320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Keegi oskab öelda millal koondis koju tagasi jõuab?

    Kommentaar


      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
      Pareikole suu lahti tegemise eest kollase väntamine muidugi oli overkill ja paraku jättis just nimelt sellise maigu suhu, et on otsustatud, et Dublini kordusmänguks ei jäeta midagi juhuse hooleks.
      Ärge alahinnake Londakut.Ta võib heal päeval olla isegi Pareikost parem.Aga kuna koondisel läks Londaku ajal (2007-2008) sitasti, siis tundubki, et just väravavaht on jama

      Kommentaar


        Algselt postitas Hellik
        Pohlaku reaktsioon oli tõeliselt ühe emo-fänni oma, FUCK P/EJL, FUCK KASSAI, FUCK UEFA.
        +Fuck Keane.Rõve oli teda vaadata

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Keegi oskab öelda millal koondis koju tagasi jõuab?
          kolmapäeva hommikul kell 6.

          Kommentaar


            Algselt postitas Meintz Vaata postitust
            Ärge alahinnake Londakut.Ta võib heal päeval olla isegi Pareikost parem.Aga kuna koondisel läks Londaku ajal (2007-2008) sitasti, siis tundubki, et just väravavaht on jama
            Noh... Hüva, ei vaidle. Kotenkot küll ei usaldaks selles mängus... Liiga palju lihtsalt naeruväärseid prohmakaid, eriti klubis...

            Kommentaar


              loodan, et see keane'i vastu tekkinud viha on seotud ainult tema klounaadiga väljakul, aga mitte selles, et ta delfi ülilollile küsimusele nii vastas nagu vastas.

              Kommentaar


                Algselt postitas akal Vaata postitust
                loodan, et see keane'i vastu tekkinud viha on seotud ainult tema klounaadiga väljakul, aga mitte selles, et ta delfi ülilollile küsimusele nii vastas nagu vastas.
                Minu puhul kindlasti seda esimest. Ehkki tema vastus ülilollile küsimusele oli lihtsalt faking ärritav. NAgu keegi ennist ütles - pool maailma nuttis iirlaste pärast... Douchebag.

                Kommentaar


                  Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                  Ei adu ja ei hakkagi aduma Vosko suunas Pohlakult ja seda veidramalt fännide suunast kõlavaid süüdistusi ja etteheiteid... Ahi oli reedel nõrk, nõrk ja veelkord nõrk. Vosko mäng oli märksa näljasem, agressiivsem ja nii veider kui see ka ei kõla - tulemuslikum, sest Voskot nägin ma iirlaste kastis mitu korda rohkem kui pikemalt sees olnud Jarmot. Ahi OLI liiga aeglane iirlaste vastu ja see "võtab pikad pallid maha ja söödab edasi ja sellepärast oligi hea" jutt, mida eelnevate mängude järel on kuulnud, ei päde selle mängu kontekstis küll kuidagi.

                  Kinky väljavahetamine oleks võinud (ma meelega väldin "pidanud" kõneviisi, ma ei targuta, vaid proovin seletada oma seisukohta selle põhjal, mida nägin) toimuda juba 20+ minutil. Täiesti nähtamatu, liimist lahti ja raiskav. Dima Kruglõi tegi oma kasvule mittekohaseid otsuseid seekord ja paraku pidime maksma selle eest. Jääger oli üks paremaid üldse.

                  Stjopa esimene kollane EI OLNUD kollane. Teist ma ei näinud, sest laps tahtis WC-sse minna ja koridori ukse vahelt nägin vaid kollast välkumas hetke pärast, kui olin tribkalt lahkunud. Raio kohta ma ei oska mitte midagi öelda... Tahtmine oli suurem kui oskus seda kõike saavutada, tundus mulle. Magas maha olulisi olukordi - ja kurat, just selles mängus; kurb, kurb, kurb.

                  Esimest korda ütlen kehvasti Dmitrijevi kohta, kahju küll. Pingiminutid on talle mõjunud, paraku - samal ajal kui tema kälimees Kostjat ei tundu see kunagi niimoodi mõjutavat. Klavan mängis oma rolli välja, ei heida talle küll midagi ette. Pareiko kollane... Kuramus, Serjozha, kui sa näed, mis paska madjar keerab ja sa tead, et sul on endal kollane all, siis... Siis ära trügi vahele... Minu mälu järgi ajaloos teine kollane Pareikole juba jutustamise eest (millal, mis mängus esimene oli, statistikud?).

                  Kohtunik mängis iirlastele. Objektiivne tuleb olla ja rõemuga näen, et ollakse ka ja minugi seisukoht on, et 2:0 olnuks õiglane tulemus, sest iirlased oleks oma võtnud niikuinii, aga Kassai otsustas neid tõhusalt aidata ja aitas ka. Esimese poole lõpp ja teine mängiti 10kesi ju kuradi vapralt, mööngem seda ometi - aga 9kesi ei saa 11 vastu. Iirlased pole Ekvatoriaal-Guinea, jumal paraku. Pareikole suu lahti tegemise eest kollase väntamine muidugi oli overkill ja paraku jättis just nimelt sellise maigu suhu, et on otsustatud, et Dublini kordusmänguks ei jäeta midagi juhuse hooleks... Aga hui sellega. See on ajalugu ja nii on.

                  Loodan ja usun, et meie poisid löövad Dublinis auvärava. Ja siis võib neile rahuliku meelega ja hõisates lennujaama vastu minna, sest kurat, inimesed, kui Dublinist laekuvale koondisele lennukasse vastu ei minda, et neid imelise valikturniiri eest tänada, siis on asi PASK.
                  Täiesti nõus Sinu seisukohtadega.
                  Ahjupera polnud selles mängus nii hea nagu osad üritavad väita. Ma saan väga hästi aru, et tema eesmärk oli palli üleval hoida, aga ei saanud ta sellega ka nii suurepäraselt hakkama ja midagi muud ei teinud ta nagunii. Ilmselt see kiitmine on tingitud sellest, et ta mõnes mängus (näiteks piirlaste vastu kodus) on sellega hästi hakkama saanud.

                  Ja Kingi kohta tahaks lisada, et ta on igas mängus selline (nähtamatu, raiskav ja tagasi absull ei tööta). Sellise stiiliga mängija peaks olema ikka hulka resultatiivsem, kui üks värav 11 mängu kohta, et õigustaks oma koosseisu kohta. Samas muidugi ega Eestil pole sinna suurt kedagi muud ka panna ju...

                  Ja lennujaama peaks KINDLASTI meestele vastu minema, ükskõik, mis tulemusega nad Dublinist ei naase. Loodan, et aeg mulle vähegi sobiv on !

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Minu puhul kindlasti seda esimest. Ehkki tema vastus ülilollile küsimusele oli lihtsalt faking ärritav. NAgu keegi ennist ütles - pool maailma nuttis iirlaste pärast... Douchebag.
                    seda jah, et nuttis, aga lihtsalt "ei" oleks samamoodi ärritav olnud ja "jah, on küll kahju" ei oleks ilmselt ükski jalgpallur öelnud ja ilmselt oleks see paljudele alandav ka olnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                      Teist ma ei näinud, sest laps tahtis WC-sse minna ja koridori ukse vahelt nägin vaid kollast välkumas hetke pärast, kui olin tribkalt lahkunud.
                      Kui staadionil ütlesin, et 50:50 olukord oli; siis kodus videokordust vaadates oli tegemist ikkagi kaarti väärt + iirlase "hüpe"/salto oli muidugi meistriklass...
                      Oli mis oli, seda me enam muuta paraku ei saa - teisipäeval näitame iirlastele hambaid!
                      Usk kaob viimasena...

                      Kommentaar


                        Okei, mõtlesin et ajaks pundi kokku ja läheks vastu aga kurja.. 6 hommikul natukene nigel aeg. Aga tänan vastuse eest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
                          Kui staadionil ütlesin, et 50:50 olukord oli; siis kodus videokordust vaadates oli tegemist ikkagi kaarti väärt + iirlase "hüpe"/salto oli muidugi meistriklass...
                          Oli mis oli, seda me enam muuta paraku ei saa - teisipäeval näitame iirlastele hambaid!
                          Ega sina ei olnud see habemik, kes C7-s minu kõrval seisis? Kui nii, siis hai faiv!
                          JA kaks hai faivi vene perekonnale mu kõrval, kes laulsid ja karjusid mis hirmus meie poistele. RESPECT!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Ega sina ei olnud see habemik, kes C7-s minu kõrval seisis? Kui nii, siis hai faiv!
                            JA kaks hai faivi vene perekonnale mu kõrval, kes laulsid ja karjusid mis hirmus meie poistele. RESPECT!!!
                            Mina jah
                            Usk kaob viimasena...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Kohtunikud ei anna intervjuusid minuteada.
                              Midagi ikkagi tehakse

                              Kommentaar


                                Kui rääkida koosseisust siis kaitseliini mängijad on oma klubis põhivennad, üle jäänud liinides on pingipoisid ning see jätab kindlasti jälje resultaadile mida oli näha iirimaa vastu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X