest mängima kasvõi vana kurat ise (eeldusel et ta ikka eestimaine on) seda enam peab kokku saama ja koguma üle maailma kõik Maarjamaa parimad jalgpallurid ning unustama olnu - need mängud peab lihtsalt VÕITMA ja selleks peavad kõik parimad ühtse lipu all olema! The End!
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas jansa Vaata postitust
                    Arvestama peab seda et tulevate nädalate mängud 11.11.11 ja 15.11.11 on vbolla meie põlvkonna ainukesed sellised kus on oma silmaga võimalik näha kuis Eesti finaalturniirle pääseb... kas ta kunagi enam play-offigi saab, seegi küsitav? Seega - nendeks mängudeks tehtagu leping ja toodagu Eesti võidu eest mängima kasvõi vana kurat ise (eeldusel et ta ikka eestimaine on) seda enam peab kokku saama ja koguma üle maailma kõik Maarjamaa parimad jalgpallurid ning unustama olnu - need mängud peab lihtsalt VÕITMA ja selleks peavad kõik parimad ühtse lipu all olema! The End!
                    See esimene pool su postitusest on veidi kahtlane, sest EMile saab järgmisest korrast alates 24 tiimi e. pool Euroopat, siis on juba piinlik kõrvale jääda. Aga loomulikult, kogu ressurss tuleb mängu panna, seda teevad ka vastased.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sicmic Vaata postitust
                      See esimene pool su postitusest on veidi kahtlane, sest EMile saab järgmisest korrast alates 24 tiimi e. pool Euroopat, siis on juba piinlik kõrvale jääda. Aga loomulikult, kogu ressurss tuleb mängu panna, seda teevad ka vastased.
                      ... ma ei tea kui vana Sa oled ..mina olen nt. 40, tean vanu võitluskaaslasi- Eesti jalkafänne kes juba 50 ja üle selle... mis see eesti mehe keskmine eluiga ongi , 72 või ?

                      Öine retoorika : Ja pealekauba tuleb 12.12.12 maailmalõpp ning kui see ei tulegi siis ajalugu käib spiraalimööda ning kurat seda teab mis Liidus või teise riigi võimu all me kunagi lähitulevikus jälle olla võime...? Nii et ELU shanss!
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Järgmisele EM-ile jah siis juba 24 meeskonda(mis on minu arust väga suur viga). Seega loogiliselt võttes pääsevad tulevikus otse turniirile ka teise koha omanikud ning valiksarjas kolmanda koha saanud meeskonnad mängivad play-offi. Eesti parim koht valiksarjas oli enne praegust teatavasti 4. Seega lihtne ei saa olema asi ka tulevikus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas R.Madritista Vaata postitust
                          Troll Ke$ha, mida sa saavutada üritad vaenu õhutamisega ? Tähelepanu ? Okei, said selle. Oled rahul nüüd ? Loodan, et tõstsin su ego. Kui nüüd aus olla, siis sa oled väga halva tasemega troll. Eks sa pead veel edasi harjutama ning teed seda kindlasti. Ainuke asi mida ma soovin sult on see, et ära palun tee Eesti koondise mängijaid maha. Palun.
                          Kas troll tähendab, et mul ei ole sinuga sama arvamus? Jah, ma olen troll. Juki vilistan statal välja. Tahan, et Eesti võidab. Head ööd!
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MNa Vaata postitust
                            Järgmisele EM-ile jah siis juba 24 meeskonda(mis on minu arust väga suur viga). Seega loogiliselt võttes pääsevad tulevikus otse turniirile ka teise koha omanikud ning valiksarjas kolmanda koha saanud meeskonnad mängivad play-offi. Eesti parim koht valiksarjas oli enne praegust teatavasti 4. Seega lihtne ei saa olema asi ka tulevikus.
                            Esimesed 2 ja parim 3nda koha omanik saab otse ja 8 ´ülejäänud mängivad play-offi.

                            Kommentaar


                              Igastahes, mängu juurde tagasi tulles siis kui meie nutame siin Sergei puudumist taga aga tundub, et Iirimaal on pool koondist laatsaretis. Besti vigastus osutus vist ikkagi tõsisemaks, kui lihtsalt põrutus.

                              Kommentaar


                                Kas Eesti - Iirimaa mängu jaoks poleks võimalik kasvõi neid väikseid Eesti lippe installeerida praktiliselt igale pingile nagu seda tehti mingi mäng aastake tagasi aga siis oli lippude asemel need starteri täispuhutavad pulgad. Vägev oleks küll kui terve staadion oleks kasvõi väikseid lippe täis nagu seda ta on laulupeo ajal.

                                Nii tähtis ja harukordne mäng, et võiks kasvõi natukenegi midagi vägevat olla. Ja andku Jumal, et Iiri fännid meid üle ei laula nagu seda tegid Bosnia fännid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X