320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ootan 3 tundi londonis ajan sõpradega juttu ja võtan mõne õlle aga kas tsharterile pileti saab... eiole üldse kindel. Lennuk on lennuk ebamugav niikunii.

    Kommentaar


      Algselt postitas SleepWalking Vaata postitust
      Muidu vägagi asjalik kommentaar. Paar detaili siiski vajavad ehk karvavõrra täpsustamist.
      Nimelt, kui lend maandub Lutonis 13.40, ei jõua kuidagi 13.30ks Arsenali staadionile.
      Teiseks mängib Arsenal Sunderlandiga hoopiski 16. oktoobril ehk mõnevõrra vähem kui 48 tunni pärast. Mis kuu tagasi toimunud mängu toimumise infoga novembri keskel peale hakata on ... eks see ole juba hoopis ise küsimus.
      FAIL jah, vale kuu hüppas ette.

      Kommentaar


        Heh. Rootsi Kunni jutt, et tsharter on juba enne välja kuulutamist täis - ilmselt see nii võib ka olla. Ei maksa vanad teened ja tuntud nägu ilmselt sittagi. Ja miks peakski? Mina ei ole käinud ühelgi koondise välismängul tsharteriga, sest lihtsalt finants pole seda võimaldanud, kuid seekord laenan selle raha kokku ja tahan minna. Koondist olen toetanud 14 aastat, olen ma siis sitem fänn? Loomulikult ajavad ärikad ja vipid tuju sitaks, kes arvavad nüüd õige aeg olla jalkafänn - pärast saab feisbuugis, blogis ja tvitteris säutsuda niiet magu haige. EJL peab tellima niipalju lende kui tahtjaid kokku tuleb ja mutt. Mina loodan ainult sellele variandile.
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
          Heh. Rootsi Kunni jutt, et tsharter on juba enne välja kuulutamist täis - ilmselt see nii võib ka olla. Ei maksa vanad teened ja tuntud nägu ilmselt sittagi. Ja miks peakski? Mina ei ole käinud ühelgi koondise välismängul tsharteriga, sest lihtsalt finants pole seda võimaldanud, kuid seekord laenan selle raha kokku ja tahan minna. Koondist olen toetanud 14 aastat, olen ma siis sitem fänn? Loomulikult ajavad ärikad ja vipid tuju sitaks, kes arvavad nüüd õige aeg olla jalkafänn - pärast saab feisbuugis, blogis ja tvitteris säutsuda niiet magu haige. EJL peab tellima niipalju lende kui tahtjaid kokku tuleb ja mutt. Mina loodan ainult sellele variandile.
          Lihtsalt huvitav kuskohast info ,et charter on juba täis...ma pole kuskilt kuulnud näinud.Kunn sul kindlad andmed selles suhtes?Kui jah siis OK kui ei siis ette pole ka mõtet mõelda nii palju
          sigpic

          Kommentaar


            Aga uurige läbi soome/rootsi minekut. laevaga kohale ja lennukiga edasi. mõte hea ju. Samuti pole Riia kaugel.

            Kommentaar


              Algselt postitas zelee Vaata postitust
              Aga uurige läbi soome/rootsi minekut. laevaga kohale ja lennukiga edasi. mõte hea ju. Samuti pole Riia kaugel.
              Kõike on uuritud, saab igaltpoolt - soomest, lätist, leedust, poolast, rootsist, norrast.
              Küsimus on ajas ja hinnas, nädal aega ei ole lihtsalt võimalik seal vedeleda.
              Saaks ka 30 euriga ära käidud kui minna nädal varem ja tulla nädal hiljem ja magada trepikodades

              Kommentaar


                Mul tagasilendu pole vaja vaadata aga sinna saaks küll 30euriga. Eks see mängupilet kallim tule kui lendamine.

                Kommentaar


                  Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                  Mul tagasilendu pole vaja vaadata aga sinna saaks küll 30euriga. Eks see mängupilet kallim tule kui lendamine.
                  lähed kalkuneid kitkuma?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauno Vaata postitust
                    Lihtsalt huvitav kuskohast info ,et charter on juba täis...ma pole kuskilt kuulnud näinud.Kunn sul kindlad andmed selles suhtes?Kui jah siis OK kui ei siis ette pole ka mõtet mõelda nii palju
                    Info pärineb sotsiaalmeedia foorumitest.
                    Rauno ! Sul on kogemusi lennunduses . Kas oma tsharteri sebimine on kuu ajaga võimalik ?
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Algselt postitas jkj Vaata postitust
                      lähed kalkuneid kitkuma?
                      Kui ma lähen mängu vaatama siis liigun edasi londonisse paariks nädalaks mitte ei jää sinna "kalkuneid kitkuma"
                      Kas esmasp on võimalik juba ka võõrsilmängu piletit osta?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Kui ma lähen mängu vaatama siis liigun edasi londonisse paariks nädalaks mitte ei jää sinna "kalkuneid kitkuma"
                        Kas esmasp on võimalik juba ka võõrsilmängu piletit osta?
                        Ma ei tea ,kus sa siiani elanud oled ,et seda ei tea aga üldiselt saab võõrsilmängu pileteid ainult läbi EJL-i. Esmaspäeval tulevad Piletilevisse müüki vaid kodumängu piletid
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                          Ma ei tea ,kus sa siiani elanud oled ,et seda ei tea aga üldiselt saab võõrsilmängu pileteid ainult läbi EJL-i. Esmaspäeval tulevad Piletilevisse müüki vaid kodumängu piletid
                          Tean, et läbi EJLi saab ainult.

                          Kommentaar


                            Plakatile sobilik kiri oleks selline, mis iseloomustab MEIE KOONDIST!!!
                            WE BELIEVE WE CAN BEAT EVERYONE
                            MEIE UNISTUS, MEIE USK, MEIE VÕIT (sobib ka inglise keeles: Our dream, our faith in our victory)

                            Või midagi sellist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              räigelt kallis ja mõttetu.
                              Ja seda räägib tont,kes pidi rattaga Itaaliasse mängule sõitma,mõttetu mees...kaugel muidu juba oled?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Info pärineb sotsiaalmeedia foorumitest.
                                Rauno ! Sul on kogemusi lennunduses . Kas oma tsharteri sebimine on kuu ajaga võimalik ?
                                Kõik on võimalik. Näiteks EA küsis 142kohalise lennuki eest ca 36 000 eurot+ iga reisija pealt 38 euri lennujaama makse. Palju see näo pealt teeks võid ise arvutada.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X