320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti - Iirimaa (EM playoff)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pole seee teema aga üldiselt peaks EM pääsejad selged olema v.a Portugali ja Herzogoviina.0:0

    Türgi sai kodus Horvaatialt 0-3
    Tsehhid alistasid kodus 2-0 Montenegro.
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
      See on kultuurituse ja enesemääratluse küsimus. Kui sa oled rahvusetu, kodumaatu ja kultuuritu inimene, siis võib inimesest kõike oodata. Selliseid inimesi ei ole võimalik muuta. Kõige valutum on lasta sellistel olla ja möllata, sest nad tunnevadki just vastuseisust rõõmu. Muud neil ei olegi.
      mhmh, lihtsalt ma tahan vaadata huvitavaid mänge EUROL, mitte ülejooksu

      Kommentaar


        Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
        kadedad? Oleksite Venemaalt saanud 0-6 heal juhul, kui sedagi

        Eks millalgi veel saate oma võimaluse, ehk siis kui EUROLE qualib 24 teami.
        Tõmba putsi !!!

        Kommentaar


          facebooki fännid saavad siin oma viha välja elada: http://www.facebook.com/pages/Viktor...554737?sk=wall

          Kommentaar


            OU DAISY:d lennox lõi su auti mäletad w? võid mu kõrva tulla närima kui tahad piider blät aa sa ikka ei vastanud oma naise kohta või põrutad ema
            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

            Kommentaar


              Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
              mhmh, lihtsalt ma tahan vaadata huvitavaid mänge EUROL, mitte ülejooksu
              Usun,et Iirimaa saab samamoodi yle 0p
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Kassai dislike, pedekas
                sigpic

                Kommentaar


                  Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                  mhmh, lihtsalt ma tahan vaadata huvitavaid mänge EUROL, mitte ülejooksu
                  mhmh, kohtuniku abiga Eurole pääsenud tiim on ju tükimaad huvitav, sibul. Ausalt ka, kaua sa jaksad enda idiootsust demonstreerida, irw.

                  Kommentaar


                    ja veel, kohtunik pole süüdi. Süüdistage UEFA, nemad annavad kõikidele käske. Kui teie olete nii lohhid ja arvate, et kõik raha läheb kohtuniku taskusse ja tema on ainukesena süüdi, siis teie eksite

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Anarhist Vaata postitust
                      mhmh, kohtuniku abiga Eurole pääsenud tiim on ju tükimaad huvitav, sibul. Ausalt ka, kaua sa jaksad enda idiootsust demonstreerida, irw.
                      sibul? sa ei tea, mida see tähendabki idioot

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                        mhmh, lihtsalt ma tahan vaadata huvitavaid mänge EUROL, mitte ülejooksu
                        No ole rahulik, Venemaa küll huvitavaid mänge seal pakkuma ei hakka.
                        Adiós amigos

                        Kommentaar


                          Kui kusagilt kuulen sõna kass... siis peale tuleb... kass...
                          Spordis on nii võitjad, kui ka kaotajad.
                          Seekord siis sedaviisi.
                          Tahaks mingit haikut kirjutada, kuid ei usalda ennast.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                            sibul? sa ei tea, mida see tähendabki idioot
                            Ei tea jah, sibul. Peale selle, et oled "ekspertanalüüsija", oled saanud endale doktoripaberid ka?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas TYS0N Vaata postitust
                              kadedad? Oleksite Venemaalt saanud 0-6 heal juhul, kui sedagi

                              Eks millalgi veel saate oma võimaluse, ehk siis kui EUROLE qualib 24 teami.
                              Kallis mees olenemata su lemmikrahvusest või sugulussidemetest. Nagu ühes keeles võibolla öeldakse - You are full of shite.

                              Ole aus ja tunnista - kohtunik oli pask. Sellise vilega oleks ka Venemaa neile kaotanud.

                              Me teeme oma väikest rahvanumbrit arvestades loodetust paremaid tulemusi, seda ei saa aga öelda Euroopa suurima riigi kohta. Mine häbene natukene nurga taga ja plõksi mujal, kodus keldris näiteks.

                              Kommentaar


                                S...t päev, aga elu läheb edasi. Tänud koondisele ja fännidele. Võideldi nii nagu jõuti, kuid seekord läks nii. Kokkuvõtvalt, aitäh Eesti ilusa aasta eest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X