320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

5 Talendikamat jalgpallurit

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas karl54 Vaata postitust
    Muniain 19 vs Hazard 21
    Ma nüüd ei tea, kas asi on erinevates liigades ja/või nähtud mängudes, kuid mällu on endast märgi jätnud Muniain. Seda nüüd siis ikka oskuste poolest mänguväljakul, mitte veebikaamera ees.
    Silva ja Mata on tema energilisuse kõrval poisikesed.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
      Ma nüüd ei tea, kas asi on erinevates liigades ja/või nähtud mängudes, kuid mällu on endast märgi jätnud Muniain. Seda nüüd siis ikka oskuste poolest mänguväljakul, mitte veebikaamera ees.
      Silva ja Mata on tema energilisuse kõrval poisikesed.
      Nojaa Hispaania liiga on hetkel väga väga tugevam kui Prantsuse liiga ja ma ise küll väga kahtlen, et Hazard suudaks Hispaanias niimodi silma paista nagu ta Prantsusmaal teeb, plus euroopas oli Bilbao mängumees ka üppriski võimas. samas Muniain ei ole oma meeskonna kõige tähtsam lüli, Götze nt mängib ühes maailma tugevaimas klubis, kus silmapaistmine raskem, sellesmõttes Thiagol ka väga raske särada, sest põhimõtteliselt kaks-kolm maailma parimat keskvälja võlurit ees segamas.

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
        oxlade-chamberline
        carlos fierro
        doumbia
        ganso
        Mida sa Carlos Fierrost peale football manageri veel tead?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          #34
          juutuubist olen videosid vaadanud ikka. ja noh, fm ei valeta ju

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
            juutuubist olen videosid vaadanud ikka. ja noh, fm ei valeta ju
            youtubest vaadates on Sander Puri jumal
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              JAVI VARAS
              FREDERIC KANOUTE
              ..
              ..
              ..
              ...
              .....
              ........
              teised
              Couldn't agree more!

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Neymar 20, Eriksen 20, Balotelli 21, Götze 19, Muniain 19, Wilshere 20, Thiago 21, Hazard 21, Mis neid seob? mängijad kes juba praegu on oma klubides ülivõimsad staarid ja just keegi neist võiks olla uus Messi, Pele, Eusebio või Maradona.
                Balotelli on liiga rumal pallur, et selliseks legendiks saada, Wilshere tundub liiga klaasmees olema, Neymar ja Eriksen tunduvad suurimad kandidaadid saama samasugusteks legendideks nagu Maradona ja Pele, palju Taanlane see hooaeg Hollandi liigas väravasööte andiski? 19 väravasöötu on ikka päris haige number, Teda ja Neymarit tahaks juba mõnes suures liigas näha.
                Üle poole aasta on möödas, Hazard läks Inglismaale, ja päris kõige säravam mees ta seal pole, aga hetkel on ta viisakas, aga mingit Messit siint ei tule Balotelli võib vist vaikselt maha kriipsutada ja kõige parem neist on hetkel Götze, kes on tüsiselt võimas. Wlishere saab nüüd korralikult jälle mängida peale vigastust, Neymar peaks varem-või hiljem euroopasse tulema, ehk 7-8 kuu pärast saab uuesti seisud üle vaadata. Eriksen on väike pettumus olnud, suurde liigasse edasi murda pole suutnud

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                  Neymar 20, Eriksen 20, Balotelli 21, Götze 19, Muniain 19, Wilshere 20, Thiago 21, Hazard 21, Mis neid seob? mängijad kes juba praegu on oma klubides ülivõimsad staarid ja just keegi neist võiks olla uus Messi, Pele, Eusebio või Maradona.
                  Balotelli on liiga rumal pallur, et selliseks legendiks saada, Wilshere tundub liiga klaasmees olema, Neymar ja Eriksen tunduvad suurimad kandidaadid saama samasugusteks legendideks nagu Maradona ja Pele, palju Taanlane see hooaeg Hollandi liigas väravasööte andiski? 19 väravasöötu on ikka päris haige number, Teda ja Neymarit tahaks juba mõnes suures liigas näha.
                  Neymarist ja Hazardist tulid superstaarid, taanlast hindasin veidi üle, aga väga hea mängija tast ikkagi tuli, Thiago ja Götze on ka enamvähem staarid. Kuid teised siis ei õigustanud nende võrdlemist eelpoolmainitutega.

                  Kommentaar

                  Working...
                  X