320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Movember

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Count(mitte see kasutaja) me in.
    Paluks siis koos pildimaterjaliga.

    Kommentaar


      #17
      Hell no.
      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

      Kommentaar


        #18
        see on küll uskumatult perversne mu puhul, aga fakit kui erakorralisi sündmusi vahele ei tule, siis it's on!
        Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

        Kommentaar


          #19
          on pikka aega kaalumisel olnud.. viimane moment otsustan.
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            #20
            Ma olen päris peenike pervert nädalase vuntsiga.
            Ja töö juures tahetakse ametikaardile pilte hakata tegema.
            Nii et võtab plaani.

            Kommentaar


              #21
              Ma ajasin eile õhtul kogu komplekti maha peale kuuajalist kandmist. Seega võib öelda, et tegin pre-seasoni edukalt kaasa aga võistlushooajal jäin ansamblist välja.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Ma ajasin eile õhtul kogu komplekti maha peale kuuajalist kandmist. Seega võib öelda, et tegin pre-seasoni edukalt kaasa aga võistlushooajal jäin ansamblist välja.
                Vastupidi. Movembri koodeks ütleb, et tulebki puhtalt lehelt alustada.

                Kommentaar


                  #23
                  Tõmban täna kogu krempli maha ja vaatan kaua vastu pean enne kui väga nilbeks kätte läheb.

                  Kommentaar


                    #24
                    Võrdõiguslikuse ja sportliku huvi tõttu küsin, kas naised ka kasvatavad seal all korrusel?

                    Kommentaar


                      #25
                      Kindla vastuse saaksid ilmselt sel juhul, kui Movembri egiidi all mõni pidu korraldada, kust oleks keda rajalt maha võtta, et siis juba tõeotsingutele suunduda.

                      Kommentaar


                        #26
                        Mo-sisters ehk siis naised aitavad kaasa sellega, et kannatavad ära ja ei vingu! Ise liitun ka!
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          #27
                          Ehk siis täna hommikul sai viimast korda sel kuul vuntsi aetud. Alaku perverdi ajastu!

                          Kommentaar


                            #28
                            2 päeva jäi minu laeks.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                              2 päeva jäi minu laeks.
                              Nõrk, Töfüü, nõrk.
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                #30
                                Olen tugev ning erinen hallist massist kes lähevad mingi veidra kampaaniaga kaasa, ehk ajasin täna hommikul maha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X