320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    wtf, Vosko oli täna küll väga decent. Mida ta jahub?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
      muidugi on omaette naljanumber vungi eelistamine hea hooaja teinud lindperele. ilmselt ei hakka kunagi mõistma, miks vunk veel siiamaani koondises eksisteerib.
      Sa mängu ikka vaatasid? Mingi hetk tundus mulle küll, et Vunk on üks ainsamaid, kellel on mingi idee, kuidas peaks ründefaasis käituma. Minu arvates tegi Vunk küll täitsa ok esituse.
      Algselt postitas Plechazunga
      Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

      Hmm, that didn't really work.

      Kommentaar


        http://www.facebook.com/event.php?eid=190050641078157 liituge auhinnamänguga!
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Et siis nüüd on tänaõhtuse õudus seljataga.

          Emotsioonid on veits rahunenud ja ehk tuleb asjalikum jutt (kuigi muidugi kellaaega vaadates, ei ole just väga palju lootust).

          Niisiis:
          Täiesti nõus väitega, et kaotust kui sellist ei saa kohtuniku kraesse kirjutada ja Iirimaa oli täna natukene parem, kui Eesti. Aga sellegipoolest skandeerisin ma mõnuga "F**C YOU REFEREE" ja liitusin FB-s vastava kommuuniga. Miks ? Aga sellpärast, et vile OLI täna kehv. Stjopa I kollane oli naljanumber (II muidugi igati õigustatud, siinkohal ei saa olla mingit vaidlemist), pennal oli antud ikka korralikult õhust ja armastusest ja Piiroja II kollane tuli ka ilmselt tänu sellele, et Keane käed püsti tõstis ja virisema kukkus. Muidugi samas näiteks see Ahjupera löök I poolaja lõpus oleks võinud ideena olla ka punane (kuna jalg oli ikka väga kõrgel ja väga ohtlikult lendas sisse vastasele). Kaks väravat lasime kahjuks lüüa endale peapallidest ja teised kaks aitas kohtunik ära lüüa...mis teha. Hääle sai kähedaks karjutud, omadele lõpuni kaasa elatud,ühesõnaga tehtud kõik mis minu võimuses, täna läks siis nõnda. Ega pikemalt mängust rääkida tahagi, aga kindlasti tahan ära mainida, et AITÄH EESTI KOONDISELE SELLE ILUSA VALIKTSÜKLI EEST! NÜÜD PEA PÜSTI JA EDASI!

          P.S, teie, kes te siin ühe teatud inimese postitustele vastasite - ma saan aru, et selline tekst võib silme ees mustaks lüüa, aga FFS, lugege rahulikult kümneni, olge targemad ja ignoreerige, jääb tegelasel erekas saamata, kui näeb, et keegi ei reageeri.

          P.P.S ei ole mõtet siin kiruda ühte või teist oma meeskonna mängijat, on häid päevi, on halbu päevi ja on päevi nagu täna(v eile v whatever) ja kuigi ma täna ilmselt osade meeste esitusega rahule ei jäänud, siis kohati suudeti üsna head survet teha vastastele ja lõpptulemus reaalset jõudude vahekorda päriselt ei kajasta. Palun- pole mõtet mõne eksimuse pärast ilusa valiktruniiri mängijaid mutta tallata. Vähemalt mina olen neile selle eest tänulik.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rebellion Vaata postitust
            Sa mängu ikka vaatasid? Mingi hetk tundus mulle küll, et Vunk on üks ainsamaid, kellel on mingi idee, kuidas peaks ründefaasis käituma. Minu arvates tegi Vunk küll täitsa ok esituse.
            kes aru ei saa et vunk on läbinisti sitt, siis ei saa ta jalgpallist ka eriti midagi aru ei jaga eks.. aga ega keegi muidu eriti rohkem hakkamagi ei saanud. ilmselt mingi pingelangus või asi, kuidas tänapäeva jalgpallis nimetatakse.

            ja kes võtab pubisse pasuna kaasa ja kavatseb seda terve mängu tinistada siis edu edaspidigi

            E: ja ka pohlak tundub ei saa midagi aru, vosko tundus üks ainus kes hingega midagi üritas

            Kommentaar


              high five UEFA. Kari lohhe.

              Kommentaar


                kuule, TYS0N, hoia eemale siit teemast.
                aitäh

                Kommentaar


                  platini sai oma võlad tasutud henry käega mängu eest
                  b-day

                  Kommentaar


                    üks hea asi asja juures on nüüd see et Rüütli jääb ikka eestisse.
                    Võidu korral ilmselt oleks neid rikkaid treeneriotsijaid karjas kallal olnud

                    teine hea asi on see et lindpere on tagasi, ja kuigi tema esimesed sammud on pisut rohkamakad (mingi moment kui kiiresse mindi, andis söödu platsi keskele meie mehe selja taha, ja soodne olukord haihtus), on näha et sellest asja saab. imet ei sünni aga põhikoosseis on tema koht.

                    kolmas hea asi et pareiko jt saavad oma mängukeelu maha juba järgmises, mitte midagi otsustavas mängus ja saavad uut tsüklit puhaste paberitega alustada.

                    rüütli tegevusest sai aru et ta ikkagi läks nui neljaks seda mängu võitma (kink algkoosseisus?)
                    ok plaan peab olema, selge see. aga kui näha on et see läbi ei lähe.
                    võistkond on 0:1 kaotusseisus, keskkaitsja saab punase, ja 10 mehega mängides jätkata võidu peale mängimist?
                    mida teeks normaalne treener? esimesena üritaks piirata kahjud. lõppskoor 0:1 tund aega kümnekesi mängides on päris hea lõpptulemus kui sul kordusmatš veel ees seisab.
                    seega ründaja (ahjupera) välja ja kaitsja (rähn) sisse.

                    1994 MM, itaalia - norra
                    itaallaste väravavaht suht mängu algul sai punase, siis treeneril jätkus mune ja mõistust välja võtta kõigi üllatuseks itaallaste tolle hetke suurim ja armastatuim ründestaar roberto baggio... ja tulemus - itaalia istus kaitses kindlalt ja hiljem suutis võita selle mängu 1:0.

                    vosko sisse?
                    mis sai plaanist hoida iirlaste vastu pall maas?
                    kink oli 2. poolaeg ikka täitsa nähtamatu, esimesena tulnuks ikka teda vahetada.
                    vunk'i vahetus ka täitsa arusaamatu - ta üks aktiivsemaid meil ründefaasis teisel poolajal?!
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kala2 Vaata postitust
                      platini sai oma võlad tasutud henry käega mängu eest
                      kuidas platini selle eest võlgu oli?

                      Kommentaar


                        Milleks sõimata Kassaid, mees tegutses nii nagu tööandja nõudis

                        Armeenlaste punane kaart.



                        Selge, miks videokorduseid kasutusele ei võeta.

                        Kommentaar


                          Pohlaku vastukaja on ikka eriti labane. Lihtsalt võtta üks mängija ette ja kogu pettumus tema peal välja elada. Väga labane, väga.
                          Ma saan aru, et pettumus on suur aga meeskonna sisekliimat ei tasuks seepärast ära rikkuda, edaspidise nimel.

                          Kommentaar


                            No ausalt Pohlak mida v*ttu? Pole ise ka Vosko talendi austaja, aga 0:4 kaotuse puhul esimese asjana vahetusest sekkunud tipuründajat süüdistada tundub ju ikka väga-väga ajuvaba. Või tõesti kujutab ta reaalselt ette, et Voskoga kaasneb teatav ebaõnn? Ja mida see Vosko siis kokuvõttes nii hullu tegi? OK Ahjupera on suur ja võtab hästi palle maha, aga ta on nii kuradi aeglane, et meie koondise jaoks, kes peaks toituma kontratest on ta ikka liiga aeglane, sest ta ei jookse ühtegi kaitsjat üle.

                            Kommentaar


                              Ma ei saa sellest aru, kui eesmärgiks oli eelkõige taga null hoida, siis miks peale stepanovi punast ei toodud rähni sisse, ja hoida 1-0 et lootused elus püsiksid ja proovida iirimaal uuesti (uue kohtunikuga). No ja pohlaki jutt tundub libafänni moodi juba
                              T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                              Kommentaar


                                Ja miks meie Pohlake ei julge kohtunike aadressil midagi öelda? teab kuidas tähtsamad ninad vahest korraldusi jagava? Ise on küll muidu tulihingeline kokkuleppe mängude vastane olnud, aga nüüd ei sõnakestki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X