320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga ida/põhi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

    Linnumäe mängis kunagi MC Tallinnas, siis oli see klbui küll tugevam
    Hoovi jalgpallur

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

      Hakatuseks vaata www.hot.ee/fcaestel

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

        Algselt tegi selle postituse Aramis


        Seoses sellesinase FC Ajax-Esteli vastase karikamänguga ,kas oleks võimalik siia saada võimalikult palju inffi selle satsi vastu.Stennur, sa mängisid nende vastu - räägi neist natuke.Mõni MC Tallinlane ehk ka oskab kogemusi jagada.

        edit:Allolev Black Magic, sinu lause juba on olnud siin ülalpool ja pealegi ma tahtsin teda Estelist mitte MC Tallinast.
        ok, ma ei viitsinud seda pikka teksti seal üleval lugeda
        Hoovi jalgpallur

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

          Algselt tegi selle postituse sugrimugri


          Hakatuseks vaata www.hot.ee/fcaestel
          siis vaataks küll, aga ma ei saa nendest hieeroglüüfidest aru, ma ei tea, kas asi on minu browseris või siis ongi see leht mingis muus keeles, näiteks vene keeles
          Hoovi jalgpallur

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

            Eks siingi sama probleem.Mingi slaavi shrift on siin kasutusel.

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

              20. juulil kohtuvad:
              kell 18.00 F.C.A. Estel - FC Haiba, FC Ajaxi kunstmuruväljakul

              Kuna olen ise puutunud kokku mõlema meeskonnaga ja tean Esteli ja Haiba taset siis ma ei kahtle, et juhul kui kasutatakse oma enam-vähem parimat koosseisu tuleb skoor (ehk siis pallid Haiba võrku) kahekohaline.

              V liiga 3 meeskonna ja II liiga (lisaks veel idatsoon, mis on raskem) ülivõimsa liidri vaheline mäng. Selle peaks otsustama juba liigade vahe. Haiba kaotaks kindlasti ka praeguse II liiga viimasele Faunale suurelt, kes võitis eelmine aasta korraliku eduga III liiga. Ajax Estel on Fauna võrku löönud 2 mänguga 26 palli!!!

              Meeldetuletus liigaseisust
              1. F.C.A. Estel 10 10 0 0 54 - 9 30
              2. M.C. Tallinn 10 6 0 4 20 - 20 18
              3. Kick Sai Narva 10 4 1 5 16 - 20 13
              4. FS Junior 10 3 2 5 17 - 20 11
              5. SK Dvigatel 10 3 0 7 16 - 22 9
              6. Tartu Ülikool Fauna 10 2 1 7 14 - 47 7

              Kõik meeskonnad on Ajax'i tõttu negatiivse väravate vahega.

              Ajax'i staadion on võimatu meeskonnale, kes muidu tatsab heinamaal. Nimelt mängivad nad ülilibeda ja kiire kattega väljakul.

              Ajax'i selle aasta nimekirjas on üleminekuga ML klubist Tallinna Levadia 7 mängijat - 3-4 neist olid ka enamvähem põhikoossesisu mängijad mullu. Lisaks on kindlasti veel mõni vana selle taseme mängija. Pluss asjaolu, et Ajax'l on ka Eesti ühed enimlubavaimad noortesatsid. Esteli meeskonnas mängivad neist ka parimad 82-85 poisid. Meeskond on üldiselt noor.

              Ma arvan, et ei eksi väitega, et Ajax oleks juba selle aasta esiliigas 8 meeskonna seas nii 3ndal kohal (vähemalt). Olen mitmeid kordi näinud Maardu JK mängu. Kuigi Ajax'i mängu olen näinud taseme võrra nõrgema Fauna vastu, arvan siiski, et Ajax oleks Maardu JK'st üle. JK Maardu on hetkel kindlalt üks esiliiga tippe.


              Ehk kokkuvõtteks Ajax Estel vs Haiba nii 20 - 0

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

                Stennur: Sa oled kokku puutnud Ajaxiga ja paistab, et kõvasti ,kuid Haibast siiski jäänud sul natsa vale mulje - mäng ,mida vilistasid oli meil täiesti teine koosseis peal.Olles võitnud Sauet 7-1 ja seda teisel poolajal mehi vahetades ja mitte pingutades, arvan ma ,et Faunaoleks meile täitsa vääriline vastane.Küll tugevam, aga ei usu, et üle paari värava kaotus tuleks.Kui sedagi.Ajax aga on loomulikult teisest puust meeskond(no offense Sten) ja me oleme valmis raskeks mänguks, aga usun, et ei sinu pakutud 20-0 taolist kaotust ei tule(ega ka 11-2 mitte).See on optimistlikum pool, aga samas see sinu mainitud väljak võib teha imesi ja seda halvast küljest ,sest kunstmuruga vähe kogemusi ja seega on koduplats hämmastavalt suureks eeliseks.

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

                  Mainisite küll toona, et sats pole üldse see, aga teil ei saanud ju ometi 11 põhimeest (kes on teisest kaliibrist) puudu olla. Te mängite hästi, aga see tasand kus te end heaks peate on sootuks miskit muud.

                  Võibolla on see minus, aga ma ei hablanud välja, mis see Tammeka siia puutub. Tartu Ülikooli Fauna on Tammeka duubel, aga otseselt Tammekaga Faunat suurt ei seo (peale heade suhete). Kui arvad et suudate vastu panna esiliiga Tammekale, siis oleme erinevates dimensioonides. TÜ Fauna lükkaks aga nii 5-7 teile ikka.

                  20 - 0 on liialdatud juhul kui teil jäid Töftingu vastu tõesti koju pallivõlurid ning Ajax tuleb varumeestega. Aga kuna Ajax'l on mäng nii 10 päeva enne hooaja taasalustamist, siis võttavad nad ilmselt seda põhimeeste ja tugeva treeningmänguna. Väravatest neil ka küllalt ei saa (et nagu lasevad lõdvaks), sest 15-1 mängus panid nad täiega lõpuni ja andsid võimalust veel pingimeestest vaid nii 2-3le. Jätan siiski arvamuse skoori kahekohalisuse üle. Aga edu teile..

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale 'II liiga ida/põhi'

                    Ma ka ei saa aru, mis Tammekast ma seal rääkisin...parandasin selle ära ,sest mõtlesin ikkagi Faunat.Jah Ajaxi mehed näivad hirmuäratavad välja...kui üle kümneväravaline vahe tuleb, teen sulle kindlasti õlle tulevikus välja.Kui ei jää, siis peaks Fauna ja Haiba ühe sõpruskohtumise pidama, et näha ,mis jõuvahekorrad ikkagi on.

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'II liiga ida/põhi\'

                      üpi
                      kyhr

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'II liiga ida/põhi\'

                        kirjutasin sellest ka foorumi teises osas, aga kommenteerimist vajav teema:


                        30.08. 18.00 FC TVMK II Tallinn - JK Maardu A. Le Coq MiniArena


                        Täna käisin teise liiga kohtumist vaatamas ning nägin ihusilmaga pealt mismoodi kohtunik võrdse mängu Maardule 10:0 kaotuseks vormistas.

                        Alustas ta kahe järjestikuse kollasega väravavahile (otsuse kommenteerimise eest) .. seejärel ei vilistanud kahel korral tvmk käsi karistusalas ära .. lisaks sellele tõmmati puhtalt läbijooksult maardu mees seljatagant maha (mees kukkus veel üsna valusalt) .. Selle peale ei tulnud viletki (kuigi normaalne oleks olnud pennal ja vähemalt kollane).

                        Ega vist muudmoodi neid madalamate liigade mänge atraktiivsemaks saagi, kui panna klounid vilistama.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'II liiga ida/põhi\'

                          Selle peale niipalju, et 2-0 m2ngu saab ehk hea tahtmise juures kellegi kasuks vilistada, aga 10-0... kammooooonn!!
                          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                          The Special One

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'II liiga ida/põhi\'

                            Originally posted by Jaan


                            Selle peale niipalju, et 2-0 m2ngu saab ehk hea tahtmise juures kellegi kasuks vilistada, aga 10-0... kammooooonn!!
                            yks mees vähem .. väravavahi asemel platsimängija .. moraal kadunud .. saab küll.

                            PS! ,, Ei käinud toda mängu vaatamas kummagi võistkonna poolehoidjana.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'II liiga ida/põhi\'

                              Selles alagrupis on varemgi imelikke asju juhtunud.
                              Umbes paar kuud tagasi juhtusin seal samas MiniArenal vaatama Puuma ja TVMK2 mängu. Teise poolaja keskpaiku tekkis konflikt ühe paksukese Puuma esindaja ja vineeri vahetusmängija (paraku ei tea nimesid) vahel. Asi algas sellest, et Puuma esindajale ei meeldinud vilemehe otsused ja mees kritiseeris venelastele kohaselt valjuhäälselt kohtunikku ja süüdistas TVMK mängijaid ebasportliku käitumise pärast. Lõpuks sai ühel TVMK pingil istunud mehel klouni mölinast kõrini ja ta käskis kasutades sõna \"pridurok\" tüübil vait jääda. See väljend ajas aga mõlemad mehed vastamisi ja vaid Puuma mehe naise ja TVMK ülejäänud varumeeste kiire vahelesekkumine hoidis ära võimaliku rusikahoopide jagamise. Kusjuures kogu asja pealt näinud piirikohtunik ei teinud vähimatki katset intsidenti lahendada või sellest kuidagi mängu kohtunikule märku anda!

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'II liiga ida/põhi\'

                                Originally posted by Tshurka


                                Selles alagrupis on varemgi imelikke asju juhtunud.
                                Umbes paar kuud tagasi juhtusin seal samas MiniArenal vaatama Puuma ja TVMK2 mängu. Teise poolaja keskpaiku tekkis konflikt ühe paksukese Puuma esindaja ja vineeri vahetusmängija (paraku ei tea nimesid) vahel. Asi algas sellest, et Puuma esindajale ei meeldinud vilemehe otsused ja mees kritiseeris venelastele kohaselt valjuhäälselt kohtunikku ja süüdistas TVMK mängijaid ebasportliku käitumise pärast. Lõpuks sai ühel TVMK pingil istunud mehel klouni mölinast kõrini ja ta käskis kasutades sõna \"pridurok\" tüübil vait jääda. See väljend ajas aga mõlemad mehed vastamisi ja vaid Puuma mehe naise ja TVMK ülejäänud varumeeste kiire vahelesekkumine hoidis ära võimaliku rusikahoopide jagamise. Kusjuures kogu asja pealt näinud piirikohtunik ei teinud vähimatki katset intsidenti lahendada või sellest kuidagi mängu kohtunikule märku anda!
                                a le coq miniarena .. tasuta jalgpalli ja muud kino.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X