320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Iirimaa piletite...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    olen huvitatud 2st piletist (kõrvuti) reedesele mängule, heade kohtate eest olen nõus maksma max 50 € kokku

    51 876 37

    Kommentaar


      osta.ee-s tühistati eile vähemalt kaks oksjonit. Kas tõesti EJL tegutseb?
      INTER ARMA CARITAS

      Kommentaar


        Algselt postitas Kartul Vaata postitust
        Piletite teemast ikkagi ei saa üle. Ülbelt oma nime alt spekuleeritakse (mitte ei müüda) lekokile pileteid "korralike" hindadega ikka: http://www.facebook.com/event.php?eid=169188053168241
        Mis seal pattu salata, olin lõpuks ka ise nii nurka surutud, et pidin üht kapitalisti toetama. Olin selleks hetkeks kõikvõimalikud tutvused ja tutvustetutvused ära proovinud. Mõte sellest, et esimene mäng mille mul kodus esimese viie aasta jooksul nägemata jääb on niivõrd oluline, lihtsalt ei lasknud enam olla..

        Natukene rahustab see, et müüa kavatsused olid siirad ja ta lihtsalt ei saanud koos kaaslasega minna. See muidugi ei takistanud tal piletite eest topelthinda küsida, mis arvestades teiste ahtnete kapitalistide omi, on veel suhteliselt soodne. Lisaks jättis ta nagu muuhulgas mainimatta, et üks kahest piletist (oli nõus vaid koos müüma) on sooduspilet. Ei osanud ise ka seda jälgida. Nüüd on mul siis üks kuni 23a ja üle 61a pilet üle ja ei oska sellega midagi peale hakata. Kõik mu jalgpallihuvilisest sõbrad-tuttavad jäävad just sinna vahepeal jäävasse ikka. Kui peaks sama hinnaga kontvõõrale edasi müüma siis justkui oleks ka nagu hangeldaja..

        Mis nendesse osta.ee omadesse puutub, siis need tegelased on niivõrd lambad, et panevad pildi tervest piletist ja täpse istekoha ka. Mitte miski ei takista jalkaliidul selle informatsiooni alusel neid piletitest loobuma panna. Kõige kõvemal geeniusel olid kaks piletit "osta kohe" hinnaga müügis 150EURi eest.

        Kommentaar


          Soovin osta 2 piletit reedesele mängule. Võivad olla sooduspiletid. Pakkumised palun privaatsõnumitesse.

          Kommentaar


            Algselt postitas ercos Vaata postitust
            Mis seal pattu salata, olin lõpuks ka ise nii nurka surutud, et pidin üht kapitalisti toetama. Olin selleks hetkeks kõikvõimalikud tutvused ja tutvustetutvused ära proovinud. Mõte sellest, et esimene mäng mille mul kodus esimese viie aasta jooksul nägemata jääb on niivõrd oluline, lihtsalt ei lasknud enam olla..

            Natukene rahustab see, et müüa kavatsused olid siirad ja ta lihtsalt ei saanud koos kaaslasega minna. See muidugi ei takistanud tal piletite eest topelthinda küsida, mis arvestades teiste ahtnete kapitalistide omi, on veel suhteliselt soodne. Lisaks jättis ta nagu muuhulgas mainimatta, et üks kahest piletist (oli nõus vaid koos müüma) on sooduspilet. Ei osanud ise ka seda jälgida. Nüüd on mul siis üks kuni 23a ja üle 61a pilet üle ja ei oska sellega midagi peale hakata. Kõik mu jalgpallihuvilisest sõbrad-tuttavad jäävad just sinna vahepeal jäävasse ikka. Kui peaks sama hinnaga kontvõõrale edasi müüma siis justkui oleks ka nagu hangeldaja..

            Mis nendesse osta.ee omadesse puutub, siis need tegelased on niivõrd lambad, et panevad pildi tervest piletist ja täpse istekoha ka. Mitte miski ei takista jalkaliidul selle informatsiooni alusel neid piletitest loobuma panna. Kõige kõvemal geeniusel olid kaks piletit "osta kohe" hinnaga müügis 150EURi eest.


            Nii võib kah Kui lausa "tasuta" piletid ära antakse, siis vist EJL sekkuda ei saa.

            Kommentaar


              Algselt postitas ercos Vaata postitust
              Natukene rahustab see, et müüa kavatsused olid siirad ja ta lihtsalt ei saanud koos kaaslasega minna. See muidugi ei takistanud tal piletite eest topelthinda küsida, mis arvestades teiste ahtnete kapitalistide omi, on veel suhteliselt soodne. Lisaks jättis ta nagu muuhulgas mainimatta, et üks kahest piletist (oli nõus vaid koos müüma) on sooduspilet. Ei osanud ise ka seda jälgida. Nüüd on mul siis üks kuni 23a ja üle 61a pilet üle ja ei oska sellega midagi peale hakata. Kõik mu jalgpallihuvilisest sõbrad-tuttavad jäävad just sinna vahepeal jäävasse ikka. Kui peaks sama hinnaga kontvõõrale edasi müüma siis justkui oleks ka nagu hangeldaja..
              Oot, kas saan õigesti aru- sul on 1 soodus ja 1 täispilet kuigi on kaks täisealist? Mul on kaks täispiletit, kuigi teine piletiomanik saaks ka sooduspiletiga sisse. Kui oleks huvi vahetada, siis võid pmi panna- äkki annab midagi teha ja saan ehk aidata.

              Kommentaar


                Algselt postitas jansa Vaata postitust
                .. tänu minu hilisele ärkamisele (17okt. kell 9:00 asemel saatsin piletite tellimuse EJL alles 11:00) siis jäid paljud minu sõbrad-trennikaaslased-jalkafännid( ca 16inimest) minu poolt lubatud/tellitud mängu piletitest ilma .. üritan enda bläkki nendele hüvitada ja kui et kellelgi on pileteid müüa (kama kaks mis sektorisse - kas või iirlaste keskele) siis mõistlike pakkumiste puhul olen kohe ostmas.
                Andke tuld : rumma@propartnerid.ee või 50 54366 Tänades Jansa
                You've got mail.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas Arse0 Vaata postitust
                  http://www.osta.ee/22574996

                  Nii võib kah Kui lausa "tasuta" piletid ära antakse, siis vist EJL sekkuda ei saa.
                  nagu näha, siis inimesed ise on ju piletihinna üles kergitanud, tegu ju oksjoniga ning alghind oli minig 0.10.- vist. kui tahetakse niipalju pileti eest maksta, siis ei tohiks ejl küll ju midagi teha. kas parem oleks kui see piletiga kodanik lihtsalt jätaks mängule tulemata või katsub oma piletist ise lahti saada, sest ejl ju pileteid tagasi ei osta alghinnaga, või ostab?

                  Kommentaar


                    Natukene rahustab see, et müüa kavatsused olid siirad ja ta lihtsalt ei saanud koos kaaslasega minna. See muidugi ei takistanud tal piletite eest topelthinda küsida, mis arvestades teiste ahtnete kapitalistide omi, on veel suhteliselt soodne. Lisaks jättis ta nagu muuhulgas mainimatta, et üks kahest piletist (oli nõus vaid koos müüma) on sooduspilet. Ei osanud ise ka seda jälgida. Nüüd on mul siis üks kuni 23a ja üle 61a pilet üle ja ei oska sellega midagi peale hakata. Kõik mu jalgpallihuvilisest sõbrad-tuttavad jäävad just sinna vahepeal jäävasse ikka. Kui peaks sama hinnaga kontvõõrale edasi müüma siis justkui oleks ka nagu hangeldaja..

                    Kas sooduspilet on veel alles. Kas oleks kuidagi kontakti võtta võimalik ja soetada teilt selle pileti.

                    Kommentaar


                      Mõned mu sõbrad veel piletitta, kui keegi müüb siis saatku meil rumma@propartnerid.ee - või 50 54366 ja ehk saame kaubale. Ulme summasi ei ole nõus maksma
                      RummaBastards!

                      Kommentaar


                        ostan ühe pileti ! 20-25 euri vastavalt kohale! sobib soodus kui ka täispilet!

                        Kommentaar


                          ostan ühte piletit

                          Kommentaar


                            Müüa pilet b2 Expert sektorisse! Lisainfo...

                            ...redbowwoww@hotmail.com

                            Kommentaar


                              Müüa 1 pilet! Küljetribüün ja tegemist on sooduspiletiga!


                              Tel: 56614020

                              Kommentaar


                                Pm, kui keegi 1piletit müüb!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X