320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Loll algkoosseis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Teveze asjus kahtlesin ka ise. Esimene vastaja sellele postile saab valida, et kas Tevez või Ruuni.
    Tevez, Tevez
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #32
      Paremkaitsjaks sobiks hästi Dnepri Dnipropetrovski Samuel Inkoom, kes sai just kümme minutit tagasi Zenjovi ja Karpatõ vastu mängides hakkama idiootse teoga.

      Nimelt oli mehel kollane all ning teda hakati välja vahetama. Väljakult lahkudes (ise ikka veel väljaku piirides olles) võttis aga mees särgi seljast ära ning sai selle eest teise kollase ja punase.
      Newton Heath 1878

      Kommentaar


        #33
        Robinhoga oli ka mingi case, et Cityga liitudes arvas, et liitus hoopiski Chelseaga.

        Kommentaar


          #34
          Varuväravavahiks võiks panna selle tilli kellele lõhnapudel varba peale kukkus ja sellepärast jäi ta kõrvale EMilt või oli see MMilt?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #35
            Kui juba ühe episoodiga siis maailma parim esitus tuleb Muntarilt. Vahetatakse sisse; viga kollane; free-kick käega maha; teine kollane ja vastastele penalti. Ühe minutiga ületamatu saavutus.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #36
              Canizaresel oli tõesti väga üks episood, mis oli loll õnnetus. Tevez saab sisse.

              Kommentaar


                #37
                Pele.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  #38
                  Sobiv bossikandidaat oleks ka Zamparini.
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    #39
                    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                    Pele.
                    Jasper, kes see mängija oli kes poolajal pihku lõi selle asemel, et treenerit kuulata?
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Pele.
                      Saab endale FC Loll auennustaja nimetuse.

                      Kommentaar


                        #41
                        Mismõttes Ruuni välja? Tüüp põrutab mingit vanamutti, teenib soliidses koguses punaseid, ropendab kaamera ees ja saab bänni, siirdab juukseid ja reklaamib seda mingi twitters. Palju peab vaeva nägema et treenerile muljet avaldada ja algrivistusse saada?

                        Kommentaar


                          #42
                          Tegelikult ma mõtlen ka sama. Rooney on konstantselt lihtsalt rumal, Tevez samas on primadonna, kes teeb karjääris lolle valikuid, mille pärast ta ise kannatab. Keeruline.

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Jasper, kes see mängija oli kes poolajal pihku lõi selle asemel, et treenerit kuulata?
                            eston
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              #44
                              Aga siis võiks ju nii teha, et paneks algrivistusse ikka Rooney-Balotelli ja Teveze sümboolselt pingile (pun intended).
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                #45
                                Aga Zidane? Okei, ainult üks vemp, aga konteksti arvestades oli see kõigi vempude ema.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X