320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

    Nonii, teeme selle teema ka siis valmis.

    Kellegil huvitavaid ja odavaid variante, kuidas Iiri ja tagasi saaks?
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    #2
    Aitäh teema eest!
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    Kommentaar


      #3
      Kõige odavam viis sinna ja tagasi saada on koondise mängija või mingi ametnik olla.
      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

      Kommentaar


        #4
        Käi kuu aega jõukas ja äkki jääb suurenenud lihas Rüütlile silma?

        Sorry, lihtsalt brainstormin...
        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

        Kommentaar


          #5
          Nagu ka keegi juba ühes teises teemas mainis, siis Dublinisse saab soodsalt Ryanairiga 14 novembril läbi Oslo. Kokku läheb nägu 35 euri, ainuke miinus on 11 tunnine seisak Oslos. Tagasi midagi väga soodsat pole silma hakanud.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #6
            Ühesõnaga, mida ma tahtsin öelda, on et teises teemas räägitakse nii kodus kui võõrsil mängust.
            Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

            Kommentaar


              #7
              Iirlased plaanivad kas läbi Stockholmi/Helsingi/Riia liikuda. Äkki tuleb eestlastel ka niipidi odavam. Ryanair lükkab nagunii piletihinnad lakke.

              Kommentaar


                #8
                Sen, Rauno ja teised targemad vennad kellel on Ryanairiga rohkem kogemusi. Tekkis küsimus, nimelt ostsime Dublinist tagsipiletid, maksmise ajal saime kinnituse, et piletid on olemas, raha ka krediitkaardilt broneeritud, aga kinnitust meilile ei tulnud. Kas peaks muretsema, et kinnitust meillile ei tulnud?
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Sen, Rauno ja teised targemad vennad kellel on Ryanairiga rohkem kogemusi. Tekkis küsimus, nimelt ostsime Dublinist tagsipiletid, maksmise ajal saime kinnituse, et piletid on olemas, raha ka krediitkaardilt broneeritud, aga kinnitust meilile ei tulnud. Kas peaks muretsema, et kinnitust meillile ei tulnud?
                  meili spämmkausta tsekkasid?
                  Jalgpallihaigla liige
                  Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas aiFo Vaata postitust
                    meili spämmkausta tsekkasid?
                    Tsekkasin, ei olnud seal midagi.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Mul tuli ka üks kinnitus teistest kauem.

                      Selle numbri ikka panid omale kirja?

                      Kommentaar


                        #12
                        lendude erinevaid variante saate sellisel lehel tsekata- www.skyscanner.net
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #13
                          Kui online check-ini saad ilma emailita ära tehtud siis sa muretsema küll ei pea.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Tsekkasin, ei olnud seal midagi.
                            Kui sul see Flight reservation number olemas siis polegi seda kinnitust vaja või vaata siit oma bookingut:


                            Minul on alati emaili peale tulnud mõne sekundiga.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Kui sul see Flight reservation number olemas siis polegi seda kinnitust vaja või vaata siit oma bookingut:


                              Minul on alati emaili peale tulnud mõne sekundiga.
                              On olemas ja seal näitab ka et kõik on OK.
                              Sinna ostsin mina piletid ja sain kinnituse samuti mõne sekundiga. Tagasi ostis proua ja talle ei tulnud kottigi.
                              cython: online check ini saab alates 15 päeva enne reisi teha.
                              Stok:tavalise gmaili peale soovisime kinnitust.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X