320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    klge 14000 mehed - ejlil on tunduvalt lihtsam eraldada neile 1400 piletit, kui 1100 pileti eraldamise puhul hakata põhjatribüüni veel sektorite kaupa jagama.
    Kas mitte Venemaa valikmängul polnud ülemine põhjatribüün pooleks jagatud?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Kas mitte Venemaa valikmängul polnud ülemine põhjatribüün pooleks jagatud?
      Oli ja minagi vaatasin seal sõbralike oponentitega koos mängu
      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        Mis te nende iirlaste arvu pärast muretsete, nuputage parem kuidas täismaja kokku saada...
        Keskmine "fänn" ju keset novembrit staadionile ei tule - külm, pilet kallis, napsu ei saa, wc ukse taga "saba" jne.
        Usk kaob viimasena...

        Kommentaar


          küll tulevad, play off ikkagi

          Kommentaar


            Niipalju kui mina enda ümbert kuulen, tahavad küll kõik jubedalt staadionile tulla ja on järsku suured koondise fännid ja üldse eluaegsed jalgpallisõbrad, mis on ju loomulikult tore.

            Kommentaar


              Kui vaadata juba seda feissbuuki üritust "EESTI - IIRIMAA EURO2012 MÄNGUKS TÄISMAJA!!!", siis seda attendivad minu tuttavatest päris paljud sellised inimesed, kes tavaliselt üldjuhul vaatavad kodus telekast ning isegi selliseid, kellest oleks telekast vaataminegi palju loodetud.

              Kommentaar


                Algselt postitas gialloblu Vaata postitust
                Kui vaadata juba seda feissbuuki üritust "EESTI - IIRIMAA EURO2012 MÄNGUKS TÄISMAJA!!!", siis seda attendivad minu tuttavatest päris paljud sellised inimesed, kes tavaliselt üldjuhul vaatavad kodus telekast ning isegi selliseid, kellest oleks telekast vaataminegi palju loodetud.
                jajah, see on facebook. enamik neist ei tule nagunii kohale

                Kommentaar


                  kas te tõesti arvate et play offil ei tule täismaja?
                  lollakad

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust
                    jajah, see on facebook. enamik neist ei tule nagunii kohale
                    Täpselt - kui paljud käisid viimasel mängul (oma kohalolekuga) koondist tänamas?
                    Ja kui paljud neist jäid ajaloolist Sloveenia - Serbia mängu vaatama?
                    P.S südamest loodan, et eksin ja tuleb ikka täismaja
                    Usk kaob viimasena...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      kas te tõesti arvate et play offil ei tule täismaja?
                      lollakad
                      täismaja meie mõistes tähendab ju siiski et on palju tühju kohte, aga piletid vast ikka otsa saavad

                      Kommentaar


                        Ukraina vastu ei tulnud juba teisipäeva õhtu tõttu täismaja. Iirimaa vastu mäng toimub reede õhtul, siis on juba 90% inimestel järgmisest päevast savi.

                        Kommentaar


                          Iirlased vaiksed paanistevad juba vist selle külma ilma pärast.. paljud tulevad laevaga läbi soome ja rootsi ning siis üks postitas, et laevad ei pruugi sõita kui väga sitad ilmad on..

                          "The sea getting frozen??!! Jesus Christ, how feckin cold is this place??!!"
                          See postitus ajas muigama küll veits

                          Kommentaar


                            Keegi võiks neile öelda, et miinus 20 on tavaliselt siis

                            Ise vaatasin youtoubest iirlaste highlightsid Venemaa, Slovakkia ja Armeeniaga ära ning arvan, et täiesti võrdne tiim on Eestil vastas. Ei jää me millegi poolest neile alla. Tuleb vaid ise korralikud mängud teha küll siis ka tulemus tuleb. Keanega peab ettevaatlik olema, kukkus kole kergelt alati ja siis oli kohe terve iirlaste punt käed laiali kohtuniku juures. Ütleks, et Sloveeniaga sarnane tase kuigi teine stiil seega tuleb endast ikkagi 110% anda ja siis on kõik võimalik.

                            Kommentaar


                              Väga hea kokkuvõtlik video Iirimaa koondisest enne viimast valikmängu Armeenia vastu:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                Lihtsalt huvitav kuskohast info ,et charter on juba täis...ma pole kuskilt kuulnud näinud.Kunn sul kindlad andmed selles suhtes?Kui jah siis OK kui ei siis ette pole ka mõtet mõelda nii palju
                                EJLi tsarter peaks tulema müüki esmaspäeval, kuid vaid selleks, et teatada, et see on välja müüdud. Suusõnaliste kinnituste järgi on kõik kohad lännu.

                                Mõtlesin isegi esmaspäeval uurida, et kas reisifirmadele ei pakuks huvi kergelt raha teha ja paar lennukit tellida, et mängupäeva hommikul/lõunal Dublinisse ja õhtul kohe tagasi.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X