320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nagu ma saan aru eelnevatest kommentaaridest siis kõik on halvasti. Oi kui õudne on oma meeskonnaga kaugemale jõuda kui 33 teist euroopa riiki. Oi kui paha on vaadata kuidas meie sats skoorib meeskonna vastu kes on lasknud endale viimase viie mängu jooksul kodus lüüa vaid ühe värava. Ja kui loll on veel Rüütli kes ei oska Venemaa esiliiga ja pingimeestest teha Premierleague väärilist meeskonda. Küll see teine eestlane ikka maitseb hästi..

    Meie koondis jõudis kaugemale kui iialgi varem. Kõnealune mäng lõpetati ka häbiväärse kaotuse asemel mõõduka viigiga. Mis omakorda tõestas, et esimeses mängu ulmelises skooris oli ikka vähe Kassai kätt mängus. Nii Dublinist kui Avivalt väga positiivsed kogemused. Kui meie sektoris istunud iiri värvides tibla välja arvata. Aga kuna tema töö oligi ilmselt veidi vaenu külvata siis ei hakka temal pikemalt peatuma. On nii Iiri fännid ühed meeldivamad (vahel isegi natukene pealetükkivalt meeldivad) maailmas ja ka staadion üks vägevamaid kus ma käinud olen.

    Mis mängu puutub siis oli see mäng eesti tasemel. Oli näha et oldi õpitud reedest. Kohati mängiti isegi liialt ettevaatlikult. Oli hoomata veidi seda "jookseme palliga väravasse" mentraliteeti. Kingi sissetulles pealelöökide katsed kasvasid ja lõpuks läks üks neist ka sisse. Mulle jättis positiivse mulje ka Puri ning Purje kes oma tehnikaga nii mõnigi kord üllatasid.

    Eks negatiivsed emotsioonid tulenevad pahatihti liig kõrgetest ootustest. Proovisin kuni lõpuni realistiks jääda ja ausalt öeldes oleks minumeelest suur saavutus olnud isegi kolmas koht valikgrupis. Tuli aga palju rohkem. Teen ettepaneku edaspidistes kommentaarides leida nüüd kogu asja häid külgi selle asemel, et sappi pritsida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Peelo Vaata postitust
      Iirimaa on teises potis?
      Neljandas koos Tšehhi, Taani ja Prantsusmaaga
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Olime täiesti konkurentsis, saime viigi, nagu Türgi ja Bosniagi, väravate vahed vägagi võrreldavad. Montenegro jäi nullile. Eestil pole midagi häbeneda.

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          Milline lauslollus....
          Mõtle, nad ei istu ka staadionil, no kuhu see kõlbab
          Siin foorumis ongi mingi haige komme strawmannida. Ma ei öelnud ju kurat, et fännid peavad ainult staadionil olema, vaid ma isiklikult olen allergiline selliste inimeste peale, kes kolm päeva varem kohale tulevad ja siis 24/7 kuskil välikohvikus istuvad ja lihtsalt kogu hingest röögivad. Joo õlut, aja oma jalkasärk selga, räägi sõbraga juttu, kõik normaalne. Aga siin linnas on ka teisi inimesi ja mina näiteks ei eelda, et kõik ümbritsevad inimesed tahavad minu purjus lärmamist kuulata.

          Said nüüd aru?

          Kommentaar


            Algselt postitas OhYeah Vaata postitust
            Siin foorumis ongi mingi haige komme strawmannida. Ma ei öelnud ju kurat, et fännid peavad ainult staadionil olema, vaid ma isiklikult olen allergiline selliste inimeste peale, kes kolm päeva varem kohale tulevad ja siis 24/7 kuskil välikohvikus istuvad ja lihtsalt kogu hingest röögivad. Joo õlut, aja oma jalkasärk selga, räägi sõbraga juttu, kõik normaalne. Aga siin linnas on ka teisi inimesi ja mina näiteks ei eelda, et kõik ümbritsevad inimesed tahavad minu purjus lärmamist kuulata.

            Said nüüd aru?
            See on positiivne just kui päev-kaks varem kohal ollakse ja pubides lauldakse. Ei ole ainult iirlased need kes nii teevad...igal pool tehakse nii. Saavadki rahumeelsed vastasfännid kampa lüüa ja koos õlut võtta, laulda ja juttu puhuda (kust saab ka väga palju huvitavat teada teise riigi kohta). Või tahad, et nad elurajoonidesse laulma tuleks mitte pubidesse? Niikaua kui ei märatseta niikaua on positiivne nähtus laulmine...mingitki elevust halli argipäeva...ega 365 päeva aastas ei laulda Arvad, et eestlased ei laula pubides välismängudel? Kui sinna minna siis sa ei tohiks sallida ka neid teisi laulikuid kes iga jumala suvi miskise rongkäiguga ringi lasevad mööda vanalinna ja laulavad.

            Kommentaar


              Poisid, kuhu plagud jäid? Kuhu jäi suur lipp? Ainult oli näha mingi kahtlast Joeli kohta kirjutatut (natukene arusaamatu küll). Iirimaal olid moes ainult punased kaardid vist. Muidu oli eriti võimas atmosfäär Eesti sektoris terve mäng. Bändimehed tegid ka oma töö 5+ peale (ei tea küll, kuidas telekast kuulda oli). Mina sain küll väga hea elamuse osaliseks.

              Tänusõnad kõigile, kes käisid Avival!

              Kommentaar




                ära seikle, Pavel
                Pavel, ära seikle nüüd!

                Kommentaar


                  On siin mingeid variante, kuidas Iirimaalt tulnud fännid mängu kordusest vaadata saaksid?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SDK Vaata postitust
                    On siin mingeid variante, kuidas Iirimaalt tulnud fännid mängu kordusest vaadata saaksid?
                    kessu andis sellise lingi http://www.fullmatches.net/republic-...atch-dawnload/
                    eile vaatasin esimese poolaja ära.Tasuta allalaadimine on suht aeglane kuid ma üle wifi sikutasin ka.Tahaks plaadile panna ka failid kuid ei olnud aega otsida kuidas panna.
                    See on siis ESPN ülekanne inglise keelsete kommentaaridega.Kvaliteetr OK
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                      huumorit ei leia

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rauno Vaata postitust
                        kessu andis sellise lingi http://www.fullmatches.net/republic-...atch-dawnload/
                        eile vaatasin esimese poolaja ära.Tasuta allalaadimine on suht aeglane kuid ma üle wifi sikutasin ka.Tahaks plaadile panna ka failid kuid ei olnud aega otsida kuidas panna.
                        See on siis ESPN ülekanne inglise keelsete kommentaaridega.Kvaliteetr OK
                        Kui keegi peaks mingil põhjusel kindlasti ETV ülekannet tahtma, siis see on mul plaadi peal olemas. Kel huvi, võtku privas ühendust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RoBoS17 Vaata postitust
                          What the fuck is this shit?

                          Kui terve mäng sihuke ilkumine käis, siis tunnen küll kaasa inimestele kes nende jorride läheduses pidid olema.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                            Away fännid Tallinnas olid über. Aga kodus... Eestlased karjusid 800-kesi 50 000 -se staadioni üle... Misvärk?
                            Tegelikult oli ka Dublinis atmosfäär ikka ülimalt super ja eestlased kasutasid targalt ära hetked, mil iirlased vait olid. Kuigi jah, ka iirlaste fännikas oli veidi lahjem, kui eeldasin, aga see-eest kui laulud üles võeti, tuli ikka terve staadion järgi.

                            Aa ja seejuures kui räägitakse, et eestlastel on vähe laule/hüüdeid, siis iirlastel on neid näiteks veel vähem... Või noh, ma väga palju erinevaid küll ei kuulnud.
                            Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                            Tundus telekast vaadates ka nii, aga see sõltub pigem mikrofonide paigutusest ja helioperaatori tööst. Mängijad, kellega rääkisin, pingil istudes neid fänne ei kuulnud.
                            Troll jääb trolliks, aga pressitrüünile oli küll eestlasi kuulda, seega ära aja jama.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasper Vaata postitust

                              Troll jääb trolliks, aga pressitrüünile oli küll eestlasi kuulda, seega ära aja jama.
                              Mis jama ma ajasin(äkki täpsustad?) Ema on sul troll(vähemalt kehaehituselt.)
                              Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                                Mis jama ma ajasin(äkki täpsustad?) Ema on sul troll(vähemalt kehaehituselt.)
                                No vasta näiteks sellele:

                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                Iiri kodumäng ja teleülekandel pannakse mikrofonid Eesti fännide juurde ja helimees keeras põhja nupu kui eestlased laulsid? Kahjuks ei tulnud selle peale pilti teha mikrofonide asukohast..kindlastid olid need ümber tribüüni. Kes olid mängijad kellega rääkisid?Mis kell ja kus? Mängija kes on platsil eo peagi fänne kuulma vaid mängima st keskenduma sellele mis toimub platsil mitte selle ääres.Kohal olnuna võib öelda ,et tegid ka iirlased ikka mitmeid kordi korralikult häält ning samas kasutasime ilusti ära need hetked kui meil lasti häält teha nii nagu peabki..a võimas oli seal küll ja sama nagu kodus teleka ees vaatajad nii ka need kes eesti fännitribüünil oli nautisid seda hetke kui Vassiljev ära lõi värava pea sama tunne nagu oleks mängu võitnud
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X