320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Loll algkoosseis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FC Loll algkoosseis

    Tere
    Laupäeval soccerneti seltskonnaga jalksi vaadates tekkis küsimus, et mis oleks kõige rumalamate mängijate esi-XI. Näiteks võiks väravas olla kandidaadiks Jens Lehmann või see härrasmees http://www.youtube.com/watch?v=D18cZEk-OMw või ka Dida. Rünnakul leiaks palju kandidaate Cassano, Balotelli, Rooney. Kaitses sobiks näiteks Pepe või siis poolkaitses Fletcher, kes suutis ennast vetsuuksega vigastada või Joey Barton, kes on lihtsalt täiesti mental või muidugi Ronaldo. Ühesõnaga panen siia koosseisu, mõne enda valikuga, teised kohad jätan tühjaks ja jään ootama ettepanekuid ja põhjendusi, miks peaks üks või teine mängija kuulsusrikkasse valikusse sattuma ja kui piisavalt kenasti põhjendada, siis muudan ka siin postituses koosseisu. Vältimaks solvumisi ja solvamisi, siis Eesti mängijaid ei maksa pakkuda.

    Jens Lehmann
    paremkaitsja? - Titus Bramble - David Navarro - vasakkaitse?
    Mauro Camoranesi - Joey Barton - Adrian Mutu (keeran enda karjääri persse) - Cristiano Ronaldo (andekus vs. lollus)
    Niklas Bendtner - Mario Balotelli (kuskohast alustama peaks?)

    Varumehed:
    Rooney, Fletcher, Melo, Pepe, Adriano, Tevez.

    #2
    Hea teema. Iga nädal võiks ju uue koosseisu välja käia. Igal nädalal jookseb mõnel härral seal üleval korrusel midagi kokku.

    Mina pakuks teiseks keskkaitsjaks John Terryt. CL-i finaali feil, meeskonnakaaslas(t)e naiste panemine ja vahele jäämine põhjenduseks, nooremat Ferdinandi rassistlike remarkidega kostitamine ja sellegagi vahele jäämine põhjustena.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Hea teema. Iga nädal võiks ju uue koosseisu välja käia. Igal nädalal jookseb mõnel härral seal üleval korrusel midagi kokku.

      Mina pakuks teiseks keskkaitsjaks John Terryt. CL-i finaali feil ja meeskonnakaaslas(t)e naiste panemine ja vahele jäämine põhjenduseks.
      Kas see panemine mitte valeks ei osutunud? Ses mõttes vaidleks vastu, et finaalis põrumine penalti möödalöömise näol pole kindlasti nii suur katuse ära sõitmine, vaid lihtsalt ebaõnn. Loll peab ikka olema suurelt. Samas äkki on järgmised ka nõus Terry nimega, isiklikult jään kahtlevaks.''

      P.S. Pigem oleks Giggs põrutusasjade asjus väärt kohta, kuna ta oskas enda ilusa karjääri ikka väga täis lödistada.

      Kommentaar


        #4
        Kostja Kolbassenko sobiks samuti.

        Edit: Cattuso, Materazzi?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          #5
          Aa, peatreener oleks otseloomulikult Diego Maradona.

          Kommentaar


            #6
            Camoranesi.

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Camoranesi.
              Warum? Meeskonna maskott-kohtunikuks tõstame Byron Moreno http://www.youtube.com/watch?v=PcCU_0f7_10

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kas see panemine mitte valeks ei osutunud? Ses mõttes vaidleks vastu, et finaalis põrumine penalti möödalöömise näol pole kindlasti nii suur katuse ära sõitmine, vaid lihtsalt ebaõnn. Loll peab ikka olema suurelt. Samas äkki on järgmised ka nõus Terry nimega, isiklikult jään kahtlevaks.
                Tal juhtub seda ebaõnne päris tihti. Eile siis viimati. Selles mõttes Balotellil juhtub ka pidevalt ebaõnne.
                Aga lisasin selle rassismi värgi juurde. Selle panemise kohta ma täpselt rääkida ei oska aga mälusopis on meelde näänud, et Bridge`i girlfriendi ta olevat lõbustanud.

                Cashley võiks ju ka vasakusse kaitsesse panna.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Kostja Kolbassenko sobiks samuti.

                  Edit: Cattuso, Materazzi?
                  Rein algkoosseisu!

                  Kommentaar


                    #10
                    Üritame vältida ka lihtsalt ebasümpaatsust, vaid otsime pigem tõeliselt lolli mängijat. Gattusolt meenub see üks mentaliks sõitmine Tottenhami vastu, Materazzi on selline 50-60, samas van Bommel on ka ilgem cunt väljakul, aga loll pole ta kindlasti.

                    Kommentaar


                      #11
                      Green väravasse. Dabo vasakkaitsesse. Ründesse djemba-djemba, näiteks.

                      Kommentaar


                        #12
                        Kuigi seda on valus öelda, siis võiks ju ka Zizou lisada.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Üritame vältida ka lihtsalt ebasümpaatsust, vaid otsime pigem tõeliselt lolli mängijat. Gattusolt meenub see üks mentaliks sõitmine Tottenhami vastu, Materazzi on selline 50-60, samas van Bommel on ka ilgem cunt väljakul, aga loll pole ta kindlasti.
                          Kõik on suhteline. Selle jutu põhjal ei sobiks minu arvates koosseisu Rooney ja Ronaldo.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Aa, peatreener oleks otseloomulikult Diego Maradona.
                            Klubi boss võiks olla Orgia-Berlu või Rolleri-Mazzarri

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Kõik on suhteline. Selle jutu põhjal ei sobiks minu arvates koosseisu Rooney ja Ronaldo.
                              Rooney - võtame punaseid olukordades, kus neid ei tohi võtta. Ei õpi ka vanusega.
                              Ronaldo - on sisuliselt maailma parim mängija, aga korvab selle täieliku tropp-mainega. Nutt, hala ja muud asjad väljakul tulevad boonusena.

                              Endal tekkis küsimus, et äkki sobiks El-Hadji Diouf ka punti?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X