320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urkabaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    V-o olete kuulnud, et Hispaanias müüdi hiljuti miljardidollariline lennuväli 10k eest. Nii head pakkumist tuleb ainult kaks korda saja aasta jooksul, sest siin on kohe järgmine elu võimalus: rendi oma urkabaar!
    huvitav, kas šnaps jääb riiulisse alles.
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Käisime eile Majaka kandis vanu tutvusi uuendamas. Hansa Grill oli alles, aga vaadiõlut neil ei olnud. Pelmeene ei olnud. Šašlõkki ei olnud. Seljankat ei olnud. Viinereid oleks saanud, aga ei tahtnud. Pudeliõlut õnneks oli. Ülejäänud publikuks olid seekord kohvijoovad tädid.

      Üks Majaka keldrikas oli kahjuks vahepeal suletud, aga teine, 'elukardetava' sildiga alles ja rahvast täis. Õlu maksis endiselt 1,25! Toolid on uued ja terved, ei ole veel neid üksteisele pähe puruks pekstud. Või on need lihtsalt kõvemast puust. Meiesugused ontlikud noormehed meeldisid seal kõigile ja kui olime oma kannud ära teinud, soovis kogu seltskond meile kaunist õhtut ja üks kena ainult pisut ärajoonud daam küsis, kas tuleme homme jälle. Süda läks kohe soojaks. Sassi baari ei viitsinud minna, aga Kišmišis käisime küll ja seal oli mitmesuguseid päevapakkumisi: kolm saslõkki kahe ja kaks õlut ühe hinnaga; üks baaridaam ei naerata üldse, aga teine see-eest kahe eest!
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Halvad uudised Balti Jaama kandist on sellised, et 1) kinnisvaraarendusele jalgu jäänud, küll ammusuletud, ent seda kuulsama Ilmarise baari ilus kollane maja Kopli tänaval põletati maha ja et 2) jaamahoones asuv 24 h tšeburetšnaja, kus nii mõnigi kord teel koju on tehtud viimane kann õlut ja üks rasvane pirukas, pannakse kinnitamata andmetel kinni. Samadel kinnitamata andmetel kolitakse see Viru väljakule, aga see poleks enam see.

        Aga et uudised poleks nii masendavad, siis Jaan Pehki FB-meenutus sellest, kuidas ta Laine baaris käis.

        Laine baaris on palju igasugu asju olnud aga kui ühte õhtut-ööd meenutada siis istusin millalgi seal üksinda ja niisama olin ja jälgisin - tunni jooksul oli nii et kõigepealt astus mu lauda üks mees kes ütles et on suusahüppaja ja enam ei viitsi ja et hakkas jooma, siis lubas ilma suuskadeta alla hüpata aknast aga Laine baar on ohutul kõrgusel ja seetõttu läks lihtsalt minema. Siis astus sisse üks turske mees, kaks vene neiut kaasas kes hakkasid mind enda juurde kustuma, ma ei tahtnud minna, ei läinudki - siis tuli veel üks turske mees ja andis sellele esimesele turskele pudeliga vastu pead, verd tuli natuke, politseid ei kutsutud - siis nad läksid minema, võtsin veel ühe kiluvõileiva viina kõrvale ja siis tuli viisakas vormis mees ja ütles et ta on lennukipiloot ja joob minuga ühe õlu. Nii põnev oligi ja siis läksin koju.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Pehk on nii armas
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            2) jaamahoones asuv 24 h tšeburetšnaja, kus nii mõnigi kord teel koju on tehtud viimane kann õlut ja üks rasvane pirukas, pannakse kinnitamata andmetel kinni. Samadel kinnitamata andmetel kolitakse see Viru väljakule, aga see poleks enam see.
            Olukord on selline, et see koht oli nüüd reedel juba kinni. Ja mitte lihtsalt suletud nagu silt ütles vaid seest ka tühjaks lammutatud. Vaid üksik Bobcat ootas esmaspäeva. Tseburekid ja kapsarullid- oehh mälestused.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              Olukord on selline, et see koht oli nüüd reedel juba kinni. Ja mitte lihtsalt suletud nagu silt ütles vaid seest ka tühjaks lammutatud. Vaid üksik Bobcat ootas esmaspäeva. Tseburekid ja kapsarullid- oehh mälestused.
              siis pole enam üldse mingit mõtet tallinnasse minna
              loodus muidugi teatavasti tühja kohta ei salli, eks tuleb mingi uus koht leida.
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Tseburekid ja kapsarullid- oehh mälestused.
                x2

                Olen vist kümneid kordi koju jalutanud ühes käes mahlast nõretav kapsarull, mis on uunis nii kuumaks lastud, et ei saa käes hoida ja tundub sellel hetkel maailma parim toit ning teises käes "magustoiduks" väike dolma, mis kahe ampsuga sulas suus. Üksi burger ei saanud sellele kombole vastu.

                Eriti lege oli muidugi aeg, kui nad paar aastat tagasi euroviiekümnega veel õlut kaasa müüsid.

                Algselt postitas mg Vaata postitust
                siis pole enam üldse mingit mõtet tallinnasse minna
                loodus muidugi teatavasti tühja kohta ei salli, eks tuleb mingi uus koht leida.
                Baltas olev Samsa ajab väga raskel ajal ka asja ära. Pirukad on küll kuivad, aga valik suur ja igaüks peaks ühe lemmiku leidma. Tseburekki vist saab ka, kuigi ma väga suur tsebureki fänn pole ja sada possa kindel pole.

                Kommentaar


                  Pool foorumit on beljašiurka kadumise tõttu leinas, tundub. Põhjusega. Igatahes gurmaanidele on ka häid uudiseid. Laupäeval, kui Bobcatid ja lakku täis töömehed olid oma kodinad kokku tõmmanud, märkasin asutuse uksel tagasihoidlikku A4 suuruses paberit, kuhu kellegi käsi oli puhtas eesti keeles maalinud tänuavaldused kõigile kallitele klientidele ning ka kutse astuda läbi nende uuest kohast. Mis sinna joonistatud detailse kaardi põhjal asub Narva mnt-l St. Patricku puhveti kõrval, kus varemalt eksisteeris vist Sony Centeri pood. Isiklikult olen muidugi kergelt pettunud, kuna koht on a) liiga uhke ausa beljaši ja seda mikrolaineahjus soojendava armeenlase nukkidel prevaleerivate tätoveeringute jaoks ning b) ei jää kuidagi minu tavapärasele trajektoorile.
                  Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                  Kommentaar


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                      Ehk siis on teada, kus kesklinnas südaöösel kõige kergem peksa saada on. See nurk on niigi paras õudus, kuna sinna saabuvad Lasnamäe jõrmid ja siis jauravad, nüüd saavad nad veel beljashi ka...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                        Olukord on selline, et see koht oli nüüd reedel juba kinni. Ja mitte lihtsalt suletud nagu silt ütles vaid seest ka tühjaks lammutatud. Vaid üksik Bobcat ootas esmaspäeva. Tseburekid ja kapsarullid- oehh mälestused.
                        Ma küll ei mäleta... kui nüüd mõelda, palju kunagi käidud, aga näe ei mäleta hästi. Ei tea miks.
                        Ah see tuli meelde, kui isegi suht kainelt sai mingil imelikul pimedasel tunnil sisse astutud rasvaampsu järgi ja sees lihtsalt polnd kedagi. Ise ka ei julenud nagu ennast teenendama hakata ja ootasime... kuni tuli kuskilt tagant üks põrandalapiga tädike, kes küsis, et osta tahate või? Jaa. Ja tatsus siis tädike õue, kus seisis karm mees, kes selle peale läks sealt kõrvalt nüüdseks ammu kadunud kasiinosse, kust siis sörgisammul tuli meie müüja, keeras ruttu käised üles ja pani põlle ette ja hakkas sõbralikult teenindama.
                        ★★★★★★

                        Kommentaar


                          No tra ma ei või. Lege koha asemele suvaline kaban*ssikas?
                          Eesti suurim uudisteportaal, mis koondab endas Eesti ja välisuudised, krimiuudised, arvamuslood, ilmainfo ning palju muud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                            No tra ma ei või. Lege koha asemele suvaline kaban*ssikas?
                            http://kasulik.delfi.ee/news/uudised...od?id=72587841
                            kujutan juba ette neid laupäevahommikud kell 6

                            inimene üks vaarub sisse, silm enam ei seleta, kus ta täpselt on, aga tšeburekikas saab ka pimesi hakkama "tšebrurek ja kapsarull"
                            müüja "eee...meil pole"
                            inimene "okei, siis beljaš ja kartulipirukas"
                            müüja "eem, meil on ainult kabanossi"
                            inimene "mida v*ttu, okei sobib, mis seal ikka"
                            (saab kabanossi, läheb sätib end ilusti toolile istuma ja pea ilusti lauale, et väike uinak teha)
                            müüja "vabandage, siin ei tohi magada"
                            inimene "mida v*ttu, ma olen siin 10a magamas käinud. mis järgmiseks? te ei müü õlut ka kaasa?"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              müüja "vabandage, siin ei tohi magada"
                              inimene "miks ma ei võinud lihtsalt koju jääda ja õppida...?!"
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Teab keegi, kas vana hea Kassisaba õllekas on ikka alles?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X