320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olen ise ka üks selliseid fänne kes staadionil istub rohkem kui püsti seisab,kaasa elan sellegipoolest.Mind küll püsti seisvad inimesed ei sega,kui ei näe mängu siis tuleb endal ka püsti tõusta.
    Rohkem mis mind häirib on need pasunad.Kord istus minu taga isa oma lapsega ja siis oli väga ebameeldiv olla kui ikka pidevalt midagi kõrva piniseb:S.
    Pigem fännid peaks omavahel kokku hoidma mitte kaklema,seega katsume ikka jääda tribüünidel sõpradeks ja ärgem laskem enda tujul langeda.

    Kommentaar


      Käisin õues suitsu tegemas ja nüüd kui tagasi tulin, hakkas naljakas. Pinge on ikka nii krdi haripunktis, et omavahel kipuvad küüned kokku laksama

      Rahu, poisid, rahu. Võit tuleb koju. Ja olgem viisakad püstiseisjate suhtes ja ärgem samas blokeerigem teiste vaadet, eksole

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas markofkin
          Võta lonks õlut ja teine veel ja säästa närve õhtuseks mänguks
          Juhul, kui sul peaks olema tahtmist näidata, et sa oled vale inimene, kelle otsa kukkuda, siis ma pean sinuga meeleldi sõbralikku keskustelu staadionil.

          Ja veelkord, veelkord, veelkord - ma EI SAADA valimatult inimesi kohtadesse. Nimetatud ekstsessid on aset leidnud alati ja ainult siis, kui minu poole on pöördutud samas stiilis. Punkt, mott ja jokk.

          Ja võta veel lonks. Fännide omavaheline kaklus oleks muidugi tipp, eksole
          Tänud soovituse eest. Kindlasti v6tan neljanda lonksu 6lut ka ja mine tea, v6ipolla isegi midagi kangemat. Aga sa oled valesti aru saanud. Ei mul ei ole tahtmist näidada , et ma olen vale inimene. ma räägin asjadest laiemalt. Me ei ole veel nii rikas fännirahvas, kus koondise mängude piletid myyakse alati 20 minutiga välja. Iga uus nägu staadionil on potentsiaalne truu koondise fänn, kes ei jäta kylastamata yhtegi koondise mängu ja mine tea v6ipolla ka meistriliiga mängu. Aga tegelane , kes tuleb esimest korda staadionile ja saab koheselt s6imu osaliseks teadmata mida ta valesti tegi siis v6id kindel olla , et rohkem ta tagasi ei tule. Ta parem komenteerib delfis kui m6ttetu on jalgpall fännidest veel rääkimata.
          olgem m6istvamad ka nende suhtes , kes v6ipolla t6esti istuvad esimest korda tribyynil teadmata kuidas peax käituma. Aga kui nad tulevad tagasi teist korda ,siis tulevad ka kolmandat korda (koos s6pradega) ja v6ipolla polegi kaugel see aeg kui EESTI VS ANDORRA s6pruskohtumise piletid myyakse välja 20 minutiga.
          Peace!

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            Loomulikult saab ka viisakalt ja sõbralikul toonil öelda "Kas palun saaksite istuda, me siit tagant ei näe midagi, aitäh".
            Mind siiralt huvitab, kuidas markofkin sellele vastaks. Kuidas käib viisakalt **** saatmine?

            Üldiselt vaatan ka ise mängu küljetribüünil istudes ja mulle ka väga ei meeldi kui mu eest keegi püsti seiskas. Pönevatel momentidel on OK, aga tervet mängu vast küljekal püsti seista ei tasuks. Kodurahu huvides.

            Kommentaar


              Kevadel Kopenhagenis 18 000 inimese seas küljetribkal istudes, kimuti ümberringi suitsu, joodi mehemoodi (ka naised) õlut, vahepeal hüpati püsti, seisti mõnda aega, istuti tagasi, keegi kedagi kuhugi ei saatnud, mis meil, eestlastel, viga on?

              Kommentaar


                Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                Aga kui nad tulevad tagasi teist korda ,siis tulevad ka kolmandat korda (koos s6pradega) ja v6ipolla polegi kaugel see aeg kui EESTI VS ANDORRA s6pruskohtumise piletid myyakse välja 20 minutiga.
                Peace!
                Sel päeval, kui see juhtub, on kast õlut minu poolt!

                Peace sullegi, täiesti siiralt. Pidagem vaid meeles elutõde, et otsene aktsioon toob kaasa otsese reaktsiooni. Ja ongi elu lihtne!

                Kommentaar


                  Mind isiklikult absoluutselt ei huvita , kes pysti seisab, kes hundiratast viskab v6i mida iganes....aga pasunate kohapealt...milleks???

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Mind siiralt huvitab, kuidas markofkin sellele vastaks. Kuidas käib viisakalt **** saatmine?

                    Üldiselt vaatan ka ise mängu küljetribüünil istudes ja mulle ka väga ei meeldi kui mu eest keegi püsti seiskas. Pönevatel momentidel on OK, aga tervet mängu vast küljekal püsti seista ei tasuks. Kodurahu huvides.
                    Fäkk jaa, ausalt
                    Kui pöördutakse viisakalt, siis pole karvaseid vajagi. See ongi kogu asja uba, aga bazookad võeti enne välja, kui sisusse süübiti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                      Mind siiralt huvitab, kuidas markofkin sellele vastaks. Kuidas käib viisakalt **** saatmine?
                      "Tervist, kas palun oleks võimalik minna sinna, kust te kunagi välja tulite?" Viisakal ja sõbralikul toodil peenelt putsi saatmine. Pole tänu väärt.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                        Sel päeval, kui see juhtub, on kast õlut minu poolt!

                        Peace sullegi, täiesti siiralt. Pidagem vaid meeles elutõde, et otsene aktsioon toob kaasa otsese reaktsiooni. Ja ongi elu lihtne!
                        Loodan siiralt ,et minu silmad seda veel näevad...kasti 6lle vastu pole mul midagi

                        Kommentaar


                          Huvitav hommiku poole oli veel osta.ee pileteid mingi 5 või rohkem müügis, nüüd ei leidnud midagi, ejl teeb head tööd vist.
                          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                            "Tervist, kas palun oleks võimalik minna sinna, kust te kunagi välja tulite?" Viisakal ja sõbralikul toodil peenelt putsi saatmine. Pole tänu väärt.
                            A kui selle peale küsitakse vastu:"A mis sul sinna asja on?" Siis kisub väga emanaljadeks kätte ära vast. Khm.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Kevadel Kopenhagenis 18 000 inimese seas küljetribkal istudes, kimuti ümberringi suitsu, joodi mehemoodi (ka naised) õlut, vahepeal hüpati püsti, istuti tagasi, keegi kedagi kuhugi ei saatnud, mis meil, eestlastel, viga on?
                              kesa kuule, mis su häda on selle suitstemisega? Suitsejata rikub nii muu seas ka mittesuitsetaja tervist. Väga öige, et on ära keelatud. Mu meelest võiks kogu staadionil suitsetamise ära keelata vöi siis teha sellised toredad karbid nagu lennujaamades. Kannatage ära!

                              Ja üleüldse, mis sa vingud - naudi mängu!

                              Kommentaar


                                Mida siis tänaselt mängult oodata?

                                Isiklikult arvan , et mäng saab olema suht rabe ja kinnine. Loodan , et mehed on psyholoogiliselt hästi ette valimastud ja keegi jalga väristama ei hakka. Meenub mäng hollandiga, kus sisuliselt anti edu käest kogenematusest. Stjopa algkoosesus on väga positiivne, sisimas lootsin/aravsin seda. Mees on näidanud head mängu on saanud stabiilselt mängu aega ja kogemused kaaluvad asja ylesse.
                                Kuidas, millal jokit kasutatakse, kelle vastu vahetusest sekkub?
                                mängu tulemust ei taha ennustada, aga loodan l6puvile k6lades , et korduskohtumine iirimaal ei olex pelgalt korduskohtumine, vaid v6itlus käiks ikka EM-pääsme peale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X