320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tra küll , kohtunik ikka pidi mängu ära rikkuma.

    Kommentaar


      nüüd võiks keegi väljakule joosta ja KOHTUNIKULE LÕUKSI ANDA!!

      Kommentaar


        Perse nii lihtne punane Stepanov oleks võinud siis selle Raisa (Keane) Vigaseks joosta oleks õige asja eest saanud. Vahetused Kink Voskboinikov ja Vunk Lindpere v6iks tulla oleks kohe teravust ja mängu lõhkumist, siis.

        Kommentaar


          Algselt postitas kodukaitsja Vaata postitust
          nüüd võiks keegi väljakule joosta ja KOHTUNIKULE LÕUKSI ANDA!!
          Debiilik talitse ennast!!!
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            kohtunik tegi mängu ära:S no rähn tuleks sisse tuua, kui jääb 1-0 siis meil iirmaal mõni võimalus tekib ( 1 saja protsendiline vähemalt) kui tuleb 2 null siis on teine asi, aga hullu pole midagi, ärge unustage Me oleme juba ajalugu teinud, Võitle EESTI võitle!!!
            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

            Kommentaar


              Kahju, et motivatsiooniks oli vaja pall võrgust korjata, aga jah, nüüd jääb üle ainult südant ning tahtmist näidata.

              Kommentaar


                Aga mis mängu puutub,siis ma ütleksin kõvakeskmine suht hea on isegi Eesti koondise mängu vaadata ja kui peaks sellise tulemusega mäng lõppema,siis ma usun Dublinis on kõik veel võimalik.
                Olen see kes olen

                Kommentaar


                  Ok! Esimesed emotsioonid jahtumas!Nüüd siis kaks varianti , kas 4-4-1 , või siis 3-4-1-1.Ise arvan , et taktikaliselt oleks kõige õigem seisu hoida ja loota üksikutele kontratele.Tippu oleks teravust vaja!Peale Kassai türatsemist(sorry , et ropendan) oleks nüüd vaja kaitseliin nelja mehega kinni panna(keegi kaitses , ehk Klavan , peab palju ründesse sekkuma) ja tippu teravust juurde tuua.

                  Kommentaar


                    tra imbitsiilid olge vait. Igati õige otsus kohtuniku poolt. Ärge kuulake neid kommentaatoreid, nad ei tea midagi! No mida teie tahtsite 3-0 Eesti kasuks vä? Normlaane skoor, mängu lõppuks on 0-2.

                    Kommentaar


                      Stepanovi esimene kollane oli ju selge, et kohtunik läks simulandi õnge. Aga noh, Dimitrjevi sitt tagasisööt oli ikka geniaalsuse tipp.

                      Rähn Vungi asemel sisse ja Joku Dima asemel.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                        tra imbitsiilid olge vait. Igati õige otsus kohtuniku poolt. Ärge kuulake neid kommentaatoreid, nad ei tea midagi! No mida teie tahtsite 3-0 Eesti kasuks vä? Normlaane skoor, mängu lõppuks on 0-2.
                        Hästi paned, hoiame koondisele pöialt, et nad 0:3 pähe ei saaks, siis oleks hästi. Idikas.

                        Kommentaar


                          Igati õige otsus kohtunikult. Kui on huvi kellegile näpuga näidata, tuleks seda teha tagasisöödu autori suunas.

                          Kommentaar


                            Hallo siin moded ka ikka on w?( tyson tuleks siberi metsade vahele saata)
                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              vanaPEER heelium mida sa halad? Ma olen lihtsalt realistlik idioot. Milleks teie sõimate kohtuniku, kui tema tegutseb õiglaselt. Kõik ei pea alati olema nii nagu teie tahate, saage aru juba ükskord pubekad.

                              Kommentaar


                                Teine poolaeg on küll iirlaste poolel vile, Stepa kaardi osas ma ei vaidle, viimane mees, kahjuks...

                                Aga siin viimasel 5 minutil oli mitu olukorda mis vilistati iiri kasuks.


                                Muret tekitab see, et Piiroja teeb vigu ja teine kollane võib tulla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X