320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aga mida sa siis ootad, mis see õigem on? Silitame kõik EJL-l pead ja Meeskonnale anname taskurätte nutmiseks? Ja siis järgmine kord läheme Flora-Viljandi mängule ja laseme end kõrgendatud tähelepanuga tuuseldada väravas, samas, kui poolajal võid vabalt staadionilt välja kõndida ja autost bazuuka statale tuua, ilma, et see kedagi kotiks?

    Iirlane oleks võinud EJL-le sita kaela tõmmata, kui oleks tahtnud, selleks poleks palju vaja olnud. Ja EJL ja Meeskond kandsid talle kõik võimalused selleks kandikul kätte, samas, kui värava taga oodanud sinimustadelt fännidelt korjati ära käsilippude vardaid (hoolimata sellest, et täpselt samad asjad olid sees müügil). Kelle peale siin kuri peaks olema?

    Ma hakkan juba nagu Kesa kõlama varsti, aga kui prohmak tuleb prohkamu otsa bezkonetsno, siis... Fakk, noh.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Mismoodi täpsemalt see piletimüügi läbimõtlematus antud loos avaldub? Et üks iirlane ilma jäi?
      Ei avaldugi otseselt, lihtsalt nukker rida EJL käpardlustest selle mängu läbiviimisel, mis algas läbimõtlemata piletimüügisüsteemi ja selle õigustuseks tehtud hämavate selgitustega, sai jätku veel ühe korraldajaid häbistava intsidendi võrra.
      10 aastat on Lillekülas mängitud, kuid EJL/Meeskond ei ole eriti arenenud. Jah, umbes viimase aasta jooksul ei ole mul enam õnneks tulnud kaubelda ähvardava turvamehega, kes näeb minu tribüünil püstiseismises turvariski, asi seegi. Kuid millegipärast ei nähta turvariski (konfliktide oht) ja Eesti fännide huvide kahjustamist (piletita jäänud + nõrgem toetus kodumeeskonnale) selles, et tribüünil on keset küljesektorit 100 värvides-loosungites iirlast.
      Tundub väga küüniline ja totter, et põhjalikult otsitakse läbi teinekord ka sülelapsi (mistõttu jäävad rumalalt hilja saabunud fännid nt hümnist ilma), samas kui suvaline vant võib valest käigust käed taskus staadionile kõndida, hea et seekord polnud tal halbu kavatsusi.

      Kommentaar


        Igati respekt sellele vennale.

        Ja see püsti seismis asi. Äkki oli C7 sektor. Või no täpselt fännika üleval keskel. Seal käis mingiaeg korra turva läbi ja käskis inimestel esireas maha istuma ja alguses keegi sealt neljandast reast mölises, et istuge maha nad ei näe mängu vms.

        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
          Aga mida sa siis ootad, mis see õigem on? Silitame kõik EJL-l pead ja Meeskonnale anname taskurätte nutmiseks? Ja siis järgmine kord läheme Flora-Viljandi mängule ja laseme end kõrgendatud tähelepanuga tuuseldada väravas, samas, kui poolajal võid vabalt staadionilt välja kõndida ja autost bazuuka statale tuua, ilma, et see kedagi kotiks?

          Iirlane oleks võinud EJL-le sita kaela tõmmata, kui oleks tahtnud, selleks poleks palju vaja olnud. Ja EJL ja Meeskond kandsid talle kõik võimalused selleks kandikul kätte, samas, kui värava taga oodanud sinimustadelt fännidelt korjati ära käsilippude vardaid (hoolimata sellest, et täpselt samad asjad olid sees müügil). Kelle peale siin kuri peaks olema?

          Ma hakkan juba nagu Kesa kõlama varsti, aga kui prohmak tuleb prohkamu otsa bezkonetsno, siis... Fakk, noh.
          ma arvan, et nad ei nuta. ma arvan, et neid pole vaja poputada. ma arvan, et nad on laisad, saamatud ja arrogantsed. ma arvan, et varguste ja pettuste vastu pole mitte keegi kaitstud - isegi mitte surnud pesnkar-kreeklased.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
            ma arvan, et nad ei nuta. ma arvan, et neid pole vaja poputada. ma arvan, et nad on laisad, saamatud ja arrogantsed. ma arvan, et varguste ja pettuste vastu pole mitte keegi kaitstud - isegi mitte surnud pesnkar-kreeklased.
            Mina arvan, et staadionile personali sissekäikudest sisse tungivate jõmmide eest peaks olema platsil viibivad jalgpallurid kaitstud olema küll. Tüüp ei olnud mingi kuradi Real McCoy, jumala eest - ta kõndis lahtisest uksest sisse, lahtisest väravast platsile, lahtisest uksest tunnelisse...

            Kommentaar


              Keegi ei kiidaks kui tüüp oleks kurjade kavatsustega läinud, nüüd ei tahtnud spekulantidele (jälle EJL-i ämber, et neid üldse nii palju tekkida sai) maksta ja kasutas ära EJL-i ja turvade lolluse ja vaatas oma lemmikmeeskonna mängu, ilma ühtki intsidenti tekitamata!
              EJL esimene reaktsioon oli, et mujal juhtub ka ja tegu oli muheda juhtumiga vms. Aga mis siis kui oleks sinna mõni serbia ultra jalutanud? Ikka muhe ja mujal juhtub ka?
              See, et piletilevist sai lubatud hulga piletite asemel osta kordades rohkem, oli jälle reaktsioon "meie pole süüdi"
              Tra, kaua võib ämbreid kolistada?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Mina arvan, et staadionile personali sissekäikudest sisse tungivate jõmmide eest peaks olema platsil viibivad jalgpallurid kaitstud olema küll. Tüüp ei olnud mingi kuradi Real McCoy, jumala eest - ta kõndis lahtisest uksest sisse, lahtisest väravast platsile, lahtisest uksest tunnelisse...
                joppas
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                  joppas
                  Järgmine kord joppab sarnastel värdtontidel nagu Itaalia mängu ajal? Nojah. Kui EJL-l pappi nigu muda, siis mis seal ikka

                  Kommentaar


                    üks on väikestviisi organiseeritud kuritegevus, teine tavaline joodiku kobistamine.
                    Samas ma olen ka segaduses, et millepärast EJL korralikku admin manageri ei palka... või nad arvavad, et neil on see pliiats pinalis olemas?
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                      üks on väikestviisi organiseeritud kuritegevus, teine tavaline joodiku kobistamine.
                      Samas ma olen ka segaduses, et millepärast EJL korralikku admin manageri ei palka... või nad arvavad, et neil on see pliiats pinalis olemas?
                      EJL arvab, et kõik töö peab saama tehtud tasuta, nagu Iirimaal.
                      Edit: palgatakse ainult neid inimesi kes suudavad Pohlakule olla piisavalt lojaalsed ja meelepärased. Enamasti tähendab see ütlust- kits kärneriks.
                      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                      Kommentaar


                        Eesti jalgpallikoondise peatreener Tarmo Rüütlil on reedene lõbus vahejuhtum, kus Iiri koondise fänn Conor Cunningham end Eesti dressi abil staadionile Eesti vahetuspingi kõrvale istuma nihverdas, kenasti meeles.


                        Rüütli kommentaar tundub maru naljakas kuidagi
                        T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          EJL arvab, et kõik töö peab saama tehtud tasuta, nagu Iirimaal.
                          Edit: palgatakse ainult neid inimesi kes suudavad Pohlakule olla piisavalt lojaalsed ja meelepärased. Enamasti tähendab see ütlust- kits kärneriks.
                          piisab väejuhist, kes käseb-poob-ja-laseb... ja oskab küpsetada ning moosida
                          Selle va tasuta töötamise ideoloogiaga olen ma muidu päri, kuid meil siin riigis on mõningad nüansid, mis seda praktikat segavad.
                          Ukrainasse ja Poolasse on/oli võimalik samuti EMi raames minna tasuta tööd tegema - ise sebid ennast kohale, ise sebid elamise ja söögi. Easy money.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            EJLile ettepanek - see mees palgake omale turvaeksperdiks, ilmselgelt on tegemist üsna terava pliiatsiga jalgpallimängu korraldamise alal. Võibolla selliste Cunninghamide abiga laheneks kunagi kauges tulevikus isegi olukord, kus 35 minutit enne mängu algust saabuv pealtvaataja ei jõua avavileks tribüünile, sest turvakontrolli jõudlus on 5-10 inimest minutis

                            Reaalses elus on kahjuks palju tõenäolisem stsenaarium, et edaspidi võetakse igast väravast veel paar turvast vähemaks, kes hakkavad kuskil siseruumides koondislasi ja abipersonali pildiga dokumenti nõudes tuvastama. Ühel heal päeval me veel mängime esimese poolaja ilma Kostja või mõne teise võtmemängijata, sest pildiga dokument on kodus või kuratteabkus ja turva jonnib

                            Kommentaar

                            Working...
                            X