320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Loll algkoosseis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Jasper, kes see mängija oli kes poolajal pihku lõi selle asemel, et treenerit kuulata?
    Duda? Peaks olema sama mees, kelle suust tulid ka kuldtsitaadid a'la "On kolm asja, mis suudavad lennata - jumal, lennukid ja Duda" jms

    Nimega võin muidugi eksida natuke. Guugel ka, nahhui, ei aidanud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
      Paar minutit youtube'i ja kohe koht olemas. Rocky Jonurist teeb ESPN varsti täispika filmi 'The Real Rocky Jonur'.

      (PS! Real Rocky Balboa story on üleval - http://www.youtube.com/watch?v=dUZfWQzv1aY)
      Vaata ka tema krimitoimikut. Üldiselt võiks su nimetada FC Lolli Romarioks, kellel alati kärss kärnas ja maa külmand.

      Kommentaar


        #63
        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Duda? Peaks olema sama mees, kelle suust tulid ka kuldtsitaadid a'la "On kolm asja, mis suudavad lennata - jumal, lennukid ja Duda" jms

        Nimega võin muidugi eksida natuke. Guugel ka, nahhui, ei aidanud.
        Dada 'eston' Maravilha, 3rd top scorer in the history of Brazilian football - http://en.wikipedia.org/wiki/Dad%C3%A1_Maravilha
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          #64
          Lee Bowyer.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #65
            kahju näha, et daz booob on lõplikult full retard läinud. ära ole selline eit.


            marlon "smack my bitch up" king oleks ka pingiotsale päris tõsine kandidaat.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              #66
              antud evra värgi puhul ma isegi mõtlesin, mis oli omamoodi huvitav kogemus.
              Ühestküljest on tegemist väga hea palluriga ning justkui kaptenimaterjal, kuid teisest küljest... ära ole selline eit.

              Cahsley'le muidugi vastu ei saa.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                #67
                Ma ei tea, mida tähendab "loll". Zidane, Maradona ja Rooney, aga ka Beckham on muidugi suurepärased näited jalgpalliga seotud rumalustest, mis meeskonnale karmilt kätte maksnud. Kuid on olemas mõned mängijad, keda kohus pidanud päris tublideks kurjategijateks. Eelkõige meenuvad Joey Barton, Tony Adams, Patrick Kluivert, Graham Rix, Luke McCormick, Gary Charles ja Lee Hughes. Ning muidugi juba mainitud Marlon King - jalkapättide kuningas.
                Kumba pidada suuremaks lolluseks: eks see ole igaühe enda otsustada.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #68
                  Kas Alain Smithil ei olnud ka võmmidega probleeme.Väravasse võiks võtta ju Barthesi kes lihtsalt kloun oli
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    #69
                    Minu esialgne mõte oli pigem see, et FC Loll ei võta vastu lihtsalt väljakult mentaliks keeravaid ja ebastabiilseid vendi, vaid selliseid, kes suudavad nii väljakul kui ka väljaspool seda näidata, et mingi asi sõidab. Ala Zidane keerab väljakul ära, kuid väljaspool seda pole tal kunagi minu teada jamasid olnud. Samas Balotelli uuemast ajast suudab mõlemal rindel asjalik olla. Ja kui valida on-field lollus ja off-field lollus, siis antud valikuvariandist eelistatakse FC Lolli juhtkonna poolt off-field lollust.

                    Kommentaar


                      #70
                      No sellisel juhul ei tohiks nt Melo (ja mööndustega ka CR7) samuti koosseisus olla.

                      Ja niipidi võttes pakuksin meeskonda (kasvõi pingile) välja ka Adriano, kes on viimastest aastatest ehk ilmekaim näide "Parem panen jooki, läbu ja tobi Brasiilias kui mängin tõsisel tasemel" Brasiillasest.

                      väike õlu

                      väike tants

                      väike uinak

                      Kommentaar


                        #71
                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        Minu esialgne mõte oli pigem see, et FC Loll ei võta vastu lihtsalt väljakult mentaliks keeravaid ja ebastabiilseid vendi, vaid selliseid, kes suudavad nii väljakul kui ka väljaspool seda näidata, et mingi asi sõidab. Ala Zidane keerab väljakul ära, kuid väljaspool seda pole tal kunagi minu teada jamasid olnud. Samas Balotelli uuemast ajast suudab mõlemal rindel asjalik olla. Ja kui valida on-field lollus ja off-field lollus, siis antud valikuvariandist eelistatakse FC Lolli juhtkonna poolt off-field lollust.
                        Siis peab küll Maradonat mainima, kaklused ja narkoprobleemid omal ajal. Nüüd on vist puhas?

                        Kommentaar


                          #72
                          Algselt postitas Panso Vaata postitust
                          Siis peab küll Maradonat mainima, kaklused ja narkoprobleemid omal ajal. Nüüd on vist puhas?
                          Maradona on peatreener. Domenech on saidkikk.

                          Kommentaar


                            #73
                            sellised omamoodi tüübid annavad jalgpallile ju sitaks värvi juurde. ok, tevez on võib-olla lihtsalt üks munn, aga nt cassanot ei söandaks ma siiski lolliks pidada. mulle sellised bad-aga-sensitive-tüüpi mängijad muidu meeldivad. ütleme, cassano on üks neist. siis veel craig bellamy... guti? bellamy ütles vist hästi, et ta on good boy, kes mõnikord teeb halbu asju. väga huvitav persoon. sitaks passionit, ja võib möliseda, aga tundub samas intelligentne ja võluv mängija. kordades huvitavam kui mingi lampard või teised inglise ässad. liigitaksin sinna alla ka konstantin nahki, kuigi kaktused vaidleks vist vastu. jällegi - vaieldamatult põnev mängija. ühest küljest väga ebasümpaatne oma väidetavate hoiakute pärast, vastuoluline suhtumiselt koondisse jne, aga teisest külljest eesti liiga mastaabis kindlasti geenius ja suur kunstnik. nahkil oli oma tippaegadel omadus öüüa suurepäraseid väravaid, tal oli imehea väljakunägemine, söödud, tehnika jne. ning selles, et tüüp ei suutnud tipptasemel läbi lüüa peitubki tema võlu. kindlasti üks minu all-time eesti lemmikmängijaid. kusjuures sellise mängustiiliga vend ei saa ka läbinisti munn olla. seda pole meie nn eksperdid endale siiamaani teadvustanud. tüübi mäng rajanes alati paljuski intelligentsil ja kujutlusvõimel. mutu ei olnud ka kindlasti loll. jällegi, selline emotsionaalne ja huvitav mängija. väga andekas pallur ja inimlikult kahju, et ta karjäär skandaalidega pärjatud sai.

                            Kommentaar


                              #74
                              aga kui väga hulludest tüüpidest rääkida, siis edmundo ja faustino asprilla peaks ka kindlasti listis olema. eriti esimene.

                              Kommentaar


                                #75
                                Pakuks välja ka legendaarse Vinnie Jones'i. http://www.youtube.com/watch?v=X2P9gGElMB4
                                Barcelona.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X