320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
    ei usu et EM kunagi Baltikusse jõuab.
    Ma tean, et ei tohiks sulle vastata, aga ikkagi tahaks teada:
    Miks sa eile ei vaadanud Venemaa-Kreeka sõprusmängu?

    Kommentaar


      Algselt postitas Meintz Vaata postitust
      Ma tean, et ei tohiks sulle vastata, aga ikkagi tahaks teada:
      Miks sa eile ei vaadanud Venemaa-Kreeka sõprusmängu?
      Sellepärast ta ei vaadanud kuna Venemaa ei suutnud viigist enamat

      Kommentaar


        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
        Ma saan aru, et me saame lohutuseks võimaluse 2024 EM-i korraldada?


        )

        Lisaks veel see, et suht piinlik oli mängu lõpus kui hakati skandeerima "fuck you referee" ja mingitel hetkedel iiri ebaõnnestumiste üle "amatöör", mis oli, on ja jääb küllaltki piinlikuks. Peaks ikkagi keskenduma omade toetamisele, mitte süüdlaste otsimisele.
        Ah et meile tehakse liiga, siisme peaksime vait olema ja seda taluma?
        Ja need kes kohtuniku kritiseeriaid perse saadavad võivad ise perse käia.
        Vaadake kordusi, vile oli ilmselgelt täiesti ühele poole kaldu.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas Meintz Vaata postitust
          Ma tean, et ei tohiks sulle vastata, aga ikkagi tahaks teada:
          Miks sa eile ei vaadanud Venemaa-Kreeka sõprusmängu?
          kahjuks mul sellist kanalit, mis näitaks venemaa away mänge. Netis ei viitsinud vaadata

          Kommentaar


            Algselt postitas maarios Vaata postitust
            Sorry, aga C11 sektoris oli kuuld aküll mida fännitribüün tegi. Võibolla oli sul seal liiga palju pasunaid ümber. Ise platseerusin ka C11-s ja sai kenasti kisatud ja karjutud ja lauldud samas rütmis fännitribüüniga.

            PS! Kas keegi seda ei filminud kui "fuck you referee" skandeeriti ??
            Pasunaid oli seal kindlasti ka, muidu olin C11-s pigem seal fännisektorist kaugemal ääres.
            Vahepeal ikka oli kuulda ka muidugi, aga vahepeal jälle ei olnud.

            Kommentaar


              Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
              kahjuks mul sellist kanalit, mis näitaks venemaa away mänge. Netis ei viitsinud vaadata
              Kui oleksid paadunud fänn, siis vaataksid netist oma riigi mängu mitte mingi suvalise naaberiigi oma...

              Kommentaar


                4) Kõige tähtsam jäi mainimata
                Pohlak: meeskond põles läbi
                ei päriselt sa oled EJL president sa ei tohi nii öelda
                "Meie koondise tõus algas siis, kui Voskoboinikovi enam meeskonda ei kutsutud ja väljakule ei pandud"
                Mees andis 195% nagu kõik teised eesti mängijad .. lugeda hommikul sellist kommentaari .. hommikusöögilauas .. koos teiste koondislastega ... tegelt ..
                Jalgpallihaigla Liige

                Kommentaar


                  Algselt postitas Elviss Vaata postitust
                  On hommikul ja pekki ma ikka veel mõtlen, sellele pasale mis Kassai kokku keeras. :'(
                  Mis Iiri fännid selle vile kohta ütlesid, keegi oskab öelda?
                  Ma käisin pärast mängu iirlastega vestlemas. Nad ütlesid kõik nagu kooris, et kohtunik oli äärmiselt nõrk ning penalti olukorras oleks võinud iirlane hoopis kaardi saada. Samuti nõustusid, et Piiroja kollased kaardid olid ebaõiglased. Samas Stepanovi koha pealt nad ei nõustunud ning tema teine kollane oleks pidanud nende meelest otse punane. Lohutuseks andsid nad mulle oma rahvusklubide ja koondise salli.

                  Minu enda arvates ka Stepanovi 1. kollane oli vastase sukeldumine, sest minu meelest Andrei ei puudutanud vastast. Teine aga tõesti otse punane.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Miks soccerneti lehel ei saa mängijaid hinnata? Viskaks siia enda hinded ilma kommentaarideta.
                    Pareiko 4
                    Klavan 7
                    Piiroja 6
                    Stepanov 3
                    Jääger 6
                    Kruglov 5
                    Dmitrijev 6
                    Vunk 6
                    Kink 3
                    Vassiljev 6
                    Ahjupera 5.5
                    ------------
                    Lindpere 5.5
                    Purje 4
                    Voskoboinikov 3

                    Zelinski ETVs oli väga närvidele käiv kuna küttis kohtuniku teemat juba algusest peale ülesse.
                    *Täiskiirusel McGeady vastu tegi Stepanov väikse kontaktiga vea mis tembeldati haledaks daiviks. Mis point oleks seal sukelduda kui Stepanov oli üle mängitud selgelt? Võis anda kollase küll minu meelest.
                    *Stepanovi teine viga oli kindlasti kollast väärt. See, et ta ju ÜRITAS palli mängida ei loe. Halvemal päeval oleks sealt võinud mingi tõsine kaelavigastus tulla vastasele.
                    *Piiroja kollased olid kahtlasemad. Esimese võis vast isegi anda kuna mängiti selgelt ainult vastast mitte palli. Teine kollane oli aga päris absurd, tundus pigem olevat Keane'i viga. Aga kuidas reeglistik muidu ütleb, kas viimase kaitsja käega mäng tuleb ALATI karistada kollasega?
                    *Purje pennal oli õigustatud kuna oli kontakt. Zelinski meelest aga peab vist penalti andma ainult siis kui nagu vikatiga maha niidad. See, et seis oli juba 3:0 ei oma tähtsust.

                    Teise poolajal oleks eelistanud vahetusest Saagi, kes on füüsiliselt kahevõitlustes tugevam. Vosko jääb aga alati silma pigem sellise tuulepeana, kes küll tuiskab seal ründetsoonis laia haardega ringi aga kasutegur jääb alati jube väikeseks.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      LOL @ Kohtuniku süüdistamine. Puhas Veerpalu 2 juhtum (Eesti on väike süütu mutter, kes jäi suurte riikide vandenõu hammasrataste taha blabla)

                      Nii Stepanovi kui Piiroja kaardid olid õiged, ma ei saa kohtuniku süüdistamisest aru. Et kodumeeskond peaks saama eriloa, et kiirrünnaku mahavõtmise eest (Stepanovi ja Piiroja esimesed), 1-1 olukorrale mineva mehe mahavõtmise eest (Stepanov), käega mängimise eest (Piiroja) ei saa kollaseid kaarte? Ma lappasin siin reegelid ja ei pannud tähele klauslit, et 0:3 olukorras peab hakkama ühepoolselt kaotusseisus oleva meeskonna kasuks vilistama, isegi kui nende mängijad teevad debiilsusi.
                      Sa oled vist marsielanik

                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        JUST DO IT.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          *Täiskiirusel McGeady vastu tegi Stepanov väikse kontaktiga vea mis tembeldati haledaks daiviks. Mis point oleks seal sukelduda kui Stepanov oli üle mängitud selgelt? Võis anda kollase küll minu meelest.
                          *Purje pennal oli õigustatud kuna oli kontakt. Zelinski meelest aga peab vist penalti andma ainult siis kui nagu vikatiga maha niidad. See, et seis oli juba 3:0 ei oma tähtsust.
                          Vot seda pointi, miks McGeady seal otsekui kuuli saanuna murru vajus, küsi temalt ise, minu arvates on see olukord ikka sulaselge daiv.
                          Penalti kohta ma julgen ka väita, et täiesti kindel daiv. Kontakt oli, aga ei olnud absoluutselt selline, et mees kukuks. Astus veel ühe sammu ning siis tõmbas lebosse ära...

                          Mind häiris eile (kuna olin sunnitud elama kaasa teleka vahendusel) Kristjan Kalkuni kommentaar mängule üleüldiselt (ikka väga võõras tundub sellele vennale see jalgpall) ning kriitikat ei kannata ka kaamerameeste töö - oli kohutavalt palju hetki, kui ei suudetud pildis palli ja mänguolukorraga kaasa liikuda ning hooti näidati täiesti lambi hetkedel meile Robbie Keane-i (selline kena, romantiline still kaader). Ausalt, mida vilet?
                          Algselt postitas Plechazunga
                          Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                          Hmm, that didn't really work.

                          Kommentaar


                            JUST DO IT.

                            Kommentaar


                              Pohlak samasugune pede nagu Kassai.

                              Kommentaar


                                tuleb tunnistada, et Iirimaa mängis kainelt ja targat, lastes meil omaenda pingete all kokku vajuda. mängud eelmisest valiktsüklist meenusid, kus mindi samamoodi ründama. kodumäng Sloveenia vastu oli ootusi arvestades ka sarnane.

                                kui tagantjärele tark olla, siis vasakul äärel oleks pidanud ehk Lindpere alustama... puhtalt iirlaste jõulisemat mängustiili arvestades. avavärav tuligi Kruglovi pealt, kes oma mängijat ära ei katnud. Stepanovi punane tuli Dmitrijevi valesöödust. Vosko sissepanekust ma aru ei saanud. kiirust pole ja peapalle ta ka ei võida, erinevalt Ahjuperast, kes saab peaaegu igale ette löödud pallile ennast vahele. mängu lõpust ei olegi enam midagi rääkida. kohtunik vilistas osavalt ära, et õhkõrnagi lootust ei jääks püsima.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X