320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Iirimaa - Eesti (EM Play-Off)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Mitu euri kokku läks? See Tallinn-Oslo vist kõvasti tõusnud vahepeal.

    Kommentaar


      #32
      Eesti Jalgpalli Liit (EJL) loodab organiseerida Iirimaal peetavale EM-valiksarja play-off-mängule tavapärase ühe tšarterlennu asemel kaks.
      sigpic

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
        Mitu euri kokku läks? See Tallinn-Oslo vist kõvasti tõusnud vahepeal.
        On küll tõusnud ja päris märgatavalt, kuskil €60-70 vahel, kuid siiski vist odavaim variant hetkel. Aga pole hullu, saab selle ühendada niigi plaanis olnud reisiga Suurbritanniasse

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas nonoh Vaata postitust
          EJL plaanib Iirimaale kahte tšarterlendu:

          http://sport.postimees.ee/601208/hea...-tsarterlendu/
          Ma ütleks selle kohta ,et kui plaanisite siis oleks tulnud need plaanid koheselt välja hõigata aga mitte nii ,et inimesed lähevad peast lolliks ,et võimalusi leida ja sebivad krt. teab ,mis moodi ennast Dublinisse ja siis EJL ärkab äkki ,et oleks vaja kahte lendu.
          Jõudu teile edaspidiseks ja õppige ükskordki operatiivselt ja kiirelt tegutsema .
          FCF Forever

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Ma ütleks selle kohta ,et kui plaanisite siis oleks tulnud need plaanid koheselt välja hõigata aga mitte nii ,et inimesed lähevad peast lolliks ,et võimalusi leida ja sebivad krt. teab ,mis moodi ennast Dublinisse ja siis EJL ärkab äkki ,et oleks vaja kahte lendu.
            Jõudu teile edaspidiseks ja õppige ükskordki operatiivselt ja kiirelt tegutsema .
            Sa päss mine ka p.... .Kui arvad,et 3-4 päevaga pole operatiivne,siis sry tõmba nah.... .Lubati ju esmaspäevaks asjad selgeks teha ja seda ju tehti.
            On vaja rääkida EAga,EA peab muretsema lennuajad,vaatama üle oma võimalused jnejne...

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas marconius Vaata postitust
              14 hommikul Eesti Õhuga läbi Kopenhaageni Dublini ja 16ndal tagurpidi tagasi...
              Siin ma su kätte saangi.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Siin ma su kätte saangi.
                Hea !
                ei ole mõtet paukuda küll marconius, ma tunnen sind

                Kommentaar


                  #38
                  Verd! Verd! Verd!
                  Parem georg otsas kui Paul keres.

                  Kommentaar


                    #39
                    Autoga Riiga, Riia-Oslo-Dublin-Dublin-London-Riia ja autoga Tallinna. Koos ööbimisega 160 eurot.

                    E: Oleks vähem kõhelnud ja mõelnud ja uurinud, oleks saanud 100 euroga sama kompoti (tõsi, reisi teekond oleks väheke teine olnud).
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      #40
                      Piletid olemas, 14-da hommikul üle Arlanda Dublinisse ja 16.dal Arlanda kaudu tagasi.

                      Ja Swedbankis saab homme keegi väga ropult sõimata oma uue programmi eest. Kandsin veel täna pangas raha krediitkaardi peale, aga ei mingeid suuremaid hoiatusi. Krt tahad oma isiklikku krediitkaarti kasutada, aga ei saa, sest pead internetipangast leidma laenude ja krediitkaartide alt nupukese turvalised tehingud internetis. Lisada tuleb mingid krdi kasutud paroolid, mida tegelikult ostmisel ei küsinud. Osta veel rootsi onu kaardiga rootsi onu lennukitele pileteid.

                      3 korda osta püüdes näitas teine kord alati et hind on kallinenud 4 pileti eest ligi 200€. Aitäh närvirakkude kulutamise eest!!!

                      Peale Jansu kommentaari lugemist hakkasin Swedis tõsisemalt kaevama ja siis leidsin põhjuse ülesse, nii et suured tänud!
                      tulevik on tunni aja pärast

                      Kommentaar


                        #41
                        Millal saab EJLi lehel mängupileteid broneerida?
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          Millal saab EJLi lehel mängupileteid broneerida?
                          Miks te küsite niipalju küsimusi?
                          Kuhu sul kiiret nende piletitega?
                          2007 märts TelAvivis olid jamad, peale seda on ju kõik väga hästi sujunud nii bronnimise kui väljastamisega.

                          Kommentaar


                            #43
                            Hello!

                            palun vabandust minu eesti ... Ma olen uus siin foorumis. Kui sa vajad infot Dublin, lennud / majutus / baarid / piletid jne, palun küsi. Teen seda välja vaimu sõprus! ja muidugi, kui keegi on vaba pilet mängu Tallinnas ... Oleksin väga huvitatud ...

                            google translate aside, I would love to hear what you guys think of the game from an estonian perspective!

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas alandlik.iirlane Vaata postitust
                              Hello!

                              palun vabandust minu eesti ... Ma olen uus siin foorumis. Kui sa vajad infot Dublin, lennud / majutus / baarid / piletid jne, palun küsi. Teen seda välja vaimu sõprus! ja muidugi, kui keegi on vaba pilet mängu Tallinnas ... Oleksin väga huvitatud ...

                              google translate aside, I would love to hear what you guys think of the game from an estonian perspective!
                              yea, we all understand english better than googletranslated-estonian.

                              [ but anyway this is what you wrote:
                              sorry my estonia ... I'm new in this forum. If you need info Dublin, flights, / accommodation / bars / tickets etc, please ask. I do it out spirit's friendship! and ofcourse, if someone has free ticket game's in Tallinn ... I would be very interested ... ]

                              Kommentaar


                                #45
                                ja ei tule ega tule infi EJL-i tsarterite kohta...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X