320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Olgu nii. Ma tegelt tahtsin lihtsalt selle idee naeruväärsuse välja tuua ja mõtlesin, et pannes piisavalt kuulsa ja hetkel vaba treeneri nime alternatiiviks, siis sellest saadakse aru. Aga ilmselt mitte. Sorry siis 'õige' kohaga mõtlevate foorumlaste ees, kelle 'õige koha' mu postitus raskelt umbe ajas. Mul pole ka mitte vähimatki Tarmo Rüütli vastu.
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      Suhteliselt humoorikas on lugeda ka tänaseid Iirimaa ajalehti. Tüübid on nii eufoorias hetkel, et loodavad järgmine aasta Kreekat teha ja turniiri kinni panna. Pealkirjad ala "Now let´s go and win it" on praegu teemas. Andke andeks, aga sellise mänguga saavad nad olenevalt loosist max 3 punkti. Kui sedagi....
      Tavapärane briti meedia. Ilmselt räägivad Inglismaa suurimad sopalehed sama juttu pärast nende võitu Hispaania üle.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Tavapärane briti meedia. Ilmselt räägivad Inglismaa suurimad sopalehed sama juttu pärast nende võitu Hispaania üle.
        Ostsin täna The Irish Daily Stari ja seal pakutakse muuhulgas näiteks, et Inglismaa beatability on 3 out of 5 Iirimaal. Hispaania ja Saksamaa puhul on see näiteks 1 ja Itaaliaga 1,5. Aga üldiselt on jah imellik lugeda lehte, kus esikaanel vaatavad vastu palju ülakehaga Duff ja Keane ja järgmisel lehel on pikk analüüsiv lugu koos piltuudisega, et Pippa Middletoni ahter näeb ikka kitsastes pükstes äge välja. Loodetavasti tuuakse boys in green poole aasta pärast Hispaania, Saksamaa ja Itaalia suguste meeskondade poolt kiirelt ja paraja matsuga maale tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Ostsin täna The Irish Daily Stari ja seal pakutakse muuhulgas näiteks, et Inglismaa beatability on 3 out of 5 Iirimaal. Hispaania ja Saksamaa puhul on see näiteks 1 ja Itaaliaga 1,5. Aga üldiselt on jah imellik lugeda lehte, kus esikaanel vaatavad vastu palju ülakehaga Duff ja Keane ja järgmisel lehel on pikk analüüsiv lugu koos piltuudisega, et Pippa Middletoni ahter näeb ikka kitsastes pükstes äge välja. Loodetavasti tuuakse boys in green poole aasta pärast Hispaania, Saksamaa ja Itaalia suguste meeskondade poolt kiirelt ja paraja matsuga maale tagasi.
          Jah, Hispaania-Holland-Saksamaa on ikka praegu see trio, kes ruulib mandri pääl ja ma kardan, et pikka pidu mingitel rohelisse riiet' geelipeadel seal Poolamaal ei tule. Mõnuga ootan neid Iiri mänge juba, polegi tükk aega juba olnud sellist meeskonda, kelle läbikukkumist niiväga ootaks.

          Kommentaar


            Neile võiks Prantsusmaa vastu tulla, kellele nad seekord ausalt kaotaks

            Kommentaar


              Algselt postitas dnb Vaata postitust
              Neile võiks Prantsusmaa vastu tulla, kellele nad seekord ausalt kaotaks
              Kas mitte ei olnud juttu kusagil sest juba, et FRA-ga neid kokku loosida ei saa?

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Kas mitte ei olnud juttu kusagil sest juba, et FRA-ga neid kokku loosida ei saa?
                krt on jah Prantsusmaa ka nõrgimas potis, siis võib loota et nad on lihtsalt edukamad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas OhYeah Vaata postitust
                  Jah, Hispaania-Holland-Saksamaa on ikka praegu see trio, kes ruulib mandri pääl ja ma kardan, et pikka pidu mingitel rohelisse riiet' geelipeadel seal Poolamaal ei tule. Mõnuga ootan neid Iiri mänge juba, polegi tükk aega juba olnud sellist meeskonda, kelle läbikukkumist niiväga ootaks.
                  Kreeka ruulis ka enne euroopa meistriks tulekut mandri pääl...
                  Ja mis põhjusel Iiri läbikukkumist oodata? Et Keane kätega vehkis või et nad meile meie omade vigade pärast ja kohtuniku toel 4 vastuseta kolli lõid?
                  Mina hoian küll Iirlastele pöialt, kasvõi ülilahedate fännide pärast. Suhelnud igasugu vastaste fännidega aga iirlased lõid minu jaoks ka Tartan Army selgelt üle
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    Algselt postitas marcello Vaata postitust
                    Mina hoian küll Iirlastele pöialt, kasvõi ülilahedate fännide pärast. Suhelnud igasugu vastaste fännidega aga iirlased lõid minu jaoks ka Tartan Army selgelt üle
                    Away fännid Tallinnas olid über. Aga kodus... Eestlased karjusid 800-kesi 50 000 -se staadioni üle... Misvärk?

                    Kommentaar


                      Mul on allergia nende Iiri fännide vastu. Iga kord kui need hordid siin on, siis möirgavad oma nõmedaid laule laulda terve päev otsa ja kaanivad õlut nagu oleks viimnepäev käes. Ühegi teise riigi jalgpallifännid ei lärma nii kõvasti. Jalgpallilaule tuleb laulda staadionil, muul ajal võiks käituda nagu tsiviliseeritud inimene.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas OhYeah Vaata postitust
                        Mul on allergia nende Iiri fännide vastu. Iga kord kui need hordid siin on, siis möirgavad oma nõmedaid laule laulda terve päev otsa ja kaanivad õlut nagu oleks viimnepäev käes. Ühegi teise riigi jalgpallifännid ei lärma nii kõvasti. Jalgpallilaule tuleb laulda staadionil, muul ajal võiks käituda nagu tsiviliseeritud inimene.
                        Milline lauslollus....
                        Mõtle, nad ei istu ka staadionil, no kuhu see kõlbab
                        INTER ARMA CARITAS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Eestlased karjusid 800-kesi 50 000 -se staadioni üle... Misvärk?
                          Tundus telekast vaadates ka nii, aga see sõltub pigem mikrofonide paigutusest ja helioperaatori tööst. Mängijad, kellega rääkisin, pingil istudes neid fänne ei kuulnud.
                          Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas OhYeah Vaata postitust
                            Mul on allergia nende Iiri fännide vastu. Iga kord kui need hordid siin on, siis möirgavad oma nõmedaid laule laulda terve päev otsa ja kaanivad õlut nagu oleks viimnepäev käes. Ühegi teise riigi jalgpallifännid ei lärma nii kõvasti. Jalgpallilaule tuleb laulda staadionil, muul ajal võiks käituda nagu tsiviliseeritud inimene.
                            Kasutaja nimi ütleb juba kõik...ohyeah

                            Kommentaar


                              Miks küll enamus siin Iirimaa ebaõnnestumist loodavad? Okei peale selle, et paar Iiri ajakirjanikku ülistasid Kassai tegevust ja Keane on paras bitch pole neil ju häda midagi. Täitsa sümpaatne sats meeldivate fännidega. Mina soovin küll neile edu EUROl. Lisaks oleks ka hea, kui nad saaksid alagrupist edasi ja näitaksid, et meie ei kaotanud mingitele peksupoistele.

                              Iirimaa on teises potis?

                              o ja tänud Portugalile, et me ei saanud kõige sitema üldskooriga.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                                Tundus telekast vaadates ka nii, aga see sõltub pigem mikrofonide paigutusest ja helioperaatori tööst. Mängijad, kellega rääkisin, pingil istudes neid fänne ei kuulnud.
                                Iiri kodumäng ja teleülekandel pannakse mikrofonid Eesti fännide juurde ja helimees keeras põhja nupu kui eestlased laulsid? Kahjuks ei tulnud selle peale pilti teha mikrofonide asukohast..kindlastid olid need ümber tribüüni. Kes olid mängijad kellega rääkisid?Mis kell ja kus? Mängija kes on platsil eo peagi fänne kuulma vaid mängima st keskenduma sellele mis toimub platsil mitte selle ääres.Kohal olnuna võib öelda ,et tegid ka iirlased ikka mitmeid kordi korralikult häält ning samas kasutasime ilusti ära need hetked kui meil lasti häält teha nii nagu peabki..a võimas oli seal küll ja sama nagu kodus teleka ees vaatajad nii ka need kes eesti fännitribüünil oli nautisid seda hetke kui Vassiljev ära lõi värava pea sama tunne nagu oleks mängu võitnud tahaks mängu üle vaadata, kellegil on olemas? kohapeal olles ei jõu kõike jälgida kahjuks
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X