320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna siin jutt juba kõvasti teemast kõrvale läinud ja juba EMi transpordist räägiti ka siis lisan, et vaevalt sinna keegi lennukiga läheb. Palju mugavam on üürida 9kohaline buss ja 50euri nägu saab rohkem kui ilusti hakkama. Mina juba olen oma bronni teinud juhul kui me unistus täitub

    Kommentaar


      Eesti jalgpallikoondise poolehoidjad saavad teisipäeval, 15. novembril kell 21:45 Eesti aja järgi (kell 19:45 Iirimaa aja järgi) Dublinis Aviva staadionil toimuvale Iirimaa - Eesti play-off mängule pääsmeid soetada kuni pühapäeva, 6. novembrini.

      Algselt pidi pääsmete soetamine lõppema 28. oktoobril, kuid kuna mitmed Iirimaal elavad eestlased palusid ajapikendust, siis otsustati pääsmete ostmise tähtaega pikendada.



      Seltsimehed unetud kel palgapäev järgmine nädal laske käia ja ärge koonerdage keegi allkirja ei küsi
      (klassikuid tsiteerides)
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas asdf Vaata postitust
        Huvitav, kui palju on keskmine palk Sloveenias - seal maksis tšarterreis võõrsilmängule Itaaliaga 670 eurot
        Huvitav palju on Keit Pentuse palk, et teda saab EJL Türki ja tagasi 50 euri eest sõidutada?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Tahan ka Keit Pentus olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Huvitav palju on Keit Pentuse palk, et teda saab EJL Türki ja tagasi 50 euri eest sõidutada?
            Pentus peabki ju jalgpallieluga kursis olema. 2024 EM toimub ju osaliselt Eestis...

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Huvitav palju on Keit Pentuse palk, et teda saab EJL Türki ja tagasi 50 euri eest sõidutada?
              riigikogu liige Keit Pentus 52314,09 01.01.-31.12.



              Palun eelmise aasta palk oli selline,avalik info
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                Eesti jalgpallikoondise poolehoidjad saavad teisipäeval, 15. novembril kell 21:45 Eesti aja järgi (kell 19:45 Iirimaa aja järgi) Dublinis Aviva staadionil toimuvale Iirimaa - Eesti play-off mängule pääsmeid soetada kuni pühapäeva, 6. novembrini.

                Algselt pidi pääsmete soetamine lõppema 28. oktoobril, kuid kuna mitmed Iirimaal elavad eestlased palusid ajapikendust, siis otsustati pääsmete ostmise tähtaega pikendada.



                Seltsimehed unetud kel palgapäev järgmine nädal laske käia ja ärge koonerdage keegi allkirja ei küsi
                (klassikuid tsiteerides)

                Äärmiselt hea uudis, ehk õnnestub siiski ka endal tulla sellisel juhul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ercos Vaata postitust
                  Omamata mingisuguseidki sidemeid kummagi eelpoolmainitud organisatsiooni ja ettevõttega püüan vastata su küsimusele võimalikult poliitkorrektselt: Estonian Airil ei ole 3-5 lennukit tsarterite peale panna, sest neil 8 lennukit üldse kokku ongi. Kui pandaks 5 lennukit siis peaks loobuma paljudest raha sisse toovatest liinilendudest.
                  Väga hea point - Estonian Air on ju riigifirma mis tähendab et kui ta teeks riigile kahjulikke otsuseid (näiteks lennutaks jalgpallikoondist tasuta) siis saaks uuriv ajakirjandus puurida ja kritiseerida miks riigi raha raisatakse.
                  http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rauno Vaata postitust
                    riigikogu liige Keit Pentus 52314,09 01.01.-31.12.



                    Palun eelmise aasta palk oli selline,avalik info
                    Rauno, see oli aroonia, sest Mihkel oli oma arust vaimukas.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ercos Vaata postitust
                      Omamata mingisuguseidki sidemeid kummagi eelpoolmainitud organisatsiooni ja ettevõttega püüan vastata su küsimusele võimalikult poliitkorrektselt: Estonian Airil ei ole 3-5 lennukit tsarterite peale panna, sest neil 8 lennukit üldse kokku ongi. Kui pandaks 5 lennukit siis peaks loobuma paljudest raha sisse toovatest liinilendudest. Seega müüvad nad parem jahuärimeestele (see sõna hakkab juba sünonüümiks muutuma..) kasumiga kaks lennukit täis natukene suurema vaevaga kui tundidega vaestele fännidele.
                      ..lubasin tseda teemat küll mitt enam kommenteerida ent : ma ei arvanudki et ühel ja samal päeval lendab Dublinisse kogu EstoAiri lennukipark ja lennukid... Sobilik oleks ka et pühap . üks; esmasp. teine; ja teisp. kolmas või siis ka neljas.
                      On kuda on ja las ta olla, ei viitsi enam jahuda, peaasi et tõesti 50.-naljarahaga lõpuks VIP-e ei sõidutataks nagu herr 13 juba ennist märkis!
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        Estonian Air ja Air Baltic pole muidugi ainsad lennufirmad maailmas. Lisaks muudele regulaarliine pakkuvatele firmadele on ettevõtteid mis tegelevadki ainult tsarterteenuse pakkumisega. Ühe sellisega sai suvel Odessas käidud. Nimi oli Sun Adria, LINK. Üsna positiivne kogemus ja nii palju kui ma kuulnud olen, ka väga mõistlik hind..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud
                          delfi tsiteerib US Business Insiderit, mis on pmst ärikallakuga meelelahutusportaal.
                          aga eks vaadake ise, oma pilk on kunn.
                          Business Insider tells the global tech, finance, markets, media, healthcare, and strategy stories you want to know.


                          toodud arvud midagi ju näitavad aga mingi suure ja lõpliku tõena ma neid ka ei võtaks
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Zenjov sai täna vigastada ja kui nüüd selleks mänguks terveks ei saa siis keda võiks tema asemel koondisele appi kutsuda?
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Teever oleks vb üks variant,aga vaevalt teda kutsutakse

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Zenjov sai täna vigastada ja kui nüüd selleks mänguks terveks ei saa siis keda võiks tema asemel koondisele appi kutsuda?
                                Minu jaoks oli tegelt kerge pettumus Täri otsus Opit mitte kaasa kutsuda. Vaimusilmas olin miskipärast just Operit pleioffides meie mansa jokkeriks pidanud. Aga see selleks, Zeni asendama ta niikuinii poleks saanud.

                                Juhtumil, kui Zen nüüd tõesti auti peaks jääma mõlema PO mängu ajaks, siis ma tegelt suurt traagikat väga ei näegi, kui aus olla. Tähtsaid väravaid on meil reeglina löönud mitte puhtad ründajad, vaid pigem keskväli, poolkaitsjad, ääred. Aga kui tõesti peab kellegi Zeni asemele kutsuda, siis ega palju variante ju ei ole. Slava Zaho? Kui tema tuleks, siis menetleks asja ära küll ehk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X