Lehekülg 16, kokku 34 EsimeneEsimene ... 612131415161718192026 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 668
    Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Edu mulle Ma hakkan varsti lennujaama minema
    Esimene välismäng mulle

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

.. hea et me nt. bosnjakkidega play-offi ei mängnud ja 0:4 seisus Sarajevosse minema ei pidanud... seal oleks seda kohalike mõnitust ja alandamist olnud eesti fännidel raske üle elada... Dublinis vast kohalikud viskavad 5-pihku ja respekteerivad et me üldse viimast mängu kaasaelama tulime... kes tulevad! Igatahes saadame koondise väärikalt aegade parima turniiri lõpeks koju!
    RummaBastards!

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

neid polnuks võimalik saadagi. tšehhi, portugal, horvaatia

Eesti koondislane Kasutaja SDK avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Ma arvan ka, et vastupidiselt kiunujatele tuleb Dublini reis teha nii endale kui koondisele meeldejäävaks. St statkal täiega kaasa elada ja näidata oma toetust ning tänada ilusa tsükli ja super emotsioonide eest. Eks oli endalgi enne kodumängu soov, et peaasi, et pakki ei saaks, mis likvideeriks sportliku pinge. Aga nüüd juba kainema peaga ootan ikkagi reisi ja usun, et saab fun olema. Ilus mäng ja kasvõi 1:0 võit oleks väga bro. Ei usu, et iirlased Avival täismaja ees kuidagi lõdvalt võtma hakkaksid ja seepärast oleks seal võit võtta päris hea. Dublinis näeme, rsk!

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

jokers to the right
    clowns to the left of me

Asjahuviline Kasutaja ericbana avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SDK Vaata postitust
    Ma arvan ka, et vastupidiselt kiunujatele tuleb Dublini reis teha nii endale kui koondisele meeldejäävaks. St statkal täiega kaasa elada ja näidata oma toetust ning tänada ilusa tsükli ja super emotsioonide eest. Eks oli endalgi enne kodumängu soov, et peaasi, et pakki ei saaks, mis likvideeriks sportliku pinge. Aga nüüd juba kainema peaga ootan ikkagi reisi ja usun, et saab fun olema. Ilus mäng ja kasvõi 1:0 võit oleks väga bro. Ei usu, et iirlased Avival täismaja ees kuidagi lõdvalt võtma hakkaksid ja seepärast oleks seal võit võtta päris hea. Dublinis näeme, rsk!
    + miljon. Pärast mängu olin ma emotsiooni pealt väga pettunud ja läbi käisid ka mõtted, et mida kuradit ma sinna Iirimaale tegema lähen? Õnneks tuli öö jooksul mõistus tagasi koju ja hetkel ootan reisi kannatamatult. Näitame koondisele ja Eesti rahvale, et meie, jalkafännid oleme tõesti koondise kõrval ALATI, et me pole gloryhunterid, kes ainult hea valiktsükli pärast kohale on roninud. Aplodeerime mängu lõpus püsti seistes ja täname koondist imelise valiktsükli eest!!!

Välek
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Kui mõni väga pettunud Iirimaale sõita ei taha, võtan hea meelega tasuta piletid vastu ja lähen ise.

Kuna Pohlak süüdistas kaotuses Stepanovit ja Stjopa teisipäeval ei mängi, peaksime ju võitma. Sellele tahaksin kindlasti kaasa elada.

Jalgpall24 peatoimetaja Kasutaja JanK avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Bobik Vaata postitust
    Kui mõni väga pettunud Iirimaale sõita ei taha, võtan hea meelega tasuta piletid vastu ja lähen ise.
    +1, ma maksaks mingi papi ka.
    www.jalgpall24.ee - Premier League'i esimene eestikeelne uudisteportaal on mõeldud Inglismaa jalgpalli suurematele austajatele. Meilt leiad ka kasulikke vihjeid Fantasy kohta.

Senaator Kasutaja Sen avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jansa Vaata postitust
    .. hea et me nt. bosnjakkidega play-offi ei mängnud ja 0:4 seisus Sarajevosse minema ei pidanud... seal oleks seda kohalike mõnitust ja alandamist olnud eesti fännidel raske üle elada... Dublinis vast kohalikud viskavad 5-pihku ja respekteerivad et me üldse viimast mängu kaasaelama tulime... kes tulevad! Igatahes saadame koondise väärikalt aegade parima turniiri lõpeks koju!
    Just, täpselt. Endal oli peale mängu väga segased mõtted peas et ei tulegi Dublinisse aga tulen kindlasti ja toetame oma meeskonda alati ! Nemad ei ole süüdi kassai sigadustes. EESTI !!!

Eesti koondislane Kasutaja erxu avatar
    Liitus foorumiga
    May 2006

Algupärane

Kadestan neid kes on minemas Dublinisse. Kes kohapeal on siis andke endast 110% staadionil!! Ning tõesti kui kellegil on oma reisipaketti ära anda võtan meelsasti vastu ja võin maksta! Aga ilmselt enamus lähevad homme RyanAiriga ja sellel on nimevahetus juba üle 100€

Altaha Abilia Kasutaja Frontschwein avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Peale reedest vist teisipäevast mängu enam Vabakal jälgida ei saa - enamus "uus-fänne" on kossu jms. juurde tagasi läinud
    Usk kaob viimasena...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Frontschwein Vaata postitust
    Peale reedest vist teisipäevast mängu enam Vabakal jälgida ei saa - enamus "uus-fänne" on kossu jms. juurde tagasi läinud
    tüüpilised glory hunterid

Reservmängija Kasutaja Kartul avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

millist algkoosseisu oodata on siis teisipäeval?

Ise eelistaks vast midagi taolist:
    Londak
    Jääger, Rähn, Klavan, Kruglov
    Puri, Dmitrjev, Vunk, Juki
    Kostja
    Ahi

Või siis äkki juba mängida 2 ründajaga? Saag ka juurde tuua? Kostja Vunki asemel keskele näiteks. Kaitseliin peaks vast selliseks jääma. Taiot võiks ka äärepeal näha tegelt.

Eesti koondislane Kasutaja difender avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2007

Algupärane

Enam pole midagi kaotada eestil ja võiks mängiga 4-3-3 formatsiooni.
    Midagi sellist:
    Londak
    Jääger-Rähn-Klavan-Kruglov
    Purje-Dimtrjev-Lindpere
    Saag-Vassiljev-Kink

Eesti koondislane Kasutaja rauno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Läbi Oslo minejatele infoks plaanide tegemisel ,et võibolla tehakse Fredrikstadi fännikauplus lahti meie tuleku ajaks.Muidu peaks kinni olema kuid Hr.Poborsky tegeleb sellega ,et ehk saab sealt fännikaupa osta.Eks homme lennukis kuuleme kas tal see püha üritus õnnestus

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas difender Vaata postitust
    Enam pole midagi kaotada eestil ja võiks mängiga 4-3-3 formatsiooni.
    Midagi sellist:
    Londak
    Jääger-Rähn-Klavan-Kruglov
    Purje-Dimtrjev-Lindpere
    Saag-Vassiljev-Kink
    Pole paha mõte. Muidugi kui päriselt ka nende meestega 4-3-3 teha, siis oleks Saag keskel, Purje tema kohal ja Vassiljev poolkaitses.

Eesti koondislane Kasutaja cyhton avatar
    Liitus foorumiga
    May 2010

Algupärane

Seekord loodan näha tõesti 2te ründajat.. Ahi - Saag

Eesti koondislane Kasutaja jansa avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

...rääksin just Dublinis olevate fännidega - ilm olla täna olnud nii soe et käiakse T-särkide ja lühikeste pükstega!!!
    Peab vist dress-code ruttu ümber muutma ja vatid koju jätma....

Dubliiiinis paistab päikke,
    paistab meitele,
    Eesti on küll väike,
    ent küll me neile näitame!

VÕIT!
    RummaBastards!

Altaha Abilia Kasutaja Frontschwein avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jansa Vaata postitust
    ilm olla täna olnud nii soe et käiakse T-särkide ja lühikeste pükstega!!!
    Seda tegid päris mitmed iirlased ka Tallinnas
    Usk kaob viimasena...

Meeskonnaliige Kasutaja Poborsky avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Ma pole hetkekski kahelnud, kas ma Dublinisse homme sõidan - muidugi, kohe hakkan kotti pakkima ja siis lähen otsmikulambi ja sprayga õue voodilina mäkerdama!

Samas ei noki ma nende kallal, kes ei sõida - ma ise olen natuke samasuguses olukorras. Elukaaslane jäi haigeks ning Ryanairi lennupilet (156 eur, 14.11 kell 10, tagasi 17.11) ja mängupilet (45 eur) on vastu Iirimaa taevast lendamas. Reisikindlustusest pole mõtet rääkida ning öömajas läheb ainult ettemaks vett vedama. Tahaks küsida, kas keegi soovib sõita Iirimaale ning mängupiletit osta või on vale foorumi alajaotus ja banneeritakse?

53 422 688

Poborsky
    PS. Reaalselt saan ma väga hästi aru, et 0:4 on suur saun ja olukord üsna lootusetu, aga samas teine mäng pole ju veel alanudki ning imesid vahetevahel ikka juhtub
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud