320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas markofkin
    Üleval reelingu ääres olen mina alati suitsu tõmmanud, kui turvas tuleb, siis ära lihtsalt väga vehkle sellega. Lubatud otseselt ei ole, aga siiani pole keegi turja ka karanud.

    Mis puutub neisse, kes püstiseismise peale agooniasse lähevad, siis ma olen mitu head korda inimesed lihtsalt putsi saatnud. Endal on ka paha tunne, aga no kurat võtaks, kui sa tuled staadionile ja ootad, et seal on kõik nii nagu Draamateatris, siis sa oled faking vale koha peal.
    Sinusuguste pärast ongi üldlevinud arvamus, et jalgpaalifännidel areng vähe varem seisma jäänud.

    Kommentaar


      Algselt postitas eika Vaata postitust
      Mhm, mul on ka tunne, et kas
      1) tosifännid on jaotunud üle staadioni ja on übermeeleolu seekord igal pool
      2) kõik üritavad ikkagi fännikale saada, mis on tavaliselt mänge mitte-külastavaid jalgpallihaiglalasi täis ja sestap on seal totaalne üleküllus + küljetribüünid tühje auke täis.

      Eeldatavasti tuleb teine juhtum, sest fännide hulgas on meeleolu laes ja tohib tobi teha.
      Teine variant on tõenäolisem aga ise vist jään küljetribkale, see krdi kalavõrk fännika ees ei ole minu silmadele hea.

      Kommentaar


        No mul on seekord koht kuskil üleval eem..rõdul (misiganes selle kõrgustes oleva koha nimi on). Korra olen üritanud seal mängu vaadata ja väga vale tundus. Ehk seekord tundub õige.

        Ja tra, töö tegemine on täna võimatu.

        Kommentaar


          Algselt postitas molbert Vaata postitust
          Sinusuguste pärast ongi üldlevinud arvamus, et jalgpaalifännidel areng vähe varem seisma jäänud.

          Et peaksin ka istuma käed põlvedel ja hästi-hästi tasa olema kogu mängu nagu sina? Ei kavatsegi.
          Selgituseks olgu öeldud, et rünnakuga vastan ainult rünnakule ehk siis kui inimene pöördub viisakalt, saab ta viisaka pöördumise minu poolt ka vastu. Kui aga inimene pöördub stiilis "mina tulin mängu vaatama, istu maha, raisk", siis saab ta vastavatesse pimikutesse suunatud. Ka edaspidi. Oled teretulnud proovima.

          Kommentaar


            niipalju siis , et ärge nüüd fännikale päris suvakatele kohtadele ka trügige nagu sõpakate ajal

            Kommentaar


              Algselt postitas markofkin
              Üleval reelingu ääres olen mina alati suitsu tõmmanud, kui turvas tuleb, siis ära lihtsalt väga vehkle sellega. Lubatud otseselt ei ole, aga siiani pole keegi turja ka karanud.

              Mis puutub neisse, kes püstiseismise peale agooniasse lähevad, siis ma olen mitu head korda inimesed lihtsalt putsi saatnud. Endal on ka paha tunne, aga no kurat võtaks, kui sa tuled staadionile ja ootad, et seal on kõik nii nagu Draamateatris, siis sa oled faking vale koha peal.
              Ja siis imestame , miks rahvas yldse staadionile ei tule.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Mind on kaks ehk koos vennaga oleme kõiki mänge fännikalt vaadanud- et ainult enda sebimisest ei piisa. Alati saab seda diili teha, et fännitribüünil tuleb inimene kahe piletiga, annab ühe mulle, tulen sellega sisse, annan pileti tagasi. Samas ma kardan, et seekord on fännitribüün NII umbes, et see poleks õige ja ilus.
                see pole tõesti ilus. ja fännikas läheb täna üliumbe. aga sebi endale piletivahetus ... tahtsin ma öelda ...
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  putsi saatmine pole ka lahendus. Miks on vaja konfliktidega suur pidu ära rikkuda?! Teoorias on täna külm ka, et istuda on nagunii kehva. Leian, et küljetribüüne elavdada, tuleks näidata positiivset eeskuju, mitte kõik teisiti mõtlejad putsi saata või neisse kuidagi halvustavalt suhtuda.

                  Saadionilt peaks ikka kaasa jääme meeldiv mälestus, et rahvas tagasi tuleks. Muidu ongi traditsioonilistel mängudel (loe: meie suurepärased valikmängud Andorraga) saadion pooltühi ja "õiged fännid" mahuvad ilusti otsatribüünile suitsetama ilma probleemideta.

                  Minu üleskutse, et katsume täna olla tolerantsed ka nende suhtes, kes niipalju hüpata ja laulda ei taha. Paneme otsa peal sellise peo käima, et küljed iseenesest nakatuksid!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin
                    Issandjeesus, kuradi kaunishinged küll! Mitu korda sa oled jätnud staadionile tulemata sellepärast, et sa ei saa käed teki all istudes mängu vaadata ja kardad, et sulle pahasti öeldakse, kui sa ise ülbitsema tuled?

                    Üldiselt vaata mu vastust Molbertile ja võta taskurätid kaasa, juhuks, kui nutma peaksid hakkama.
                    Mida sa v6imled siin ahv??? sa ole ettevaatlik oma ytlemisega, teinekord v6id vale inimese otsa kukkuda. Järelikult oledki nii jobu välimusega, et sulle niiviisi tervalt märkusi tehakse. Ei pea ju laskuma äärmusest äärmusesse. Ei saa ju sundida inimest, kes on v6ipolla esimest korda staadionil kargama ja vilistama. Mäletan enda esimest staadioni kogemust, ei tule k6ik automaatselt, v6tab aega... Aga sinu suhtumine stiilis, kui ei meeldi keri putsi, kedagi kyll staadionile ei meelita.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                      Mida sa v6imled siin ahv??? sa ole ettevaatlik oma ytlemisega, teinekord v6id vale inimese otsa kukkuda. Järelikult oledki nii jobu välimusega, et sulle niiviisi tervalt märkusi tehakse. Ei pea ju laskuma äärmusest äärmusesse. Ei saa ju sundida inimest, kes on v6ipolla esimest korda staadionil kargama ja vilistama. Mäletan enda esimest staadioni kogemust, ei tule k6ik automaatselt, v6tab aega... Aga sinu suhtumine stiilis, kui ei meeldi keri putsi, kedagi kyll staadionile ei meelita.
                      küll saab nendele esimeste kordade tüüpidele ka viisakalt öeldud, kui nemad ise viisakalt pöörduvad.
                      kui tagant tuleb sinu suunas sõimu siis ma pean lihtsalt suu kinni pealt vaatama ja veel vabandama ka ?

                      Kommentaar


                        Üllatavalt kehv kvaliteet on välismaa spordiportaalides, eksitakse lihtsate faktidege Eesti kohta. Kordub pidevalt see, et Serbia ja Eesti mäng toimus peale Itaalia - Serbia mängu ning seetõttu tühjade tribüünide ees ning see, et Sloveenia- Serbia mängus vajas Eesti edasipääsemiseks Sloveenia võitu. Ehk sisi kuidagi nagu üritatakse meie tulemust pisendada.

                        Kommentaar


                          Jah saan aru, et fännisektoris pannakse möllu, aga üldiselt mängu püsti vaatamine ja pidev pasuna puhumine ikka väga egoistlik käitumisviis.

                          Kommentaar


                            Loomulikult saab ka viisakalt ja sõbralikul toonil öelda "Kas palun saaksite istuda, me siit tagant ei näe midagi, aitäh".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas molbert Vaata postitust
                              Jah saan aru, et fännisektoris pannakse möllu, aga üldiselt mängu püsti vaatamine ja pidev pasuna puhumine ikka väga egoistlik käitumisviis.
                              Pasunate kohapealt nõustun sajaprotsendiliselt. Muus osas - peace. Suhelgem rahulikult ja saab rahulikult asjad aetud. Vastalisel korral lendavad karvased. Lihtne

                              Kommentaar


                                Algselt postitas molbert Vaata postitust
                                Jah saan aru, et fännisektoris pannakse möllu, aga üldiselt mängu püsti vaatamine ja pidev pasuna puhumine ikka väga egoistlik käitumisviis.
                                üldjuhul piisab kasvõi Eesti rünnaku ajal püsti tõusmisest ja juba saad sõimata

                                Kommentaar

                                Working...
                                X