320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti-Iirimaa piletite...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    vägev ehmatus on sellise jama peale, et piletit ei ole võimalik osta poisike.

    Kommentaar


      #32
      Olen huvitatud 1 piletist.

      Kommentaar


        #33
        Ostan 2 piletit ükskõikkuhu. Maksimum 15€ tükk.

        PM ootab.
        Adiós amigos

        Kommentaar


          #34
          võib mulle ka pakkuda 3-4 piletit, väga üle 20€ pileti eest ei maksaks. võib olla nii soodus- kui ka täispilet.

          Kommentaar


            #35
            Ostan 2-4 piletit. Kuni 20 euri tükk.PM!
            yo

            Kommentaar


              #36
              Oleks ka ühest piletist huvitatud, võib olla ka sooduspilet, võib mitte olla, maksan vajadusel mõned eurod peale, kiri PMi, või kui soccerneti kasutajat pole siis tel: 53760438
              Hala Madrid !

              Kommentaar


                #37
                Oleksin huvitatud ühest piletist. Hingehinda ei maksa, aga veidi kõrgemat hinda olen nõus tasuma. Pakkumised PM'i või 55599505 palun
                Algselt postitas Plechazunga
                Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                Hmm, that didn't really work.

                Kommentaar


                  #38
                  Sooviks osta 1 pileti (soodus või täispilet) Pakkumised PM-i või 58212914.
                  Olen valmis maksma kuni 25 eurot.

                  Kommentaar


                    #39
                    Selle pileti nõudluse raha eest saaks juba suurema staadioni ehitada

                    Kommentaar


                      #40
                      Sooviksin kahte-kolme piletit. Hind kokkuleppeline.
                      martinjaan11@hotmail.com

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas AndresR Vaata postitust
                        Kas 1988, 1989, 1990, 1991, 1992 sündinud on näiteks alaealised, või ma tõesti ajan midagi segi?
                        Tundub, et veel mingi kala, tõenäoliselt oli mõeldud alates 1998 sündinuid. Aga ma ei tea ka täpselt. Olen huvitatud paarist piletist. 5575781

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas reix Vaata postitust
                          Tundub, et veel mingi kala, tõenäoliselt oli mõeldud alates 1998 sündinuid. Aga ma ei tea ka täpselt. Olen huvitatud paarist piletist. 5575781
                          No ei ole nüüd ometi nii, et sellega pandi ka pange??
                          See, et 88-03 sündinud saavad soodustuse on ju ometi varem ka olnud. Kuigi olen ka ise kergelt imestanud,et miks nii, pole see mind häirinud kuna kvalifitseerun.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas tulekustaar Vaata postitust
                            vägev ehmatus on sellise jama peale, et piletit ei ole võimalik osta poisike.
                            Võimalik on ikka, tuleb lihtsalt õigel ajal jaole saada. Aga küll sa tulekus saad, tulekustaar.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                              Sama jutt, mis orbitaaljaamal.

                              Üks pilet mulle, teine eriti vägevale tüdrukule, keda ma üleeile suudlesin. Võivad olla soodukad.

                              Aga pakkuge ikka järjekorras.
                              Kui ma ka teda suudelda saan, siis olen nõus sulle 32 euriga müüma 2 piletit.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #45
                                Endal siis selline probleem,et saime äna hulgi pileteid kätte piletilevist läbi õnne natuke. Kavatsus oli osta kõik kokku nagu sõpradega. Tänu piletilevi interneti debiilsusele aga paigutati meid igale poole laiali, võimalusel saada lähemale. Sellepärast otsiksin kellegagi vahetus võimalust. Pakkuda oleks C6 sektorisse kaks piletit, C5 sektorisse kaks piletit, B5 sektorisse üks pilet ja C11 sektorisse ka üks pilet. Kui oleks kellegagi vahetus võimalust ja kuidagi need sektorid klapiksid, siis oleks väga tänulik.

                                *** Ei postitanud seda müümise eesmärgil.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X