320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ainult Piiroja teisest kollasest.

    Kui olete jalgpalli mänginud või näinud, siis võib olla ka teada fakt, et kõiki olukordi ja kaarte ei otsusta peakohtunik - ta küll annab, kuid otsus või soovitus tuleb mujalt. Näiteks suluseise näitab üldjuhul äärekohtunik. Samuti annab äärekohtunik teada vigadest, mis toimuvad teatud sektorites väljakul, kuhu keskel olev mees ei jõua või mida on raske näha. Samuti autide ja nurgalöökidega.

    Eksole, tuleb tuttav ette?

    Piiroja olukord oli üks nendest. Kollast kaarti näitas äärekohtunik, kes esiteks fikseeris olukorra (määrusterikkumise) ja teiseks asetas oma käe rinnataskule, mis tähendab kaarti. See on näha ka ERRi klipis (enne korduste algust nö otsepildis). Võime oletada, et tema hinnangul mängis Piiroja palli käega ja meelega. Kassai usaldas. Kas usaldas valesti, on hoopis teine küsimus, kuid miks ta peaks oma abikohtunikus kahtlema.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas El President Vaata postitust
      tuleb tunnistada, et Iirimaa mängis kainelt ja targat, lastes meil omaenda pingete all kokku vajuda. mängud eelmisest valiktsüklist meenusid, kus mindi samamoodi ründama. kodumäng Sloveenia vastu oli ootusi arvestades ka sarnane.

      kui tagantjärele tark olla, siis vasakul äärel oleks pidanud ehk Lindpere alustama... puhtalt iirlaste jõulisemat mängustiili arvestades. avavärav tuligi Kruglovi pealt, kes oma mängijat ära ei katnud. Stepanovi punane tuli Dmitrijevi valesöödust. Vosko sissepanekust ma aru ei saanud. kiirust pole ja peapalle ta ka ei võida, erinevalt Ahjuperast, kes saab peaaegu igale ette löödud pallile ennast vahele. mängu lõpust ei olegi enam midagi rääkida. kohtunik vilistas osavalt ära, et õhkõrnagi lootust ei jääks püsima.
      Ega Ahjupera sul mingi robot ei ole kes terve mäng jõuab kahe kaitsjaga võidelda. Teisipäeval ei ole meil enam midagi kaotada ja ma loodan, et minnaks ründavalt mängima. Pohlaku käitumine ei ole ka just kõige ilusam. Kust tema nii hästi teab, et koondise tõusu taga on just Voskoboinikovi mitte koondisse kutsumine? Kui ta nii kehv mängija on siis kuidas on võimalik, et ta FK Himki eest pallib? Ma ei imestaks kui Pohlak keelaks teisipäeval üldse Voskoboinikovile mängaja andmise.

      Kommentaar


        Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
        hetkel vaatasin kaine peaga kõik olukorrad veelkord üle ja ma ei tea, minule tundus, et Kassai sai oma tööga hästi hakkama. 80% olukordades olid kindlad kaardid. Penalt oli nii ja naa, see oli juba kohtuniku enda valida kas annab või ei. Oleks andmata jätnud, oleksid jällegi Iiri fännid kurjad olnud. Muidugi see alati nii, et kui kaotab sinu lemmik meeskond, siis kohe kohtunik süüdi. Paraku ei tasu alati kohtunikke süüdistada.
        lase palun ennast maha Tibla!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          leidsin sellise pildi:

          Kommentaar


            Algselt postitas daywalker Vaata postitust
            *Täiskiirusel McGeady vastu tegi Stepanov väikse kontaktiga vea mis tembeldati haledaks daiviks. Mis point oleks seal sukelduda kui Stepanov oli üle mängitud selgelt? Võis anda kollase küll minu meelest.
            Ole hea ja vaata Tofoa positatud videot (panin sama video paar lehekülge tagasi ka ise üles) ja alates 1:05-st on väga hea nurga alt näidatud, kuidas McGeady edukalt Stepanovi jalast üle hüppab ja siis otsustab end perseli visata. Puudet seal minu silm ei seletanud.

            Kommentaar


              Kui nüüd laiemas pildis mõelda, siis kogu see toogem videokordused mängu kampaania jääbki ära, sest just nagu eile, ja tol korral kui Henry tegi oma teo oleks saanud ju kasutada videokordusi ja olukordi arutada. Aga see ju oleks kivi just fifa/uefa kapsaaeda. Sellepärast nad ei toogi mingeid muutusi mängu, et saaks ise mängu tulemuse vormistamisele kaasa aidata.

              Kommentaar


                Tervitaks ka kõik eesti fänne kes eile rohelist Flora sümboolikat kandsid. Esiteks koondise mängudel pole mingit florat ja teised olid eile rohelised vaid iirlased ja MuPo

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  Tervitaks ka kõik eesti fänne kes eile rohelist Flora sümboolikat kandsid. Esiteks koondise mängudel pole mingit florat ja teised olid eile rohelised vaid iirlased ja MuPo
                  mis asja?Palju siis neid oli kes arvasid,et Flora Kuressaarega mängib?
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ainult Piiroja teisest kollasest.

                    Kui olete jalgpalli mänginud või näinud, siis võib olla ka teada fakt, et kõiki olukordi ja kaarte ei otsusta peakohtunik - ta küll annab, kuid otsus või soovitus tuleb mujalt. Näiteks suluseise näitab üldjuhul äärekohtunik. Samuti annab äärekohtunik teada vigadest, mis toimuvad teatud sektorites väljakul, kuhu keskel olev mees ei jõua või mida on raske näha. Samuti autide ja nurgalöökidega.

                    Eksole, tuleb tuttav ette?

                    Piiroja olukord oli üks nendest. Kollast kaarti näitas äärekohtunik, kes esiteks fikseeris olukorra (määrusterikkumise) ja teiseks asetas oma käe rinnataskule, mis tähendab kaarti. See on näha ka ERRi klipis (enne korduste algust nö otsepildis). Võime oletada, et tema hinnangul mängis Piiroja palli käega ja meelega. Kassai usaldas. Kas usaldas valesti, on hoopis teine küsimus, kuid miks ta peaks oma abikohtunikus kahtlema.
                    Ok. Kõik kohtunikud olid kallutatud. See ju väga midagi ei muuda?

                    Kommentaar


                      Vaatasin hailaite, kohapeal ei näinud seda aga nende kahe teise kollase juures käis jumala pinda kuidas veel Keane nõudis neid kaarte seal välja.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Mõni masohist on Iirlaste foorumeid ka külastanud? Mis muljed seal on.

                        Kommentaar


                          Mina olen vältinud välismeedia (briti) lugemisest, sest ma kujutan umbes ette, kuidas eilset tulemust seal kandis kajastatakse. Umbes, et Iirima käis meist teerulliga üle, Keane on maailma parim mängija, Iirimaa Maailmameistriks jne. Neil on kombeks igat võitu üle paisutada. Kohtunike sigatsemisest nad kindlasti ei kirjuta.

                          Kommentaar


                            Mask, sul on õigus, ära vaata jah..
                            Häält ei ole, tuju ei ole.. aga TÜRA, lootust miskipärast veel on. ma ei tea, kas ma olen mingi eriline optimist, sest iirlaste vastu ilma pirra, pareiko, zenjovi ja stepanovita.. aga ikkagi.. loooodan! Surmani.

                            Aitäh minu kõrval ja ees olnud inimestele, kes aitasid lipuga lehvitada.

                            Kommentaar


                              Mäng oli nii nagu oli. aga kuradi lollid eesti nagad, joote kõigepealt end täis ja eriti kõva on rahulikult naisega hotelli poole jalutava vanema härrasmehega nokkima minna 5kesi, jalaga lüües jne. Kuradi seakari ma ütlen, Vahetasin baaris ühe vanema Iiri härraga sallid, peale seda linnas kandsin seda ja igaltpoolt tuli roppu sõimu jne, kui suu lahti tegin siis oli kõigil mökkmökk, et ei olegi Iirlane! Eriti hea mulje jätame enda rahvast niimoodi, tõsiselt pettunud!!!! Igalpool nokiti Iiri fännidega, milles nemad süüdi olid??

                              Kommentaar


                                Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                                Mask, sul on õigus, ära vaata jah..
                                Häält ei ole, tuju ei ole.. aga TÜRA, lootust miskipärast veel on. ma ei tea, kas ma olen mingi eriline optimist, sest iirlaste vastu ilma pirra, pareiko, zenjovi ja stepanovita.. aga ikkagi.. loooodan! Surmani.

                                Aitäh minu kõrval ja ees olnud inimestele, kes aitasid lipuga lehvitada.
                                ära muretse, sa pole ainuke. 90 minutit on veel mängida, olukord on kuradi keeruline, aga niikaua kuni teisipäevane mäng läbi pole, on veel kõik võimalik.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X