320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    eelmise neljapäeva öösel Dublini lennujaama Radissoni sisenedes tervitas meid ka uksepeal üks Mart

    Kommentaar


      #92
      Algselt postitas Mystic Vaata postitust
      Mulle on alati meeldinud, et Briti tiimid katavad tribüüni ääred paksult täis enda lippudega. Võiks samasuguse üleskutse teha ja katta terve staadioni sinimustvalgeks, mitte ainult fännitribüüni
      Loed mu mõtteid tuleks midagi meeletut ja meeldejäävat korraldada . Tuhanded lipud või õhupallid või mis iganes aga ,et võtaks kananaha ihule. Ja siis võiks küljetribüünid üksteisele hõigata näit. ,,Edasi Eesti ! Terve staadion tuleb elama panna.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #93
        Algselt postitas Stok
        PIN-märgi asemel võiks teha sellele mängule pühendatud fännisärgi või siis lihtsalt riidelapi, mille saab ise peale õmmelda, a' la



        Ma ei kujuta küll ette, palju sellistel särkidel minekut oleks, aga mina võtaks küll ühe.
        Usu mind mul on kümneaastane kogemus jalgpallinänni müügi alal ja talvel T-särki keegi ei osta. Sall, müts , kindad, märke mingil määral ja ongi kogu peli. Suvel on loomulikult teema laiem.
        FCF Forever

        Kommentaar


          #94
          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Usu mind mul on kümneaastane kogemus jalgpallinänni müügi alal ja talvel T-särki keegi ei osta. Sall, müts , kindad, märke mingil määral ja ongi kogu peli. Suvel on loomulikult teema laiem.
          Jeps, fännisärgi teeb KUNN kevadel, siis hea nendega Poolat ja Ukrainat vallutama minna!

          Kommentaar


            #95
            Pole jah mõtet iirlasi ärritada pigem hoogu maha võtta ja see irvitav iiri jalgpalli ametniku lõust sobiks päris hästi, et karistus tulemas...

            Kommentaar


              #96
              Idee kodumänguks. Ma ei mäleta et oleks meie kodumängul lainetust tehtud. Igaljuhul idee oleks see, et tribüün nii öelda kolmeks jagada. Ülemisele kolmandikule jagada sinised a3 paberid, keskmisele mustad ja alumisele valged ning panna Eesti lipp korralikult lehvima (rahvalainet tehes). Kas see ka praktikas välja kukub ei oska öelda. Ilmselt on seda mõtet teha küljetribüünidel, sest fännikas niigi sinimustvalget täis. Küljetribüünidel ca 6000 kohta ehk siis 12 pakki paberit. Hulgifirmast ca 4-5 euri pakk. Pole väga kallis Oleks külmem, siis võiks vastavat värvi istmealused olla ning siis oleks juba neil ka praktiline väärtus, kuid kallim muidugi teostada. Need võiks enne mängu juba ka siis paika panna. Mängu ajal jebimist vähem.
              Aga lihtsalt mõte siis...
              Võtan kandle ja Tiugu ühes ja elan jälle!

              Kommentaar


                #97
                Jalgpalli on võimalik kujundada igasugu kujunditega. Näiteks õllekujunditega. Kiirelt visandades:

                Kommentaar


                  #98
                  "Welcome, England B-team!" võib küll naljakas esmapilgul tunduda, aga meeskonna ja riigi vastu, kellega meil mingit rivaalitsemist või ajalugu pole, oleks see lihtsalt classless. Ebaviisakam ja ignorantsem kui too iiri FA asjapulga naermine seal. Aga kurat, kui mingi ime läbi oleks Iirimaal mängu lõpuminutitel meil mäng tehtud, siis üks suur "Still laughing?" banner kuluks küll ära

                  Muide lugesin ise ka erinevaid Iiri jalgpallifoorumeid. Lingid siis kah, kes huvitatud(aktiivsuse järjekorras):


                  Ireland, ireland, irish, football, soccer, league of ireland, international, fai, football association of ireland, bohemians, bohs, cork city, derry city, drogheda united, drogs, longford town, shamrock rovers, shams, shelbourne, shels, st patrick's athletic, pats, ucd, waterford united, athlone town, bray wanderers, cobh ramblers, dublin city, dundalk, finn harps, harps, galway united, kildare county, kilkenny city, limerick, monaghan united, sligo rovers

                  Kommentaar


                    #99
                    See minu pakutud England B-team oli ilmselgelt naljaga (sellest ka lõpus olev smaili), kui teha lipp siis teha ikka Eestile ja oma poistele mitte vastasele.

                    Kommentaar


                      Telereitingud !
                      Suusatamist vist veel ära ei löö ( ma pean silmas neid noh teate isegi .. medaleid ) aga sinna lähedale küll peaksid telereitingud tõusma ,muudest aladest rääkimata. Krt. seda teab aga äkki lööme ka selle ussitama hakanud suusatamise ära
                      Kas on kusagil viimaste Sloveenia ja Piiri mängude kohta andmeid ?
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        Ryanair on pannud iirlastele 2 lisalendu Tallinnasse! Võiks ju meile ka siis panna

                        Ja hinnad tõusevad ja kukuvad, küll on tore.

                        Kommentaar


                          veel üks leid iiri-foorumistest: "Frankly lads I am a little disappointed with the draw. I was so hoping that Estonia would get to the finals but now they have no chance.*. The thing is that we look at Estonia as minnows but they are not. Lets not forget they did beat the same Uruguay side we lost to last year. Also if you look at their qualifying matches they were by no means the push overs John Delaney's laugh seem to indicate. Having the away leg first is an advantage and over the two legs I think we'll get through. But just imagine the Estonian players going into this their most important games...EVER! I would wish them well but its the REAL Ireland they are playing now so...."

                          ja ise lisaks juurde, et tglt on pull, kui vastaseks on riik, mille keelest ka aru saad. muidu loe ainult neid eesti foorumeid...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas lrak Vaata postitust
                            ja ise lisaks juurde, et tglt on pull, kui vastaseks on riik, mille keelest ka aru saad. muidu loe ainult neid eesti foorumeid...
                            Pigem on kahju, et seal kasutatakse võõrast keelt, mitte enda oma.
                            Supplies!

                            Kommentaar


                              Hitler sai ka haisu ninna http://www.youtube.com/watch?v=72RhwEb9dbs

                              Kommentaar


                                päris hea,aga mõni koht oleks võinud natuke teisiti olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X