320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas asdf Vaata postitust
    Iirlastele on teada antud nii saatkonna kui ka oma riigi alaliidu kaudu, et nad ei tohi osta pileteid mujale kui oma sektoritesse. Korraldajal on õigus neid mitte staadionile lubada.
    Aga kas sellel korraldajal ka mune on seda realselt teha!? Vaevalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas asdf Vaata postitust
      Iirlastele on teada antud nii saatkonna kui ka oma riigi alaliidu kaudu, et nad ei tohi osta pileteid mujale kui oma sektoritesse. Korraldajal on õigus neid mitte staadionile lubada.
      mida võetakse ette molly malonesega(kui jutud vastavad tõele ) sest kui sealt saavad iirlased kamalaga pileteid eestlaste sekka ja neid lõpuks sisse ei lasta, siis ju läheb korralik hunnik pileteid lihtsalt raisku

      Kommentaar


        ..ma olen faking ahastuses juba varsti... mitte, et mul oleks kahju, et staadionil täismaja on.. vaid tõesti, et mismoodi see süsteem juba eos mädaneb...
        MIA SAN MIA!

        Kommentaar


          See oleks küll nüüd ebameeldiv, kui iirlased pääsevadki Eesti poolehoidjate vahele oma iiri laule laulma. Sellist jama ei ole küll vaja. Samas oleks muidugi jama ka see, et paljud inimesed, kes tahaksid, ei pääse staadionile ning iirlastest tühjaks jäänud kohtadel haigutab vaikus. Eks jalkaliidul oli ka olukord esmakordne ja oma vigadest õpitakse. Järgmine kord läheb arvatavasti paremini see piletimüük ja loodetavalt on ka kõigil võrdsed võimalused pileteid osta algusega kell 10:00. Sel hetkel, kui 10:00:02 avanes minul piletilevis Eesti- Iirimaa mängu "osta" link, oli juba üle poole staadionist ostmiseks suletud. Tõmbas tuju ikka päris miinusesse. Aga nähes kui paljud piletitest ilma jäid, olen ikkagi vist õnnega koos.

          Kitkume neid iirlasi nagu kalkuneid,
          3:0 Eestile.
          Piksenool
          Algselt postitas alehis
          "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
          Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

          Kommentaar


            Algselt postitas b0xter Vaata postitust
            mingi lootus veel, et ma saan mõned kutsed sinna, eks hoian kursis kui mõned üle jäävad ^^

            oleks tore, kui kaks mulle ohverdaksid

            Kommentaar


              Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
              Kitkume neid iirlasi nagu kalkuneid,
              3:0 Eestile.
              Piksenool
              Kalkunitega seoses - ehk siis eestlastest kalkunikitkujate ja torumeeste armee täidab tubli osa staadionist Dublinis.

              Tulemuse osas muidugi nõus, et 3:0.
              Which ship has never docked at Liverpool?
              The Premiership.

              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

              Kommentaar


                Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                See oleks küll nüüd ebameeldiv, kui iirlased pääsevadki Eesti poolehoidjate vahele oma iiri laule laulma. Sellist jama ei ole küll vaja. Samas oleks muidugi jama ka see, et paljud inimesed, kes tahaksid, ei pääse staadionile ning iirlastest tühjaks jäänud kohtadel haigutab vaikus. Eks jalkaliidul oli ka olukord esmakordne ja oma vigadest õpitakse. Järgmine kord läheb arvatavasti paremini see piletimüük ja loodetavalt on ka kõigil võrdsed võimalused pileteid osta algusega kell 10:00. Sel hetkel, kui 10:00:02 avanes minul piletilevis Eesti- Iirimaa mängu "osta" link, oli juba üle poole staadionist ostmiseks suletud. Tõmbas tuju ikka päris miinusesse. Aga nähes kui paljud piletitest ilma jäid, olen ikkagi vist õnnega koos.

                Kitkume neid iirlasi nagu kalkuneid,
                3:0 Eestile.
                Piksenool
                100% nõus.
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas asdf Vaata postitust
                  Piletilevile on ette antud limiit - 4 piletit inimese kohta.
                  Ilmselgelt on selle "ette antud limiidi" peale kõrge kaarega lastud.
                  Lahe üritus muidugi...
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Kõige huvitavam, et kunagisest Inglise mängust ei õppinud ei EJL ega Piletilevi. Kogu seda bardakki oleks saanud ju ära hoida toonaseid auke lappides. Aga selle asemel astuti jälle täpselt samasse auku.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Kõik ostan-müün-vahetan stiilis postitused palun vastavasse teemasse.

                      Kommentaar


                        Serbia mängu ajal kaagutas EJL, et SRB fännid EI PÄÄSE väljakule, mitte mingit arutelu EI TULE ja üldse meil on nulltolerants i tak dalshe. Reaalsus oli see, et keset esimest poolaega pidi faking kaa-komando põhjatribüünile äärde tormi jooksma, sest persetäis serblasi OLI seal sees. Sellest ma ei räägigi, et minu eest idatribüünil kaks tipla Serbia sallidega lehvitasid, Serbiale skandeerisid ja põmst terve tribüüniga tüli norisid (mille peale turvas ütles, et "neil pole lippu, ma ei saa neid välja visata"). Asi kiskus tuliseks ja ülevaltpoolt hakkas tiblunitele juba esemeid kaela lendama ja sõnasõda läks suureks, aga lõpuks oli tegemist tõeliste tiblunn-fännidega, mis seisnes selles, et kärsad kobisid serblasi maapõhja vandudes staadionilt minema, kui Kostja 1-1 põrutas.

                        Asi lahenes iseenesest, aga kas ka sellel mängul?

                        Kommentaar


                          vabandust, et loll küsimus, aga kus see lisatribüün asub?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Jeah, sain ka piletid. Thänk gaad.
                            Pole tänu väärt.
                            Sinu gaad.

                            Kommentaar


                              Kui iirlane siseneb staadionile kandmata ühtegi iirile viitavat sümboolikat, pole mingit alust teda staadionile mitte lasta.

                              Kui eestlane kasuahnusest müüb oma pileti iirlasele, pole vaja süüdistada iirlast vaid naaberkohal istuvat paksenenud tengelpungiga rahulolevat patriotismitut teist eestlast.
                              Iirlase asemel otsiks ise samuti kõiki võimalusi, et mängule pääseda ja on olnud juhtumeid, kus võõrsil piletita jäänud eestlased on samuti soetanud pileteid kohalikust piletimüügist või käest-kätte.

                              Järgmine kord sarnase piletipaanika korral tuleks vast pileteid müüa ainult läbi Jalkaliidu aga ka see ei välistaks võimalust, et pileteid satub võõrastele.

                              Kommentaar


                                Ma saan aru, et osade senide meelest on tõelised fännid ainult Jalgpallihaiglas, aga reaalselt võiks tulevikus aastase paketi ostnud ka play-offimängule pileti eelisjärjekorras saada (või võiks see nö boonusena kohe tasuta kaasas olla kui potensiaalne lisamäng tuleb). Samas ma saan aru ka, et eks need lisamängud tulid tõelise šokina EJLile.

                                Sorri, aga praegune süsteem on (olenemata sellest, et ma lõppeks sain kuhugi pileti) ikka tõsine pullisitt. Sisuliselt on staadion täistuubitud inimestega, keda seni koondise käekäik pole piisavalt huvitanud ja inimesed, kes on järjepidevalt (nt paketiga) käinud on jäänud peamisest mängust ilma- mul näiteks väikevennaklassivennad, kes alati mängudel käisid olid suht ahastuses ja vennale sain ise pileti hankida. Muidugi, tropid võltsfännid, et pidid samal ajal koolis olema ja pileteid ei hankinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X