320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urkabaarid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Algselt postitas Raidur Vaata postitust
    See oligi aasta sündmus, ainus kord kui nägin stringides oksendavat vanaema!


    Kas on veel detaile, mis vs kirjutamata jäid?

    Kommentaar


      #92
      üritan ka oma ainukese väärt memuaari enamvähem meelde tuletada.
      sellest on küll vist umbes aasta möödas, kui ma viimati 16kannu pubis käisin, aga tegemist oli kahtlemata omalaadse sündmusega. ilmselt oli reede või laupäev, sest baaris küttis inimesi kuumaks dj ja minult nõuti vist 3 eurot sissepääsuraha. olles siis ja olles praegugi vaene tudeng, kaalutlesin ma üsna pikalt, mida teha. maksta raha, et minna üksi kohta, kust tõenäoliselt võib hoopis teistsuguse näoga välja tulla või minna saba jalgevahel tagasi turvalisse rüütli tänava tsooni. tegin siis väljas suitsu ja arutlesin omaette, mida oma eluga ette võtta, kui välja tuli mingi purupurjus tüüp (kell oli umbes 22) ja hakkas telefoniga rääkima. tuli välja, et selle joomase võlli sõber polnud ka kindel, kas võtta ette teekond 16kannu või teha oma õhtuga midagi produktiivsemat. seepeale aga ütles pubi ees taaruv purjakil sell telefoni "tule ikka, naisi on DAJOOBA". mul pole aimugi, kas ta sõber jõudis lõpuks tammelinna, aga mina hakkasin kõva häälega naerma ja olin täiesti müüdud mees. ma siiamaani täpselt ei tea, mida see sõna tähendama peaks, aga kui naisi on dajooba, siis lihtsalt peab pralletama minema.

      naisi oli tõesti dajooba. üldiselt leidus seal ainult kahes vanusegrupis inimesi 20-25 ja siis 40+ ja kõik lõid muidugi üksteisele mõnuga külge. ma istusin lihtsalt baarileti ääres ja üritasin vältida sekeldusi, mis võiks minu sisikonna mööda pubipõrandat laiali laotada. mingi tüüp igatahes lendas verisena juba enne südaööd välja. vahepeal väljas suitsu tehes sai huviga vaadatud, kuidas õue vooris inimesi, kes vetsu ei viitsind minna ja kelle kusi pritsis kaarega täis mitme ruutmeetri ulatuses pubiesist. sees olev suitsuruum oli vast isegi põnevam, sest ühele korralikule baarile kohaselt oli sealgi just soomest kodumaale jõudnud ehitaja, kes eurodega luhvtitas ja oma naist vihkas. ei puudunud ka 50ndates naisterahvas ehk peterburist pärit jurist, kelle lemmikbändiks .. smilers! tantsupõrandal rõõmustas kiljumiste saatel inimesi dj, kes iga loo vahel pidi muidugi suu lahti tegema: "ja järgmisena laulab meile shakiraaaaaaaaaaaa".

      minu absoluutne lemmik oli muidugi sarmantne 40ndates tädi. oma ea kohta hästi säilinud, mitte liiga korpulentne, mustad pikad juuksed, korralik milf. istun siis mina ja rüüpan rahulikult viskit kui äkki tunnen midagi oma ribides. juba kujutan ette, kuidas ilmselt istun tammelinna gängsta baaripuki peal ja varsti on minust alles ainult surmakuulutus mõnes üleriigilises ajalehes. aga ei, kõik läks hästi, eelpool mainitud milf oli see õnnelik, kes oma näpuga mu peki vahelt ribi üles leidis, paar sammu edasi kõndis ning siis ilusa silmapilgutuse saatel "kena poiss" ütles. mul läks kohe meel mõnusaks, tore ikka kui keegi midagi ilusti ütleb, isegi kui see on kahtlase baari kahtlane daam. olles loomupoolest pigem tagasihoidlik, ei olnud mul plaanis härjal sarvist haarata, kuigi selleks tekkis veel teinegi võimalus, kui tunnike hiljem ilmutas suitsuruumis end seesamune milf. põhimõtteliselt kordus sama stsenaarium, jälle topiti näpp strateegiliselt ebamugavasse kohta ja öeldi "kena poiss". õnneks sain ma juurasmilersi ja ehitusmehega intelligentset juttu räägitud ja pääsesin seekordki. milf muidugi väljus ruumist ukseklaasi musitades ja mulle otsa vaadates. olin täiesti nõutu ja ei osanud midagi teha, naljakas oli ja veidi hirmus ka. varsti läksin igatahes hea tujuga koju, sest ma teadsin, et vähemalt sai ülihea lugu skooritud.

      praegu on isu küll selline, et lähiajal võiks sinna tagasi minna, aga sõpru on jube raske veenda, atmosfäär on natuke teine kui näljas või mökus, aga jube põnev on, nagu hülgel lõvide keskel vms kui intsu-ingat parafraseerida.

      Kommentaar


        #93
        Aga vot see sunniku lugu on kohe kindlasti sajandi parim postitus ! Haifaiv ja 100 eeku , mine või lolliks.

        E: Tegelikult väga hea Eelnev tekst trollimaks seda bandet, kes siin ei suuda ära jagada kellel on kõige õigem maitse.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          #94
          Lihtsalt ääremärkuse korras: ma pole üldse kindel, et Tartu üks ossimaid dressikloaake tõupuhta urkabaari mõiste raamidesse kvalifitseerub (kui nüüd jutt on ikka sellest 16 Kannust, mida mina mäletan ajast ~15 aastat tagasi, Tammelinn sellele justkui viitaks).

          Kommentaar


            #95
            Algselt postitas markofkin Vaata postitust
            Lihtsalt ääremärkuse korras: ma pole üldse kindel, et Tartu üks ossimaid dressikloaake tõupuhta urkabaari mõiste raamidesse kvalifitseerub (kui nüüd jutt on ikka sellest 16 Kannust, mida mina mäletan ajast ~15 aastat tagasi, Tammelinn sellele justkui viitaks).
            ilmselt ei kvalifitseeru, aga tartust on raske tõupuhtaid urkabaare niikuinii leida (va ümarlaua baar). 16kannu näol tegemist kohaga, mida minu sõprusringkond millegipärast pelgab.

            Kommentaar


              #96
              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust


              Kas on veel detaile, mis vs kirjutamata jäid?
              No pmst sai ju see sündmus ka kajastatud, lihtsalt stringid jäid mainimata kuna ilmselgelt polnud mina see, kelle süles GILF istus. Aga fitti tuletas tõepoolest meelde, et üks sitavahejuhtum oli veel. Selle lahtikirjutamise jätan heameelega talle.
              Supplies!

              Kommentaar


                #97
                See läheb juba nii ilusaks, et pisar tuleb silma.

                Kommentaar


                  #98
                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Aga vot see sunniku lugu on kohe kindlasti sajandi parim postitus ! Haifaiv ja 100 eeku , mine või lolliks.

                  E: Tegelikult väga hea Eelnev tekst trollimaks seda bandet, kes siin ei suuda ära jagada kellel on kõige õigem maitse.
                  mine mängi endaga parem siin.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    mine mängi endaga parem siin.
                    Ühinen siinkohal pigem Icemani arvamusega. Kuid jälgin huviga seda aanusesse pugemist siin edasi
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sunnik Vaata postitust
                      tähtis jutt
                      antud olukorras oli tegemist cougar'iga. ja nüüd eeter vabaks.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Ühinen siinkohal pigem Icemani arvamusega. Kuid jälgin huviga seda aanusesse pugemist siin edasi
                        sina oledki samboühe isehakanud soccernet CSI?

                        (tõstke julgelt autentse lapse teemasse)
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vägisi tahetakse teemat persse keerata.
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            sina oledki samboühe isehakanud soccernet CSI?

                            (tõstke julgelt autentse lapse teemasse)
                            Sina oled isehakanud arvamusliider või on sind selleks siin valitud ?

                            ( tõstke kuhu tahate )
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              rahu inimesed, see on tore teema, pole mõtet üksteist vihale ajada. rääkige toredatest baaridest, või veel parem - pajatage juttudest, mis võimalikud ainult kõige veidramates alkoholiurgastes.

                              Kommentaar


                                Nii värvikas ei ole kui mõneda Kolme Lõvi seiklus, aga Laine Baar on ka huvitav koht.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X