Lehekülg 16, kokku 17 EsimeneEsimene ... 6121314151617 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 301 kuni 320, kokku 327

Teema: Urkabaarid

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
    Joomine peab tulema naturaalselt. Umbes nagu mul käivad pinda pidudel need inimesed kes mingeid mänge hakkavad korraldama.

Keegi kaussi ei saandki?
    Ma lahkusin mingi kell kuus. Siis jäi koorekiht veel Vestasse lällama. Samas tundub, et mingeid kuriteoteateid piirkonnast ei saabunud.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    On ka järgmisi ideid. Superüritus tuli. Peakorraldajana olen uhke.
    Ma sind küll õhtulehe megagaleriis ei näinud!?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Olin täitsa kohal ja paaris kohas nähtav.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Hoidis isegi peatoimetaja last vahepeal väga eeskujulikult, kui me naisega käisime üht keldribaari uurimas.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Hoidis isegi peatoimetaja last vahepeal väga eeskujulikult, kui me naisega käisime üht keldribaari uurimas.
    Kui ei ole pilti, siis ei usu seda keegi.

Asjahuviline Kasutaja SoccerGoal avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Täna külmetunult Majakasse minnes tellisin Toolse, polnud seda pooltki ära lahendanud, kui öeldi, et koht pannakse kinni. 19:00! Jeez, igatahes, oli üks vähestest kordadest kui külma ilma tõttu tulin mängult tulema ja mõtlesin siiralt kohaliku rahvaga suhelda, aga kus kurat.

Elu ilu on õlu Kasutaja Marduk avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
    Täna külmetunult Majakasse minnes tellisin Toolse, polnud seda pooltki ära lahendanud, kui öeldi, et koht pannakse kinni. 19:00! Jeez, igatahes, oli üks vähestest kordadest kui külma ilma tõttu tulin mängult tulema ja mõtlesin siiralt kohaliku rahvaga suhelda, aga kus kurat.
    Aga see eest võid sinna (vist) hommikul kell 6 tagasi minna Või avasid nad kell tunnike hiljem.

סוטה Kasutaja cabron avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Käisin olude sunnil Willa Kohvikus Paavli ja Sõle nurgal - seljanka ja grill-liha olid rändom. Järgmine kord siinkandis otsin muu pleisi ajaveetmiseks

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Kogu Põhja-Tallinn on kriminaalne. Noh, et nii sita muusika tegemine peaks paragrahvi alla minema
    Damn right!!

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Halvad uudised Balti Jaama kandist on sellised, et 1) kinnisvaraarendusele jalgu jäänud, küll ammusuletud, ent seda kuulsama Ilmarise baari ilus kollane maja Kopli tänaval põletati maha ja et 2) jaamahoones asuv 24 h tšeburetšnaja, kus nii mõnigi kord teel koju on tehtud viimane kann õlut ja üks rasvane pirukas, pannakse kinnitamata andmetel kinni. Samadel kinnitamata andmetel kolitakse see Viru väljakule, aga see poleks enam see.

Aga et uudised poleks nii masendavad, siis Jaan Pehki FB-meenutus sellest, kuidas ta Laine baaris käis.
    Aga kus nyyd konkreetselt beljaši saab? Terve turuhoone tuulasin läbi yks näd.vahetus aga Samsast saab ainult tseburekki. Aga beljaši??

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Aga kus nyyd konkreetselt beljaši saab? Terve turuhoone tuulasin läbi yks näd.vahetus aga Samsast saab ainult tseburekki. Aga beljaši??
    Kas maakas jõudis linna?

Eesti koondislane Kasutaja Pints avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2012

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas cabron Vaata postitust
    Tallinna kõikse paremad beljašid on juba aastaid Sitsi marketis.
    Tean inimesi, kes oma koeraga koos mõõda Stroomi randa Rocca al Marest sinna jalutavad.
    Reeglina on kõik pirukad juba paar tundi enne sulgemist otsas, seega soovitan sinna jõuda enne kolme.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Kolm Lõvi on vist üks turvalisemaid baare Tallinnas kesklinna lähedal öösiti. Mitte kusagil mujal ei ole teleskoopnuia ja käeraudadega turvamehed.

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Teist päeva järjest käisin lõunal legendaarses UFO pubist. Ma ei tea miks, aga mulle kuidagi imponeerib see kelder. Nii võib lugeda näiteks siit https://ekspress.delfi.ee/…/oppetund...ipalgal…
    Aga koht on endiselt meeldivalt vinune, kuna duširuumist suitsunurgast on ära võetud õhuimur ja uksed on ka katki.
    Eile oli teemadeks Volkswagen Passati parandamine.
    "Mulle ei meeldi need autod, mis on liiga targad. Passat on okei, kui varuosi oleks rohkem."
    Ja eilne pidu.
    "Nahh, mul annab ikka pohmakas rämedalt tunda."
    "Mul küll ei anna."
    "Ära aja, sa olid jummala pilditu."
    Täna oli see-eest vaiksem. Igas lauas istus üks mees, kes vaatas äraoleval pilgul õlleklaasi, vahel ka mobiili ja sõi kas päevapraadi, mis on alati grillvorstiga friikartulid, või ufopraadi, mis on paneeritud pehme seasnitšel.
    Vahel käidi suitsunurgas, seal veidi räägiti, et siis väljudes jälle eri laudadesse ja eri klaaside taha minna.
    Ufo baari baaridaam, kelle näolt paistab kunagist ilu ja rajusid öiseid olenguid, vaatas seda kõike rahulikult pealt ja kurjustas vahepeal härradega, kes tahtsid rikkis suitsunurgaust parandada.
    Oli suitsuvinene idüll, kus ei kostnud sõnagi, kuni üks härra üritas baaridaamiga vestlust arendada.
    "Kas Postimehest läks jälle keegi ära," küsis veidi sassis soengu ja prillidega härra.
    "Ma ei tea midagi," vastas baaridaam.
    "Mhmhhh," ümises härra.
    Ja taas saabus vaikus.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Legendaarse Peekri Baari üürileping on lõppemas. Kui keegi tahab endale täiesti oma urkabaari, siis
    https://www.tallinn.ee/est/Teade-Tal...3jJLDKXduEyuvs

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Täna varahommikul Kolmest Lõvist möödudes jäi lahtisel välisuksel silma silt kirjaga "Striptiis". Kas see oli mingi ühekordne üritus või on varemgi midagi säärast seal korraldatud? Post on ju baaris iseenesest olemas, aga aastaid pole sinna enam asja olnud ja seega pole toimuvaga kursis.

Liitus foorumiga
    Oct 2015

Algupärane

Ilmselt hoax.

Paberi trammipeatuses on ka place, kus kirjad "Baar Saun Striptiis Ööklubi". Usun ma jee, et seal baar on

Liitus foorumiga
    Jul 2008

Algupärane

Paberis on Excellent stripikas, seal loomulikult baar olemas, kust oma joogi hirmkalli hinnaga kätte saad, aga millal mingit strippimist Lõvis nähtud on? Piirdus nädalavahetuste meeleolukate tantsulkadega, vähemalt mõned aastad tagasi oli nii.

Meeskonnaliige Kasutaja orbitaaljaam avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

Haapsalus oli kunagi legendaarne koht nimega Lahe Baar. See koht reklaamis ennast kohalikus lehes tekstiga "Striptiisi võimalus". Võimalus tekkis siis, kui keegi külastajatest ennast täis jõi ning striptiisi tegi. Post oli baari poolt olemas.

Eesti koondislane Kasutaja Iceman avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2008

Algupärane

Pole kunagi stripibaaris käinud aga nii puht huvist küsin, et mingit eraldi makset sissepääsul pole, peab lihtsalt baarist hirmkalli joogi ostma, niisama vaatama jääda sinna ei saa? Mitte, et tahaks nüüd räigelt minna ja raha pole....
    Ela ja tunne, et elad
    see on kõige lihtsam
    filosoofia, mis toimib
    sule silmad ära vaata
    tagasi, hinga sügavalt ja
    hüppa üle iseenda varju
    tule koos minuga.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid