320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urkabaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Urkabaarid

    nonii, head tartlased. oskab keegi äkki nimetada mõne jubeda koha, kus kesvamärjukest rüübata? võrdlusmomendiks võiksid olla näiteks ümarlaua baar ja muud kohad, mis peale õlle pakuvad ka teatud määral šokiturismi ja antropoloogilist rahuldust. kindlasti peidab nii mõnigi linnaosa endas mõnda säravat pärli, nii et rääkige suu puhtaks! aitäh.

    #2
    Algselt postitas sunnik Vaata postitust
    nonii, head tartlased. oskab keegi äkki nimetada mõne jubeda koha, kus kesvamärjukest rüübata? võrdlusmomendiks võiksid olla näiteks ümarlaua baar ja muud kohad, mis peale õlle pakuvad ka teatud määral šokiturismi ja antropoloogilist rahuldust. kindlasti peidab nii mõnigi linnaosa endas mõnda säravat pärli, nii et rääkige suu puhtaks! aitäh.
    Enne, kui keegi Zst rääkima hakkab, siis rusikaid saad kindlasti kratsida 16kannu, suure tõenäosusega ka pool 6 kui õigel ajal kohta külastada. Vähemasti paar viis-kuus aastat tagasi oli nii. Nüüd on kahjuks igal pool miskid võileivabaarid...Anne sauna all oli kah üks wägew koht. Ei tea, kas enam on, pole paar aastat sinnakanti juhtunud.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      #3
      Pool kuus on ikka legendaarne üle tahi koht. Ja kas see 16 kanni on seal Tamme gümnaasiumi juures, kuhu saabuvad mingid rekkajuhid, kes õiges konditsioonis kukuvad süüta inimesi kirvevarrega taga ajama?

      P.S. antud teemal guugeldades leidsin sellise lingi http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/253317&lk=0 naer tagatud.

      Kommentaar


        #4
        Teema on potentsiaalilt ilmselgelt läbuülene. Erinevate urgaste külastamine pakub mullegi ja kindlasti paljudele teistele mingit perversset rahuldust, mistap selline teejuht kuluks ära mitte ainult Tartu kohta. Loodetavasti autor ei pahanda, muutsin pealkirja üldisemaks, siis saaks siin jagada hindmatut teavet üle Eesti asuvate kohtade kohta ja kohapealt.

        Siin on algajale pubiroomajale hea nimekiri Tallinnas asuvatest joogiaukudest, kus tuntud kõrtside kõrval ka palju üldsusele tundmatuid pärleid. iroonilisel kombel autoriks keegi Pekka. Listile annaks muidugi liha luudele käinute-näinute kirjeldused.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #5
          pole hullu, fitti!

          poole kuues käinud küll korra, rahvas on üsna vastumeelne, aga muidu erilist urgast ei meenutanud. 16 kannu on üle vaatamata veel, samamoodi ka sodiaak (on keegi seal üldse käinud?). aga kas annelinnas ka midagi leidub? tuleb meelde ainult ööklubi maxim, kus juttude kohaselt eestlasi väga elutervelt vastu ei võeta.

          aga ümarlaua baarist nii palju, et kes pole käinud, see võtku ette. krooni ajal sai keedumuna kahe rahaga. tuleb meelde seik, kus põhiline müüjatädi oli haiglas (?) ja teda asendanud nooremapoolne naine tõi mulle peale muna tellimist kaks karpi ja käskis valida: ühes neist olevat keedumunad, teises tavalised ning tema ei teadvat kumb on kumb. seitsmekroonine heeringavõileib oli ka hitt. sama palju maksev kirsi munga naps ei võtnud ka tükki küljest. tavaliselt olin ekstaasis, et ma väljas olles nii odava joogi saan. ega euro eriti tõstnud pole seda hinnetaset, nii et ümarlaud rahakotile liiga ei tee.

          Kommentaar


            #6
            ...ja kui sa ümber veel ei kuku, siis nurga taga on Uku.
            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

            Kommentaar


              #7
              Kus see Uku on? Mingi uus koht? Ei tule üldse ette praegu kus see olla võiks.

              Kommentaar


                #8
                jood rohkem, saad teada.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                  pole hullu, fitti!

                  poole kuues käinud küll korra, rahvas on üsna vastumeelne, aga muidu erilist urgast ei meenutanud. 16 kannu on üle vaatamata veel, samamoodi ka sodiaak (on keegi seal üldse käinud?). aga kas annelinnas ka midagi leidub? tuleb meelde ainult ööklubi maxim, kus juttude kohaselt eestlasi väga elutervelt vastu ei võeta.

                  aga ümarlaua baarist nii palju, et kes pole käinud, see võtku ette. krooni ajal sai keedumuna kahe rahaga. tuleb meelde seik, kus põhiline müüjatädi oli haiglas (?) ja teda asendanud nooremapoolne naine tõi mulle peale muna tellimist kaks karpi ja käskis valida: ühes neist olevat keedumunad, teises tavalised ning tema ei teadvat kumb on kumb. seitsmekroonine heeringavõileib oli ka hitt. sama palju maksev kirsi munga naps ei võtnud ka tükki küljest. tavaliselt olin ekstaasis, et ma väljas olles nii odava joogi saan. ega euro eriti tõstnud pole seda hinnetaset, nii et ümarlaud rahakotile liiga ei tee.
                  Ümarlauas on tõesti soovitav ise ära käia, et legendaarsust tunnetada! Viimati suurema seltskonnaga käies anti 7-pealisele kambale kõigile erinev viinapits. Keedusardell oli 3 EEK, eelpool viidatud keedumunadest üks oli lõhki keenud, aga siiski müügiks.
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    #10
                    http://delmaar.ee/index_night_ee.html Head klubitamist sõbrad Lugege kindlasti tutvustust
                    b-day

                    Kommentaar


                      #11
                      Üks bull koht kuhu enda jalga tõsta on Palmi Baar (nimega võin veits puitu panna aga seda mitte palju), mille leiate teel Lätti kusagilt Häädemeeste ja Võiste vahelt. Nagu arvata võite, siis aeg seal ei liigu ning tagatipuks on läbi kahe või kolme korruse kasvav palmipuu, mis poolaktuaalse pohmakaga kivistub mällu igaveseks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        P.S. antud teemal guugeldades leidsin sellise lingi http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/253317&lk=0 naer tagatud.
                        Tänud

                        Kommentaar


                          #13
                          Viru tänava ja Sauna (?) tn nurgal oli kunagi Karu baar. Ma ei tea kas see veel alles, igatahes oli päris kõva elamus.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            #14
                            Siin Annelinnas on mingi Ülejõe kohvik/lokaal, Kaunase pst 13b. Ise sisse pole julgenud astuda, sest põhiliselt on seal vene rahvusest tüübid.

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust

                              P.S. antud teemal guugeldades leidsin sellise lingi http://buduaar.ee/Foorum/Forum/topic/253317&lk=0 naer tagatud.
                              Kulutasin sellele 30 minutit ja päris huvitav lugemine oli.
                              PS! Kas meie foorumi orbitaaljaam on ka seal sõna võtnud?
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X