Lehekülg 4, kokku 9 EsimeneEsimene 12345678 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 61 kuni 80, kokku 161
    Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Jasper, kes see mängija oli kes poolajal pihku lõi selle asemel, et treenerit kuulata?
    Duda? Peaks olema sama mees, kelle suust tulid ka kuldtsitaadid a'la "On kolm asja, mis suudavad lennata - jumal, lennukid ja Duda" jms

Nimega võin muidugi eksida natuke. Guugel ka, nahhui, ei aidanud.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Paar minutit youtube'i ja kohe koht olemas. Rocky Jonurist teeb ESPN varsti täispika filmi 'The Real Rocky Jonur'.

(PS! Real Rocky Balboa story on üleval - http://www.youtube.com/watch?v=dUZfWQzv1aY)
    Vaata ka tema krimitoimikut. Üldiselt võiks su nimetada FC Lolli Romarioks, kellel alati kärss kärnas ja maa külmand.

Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Duda? Peaks olema sama mees, kelle suust tulid ka kuldtsitaadid a'la "On kolm asja, mis suudavad lennata - jumal, lennukid ja Duda" jms

Nimega võin muidugi eksida natuke. Guugel ka, nahhui, ei aidanud.
    Dada 'eston' Maravilha, 3rd top scorer in the history of Brazilian football - http://en.wikipedia.org/wiki/Dad%C3%A1_Maravilha
    jokers to the right
    clowns to the left of me

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Lee Bowyer.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

pohlaku koer Kasutaja vincent avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2005

Algupärane

kahju näha, et daz booob on lõplikult full retard läinud. ära ole selline eit.

marlon "smack my bitch up" king oleks ka pingiotsale päris tõsine kandidaat.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

antud evra värgi puhul ma isegi mõtlesin, mis oli omamoodi huvitav kogemus.
    Ühestküljest on tegemist väga hea palluriga ning justkui kaptenimaterjal, kuid teisest küljest... ära ole selline eit.

Cahsley'le muidugi vastu ei saa.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Ma ei tea, mida tähendab "loll". Zidane, Maradona ja Rooney, aga ka Beckham on muidugi suurepärased näited jalgpalliga seotud rumalustest, mis meeskonnale karmilt kätte maksnud. Kuid on olemas mõned mängijad, keda kohus pidanud päris tublideks kurjategijateks. Eelkõige meenuvad Joey Barton, Tony Adams, Patrick Kluivert, Graham Rix, Luke McCormick, Gary Charles ja Lee Hughes. Ning muidugi juba mainitud Marlon King - jalkapättide kuningas.
    Kumba pidada suuremaks lolluseks: eks see ole igaühe enda otsustada.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Kas Alain Smithil ei olnud ka võmmidega probleeme.Väravasse võiks võtta ju Barthesi kes lihtsalt kloun oli
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Minu esialgne mõte oli pigem see, et FC Loll ei võta vastu lihtsalt väljakult mentaliks keeravaid ja ebastabiilseid vendi, vaid selliseid, kes suudavad nii väljakul kui ka väljaspool seda näidata, et mingi asi sõidab. Ala Zidane keerab väljakul ära, kuid väljaspool seda pole tal kunagi minu teada jamasid olnud. Samas Balotelli uuemast ajast suudab mõlemal rindel asjalik olla. Ja kui valida on-field lollus ja off-field lollus, siis antud valikuvariandist eelistatakse FC Lolli juhtkonna poolt off-field lollust.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

No sellisel juhul ei tohiks nt Melo (ja mööndustega ka CR7) samuti koosseisus olla.

Ja niipidi võttes pakuksin meeskonda (kasvõi pingile) välja ka Adriano, kes on viimastest aastatest ehk ilmekaim näide "Parem panen jooki, läbu ja tobi Brasiilias kui mängin tõsisel tasemel" Brasiillasest.

väike õlu

väike tants

väike uinak

Eesti koondislane Kasutaja Panso avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Minu esialgne mõte oli pigem see, et FC Loll ei võta vastu lihtsalt väljakult mentaliks keeravaid ja ebastabiilseid vendi, vaid selliseid, kes suudavad nii väljakul kui ka väljaspool seda näidata, et mingi asi sõidab. Ala Zidane keerab väljakul ära, kuid väljaspool seda pole tal kunagi minu teada jamasid olnud. Samas Balotelli uuemast ajast suudab mõlemal rindel asjalik olla. Ja kui valida on-field lollus ja off-field lollus, siis antud valikuvariandist eelistatakse FC Lolli juhtkonna poolt off-field lollust.
    Siis peab küll Maradonat mainima, kaklused ja narkoprobleemid omal ajal. Nüüd on vist puhas?

Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Panso Vaata postitust
    Siis peab küll Maradonat mainima, kaklused ja narkoprobleemid omal ajal. Nüüd on vist puhas?
    Maradona on peatreener. Domenech on saidkikk.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

sellised omamoodi tüübid annavad jalgpallile ju sitaks värvi juurde. ok, tevez on võib-olla lihtsalt üks munn, aga nt cassanot ei söandaks ma siiski lolliks pidada. mulle sellised bad-aga-sensitive-tüüpi mängijad muidu meeldivad. ütleme, cassano on üks neist. siis veel craig bellamy... guti? bellamy ütles vist hästi, et ta on good boy, kes mõnikord teeb halbu asju. väga huvitav persoon. sitaks passionit, ja võib möliseda, aga tundub samas intelligentne ja võluv mängija. kordades huvitavam kui mingi lampard või teised inglise ässad. liigitaksin sinna alla ka konstantin nahki, kuigi kaktused vaidleks vist vastu. jällegi - vaieldamatult põnev mängija. ühest küljest väga ebasümpaatne oma väidetavate hoiakute pärast, vastuoluline suhtumiselt koondisse jne, aga teisest külljest eesti liiga mastaabis kindlasti geenius ja suur kunstnik. nahkil oli oma tippaegadel omadus öüüa suurepäraseid väravaid, tal oli imehea väljakunägemine, söödud, tehnika jne. ning selles, et tüüp ei suutnud tipptasemel läbi lüüa peitubki tema võlu. kindlasti üks minu all-time eesti lemmikmängijaid. kusjuures sellise mängustiiliga vend ei saa ka läbinisti munn olla. seda pole meie nn eksperdid endale siiamaani teadvustanud. tüübi mäng rajanes alati paljuski intelligentsil ja kujutlusvõimel. mutu ei olnud ka kindlasti loll. jällegi, selline emotsionaalne ja huvitav mängija. väga andekas pallur ja inimlikult kahju, et ta karjäär skandaalidega pärjatud sai.

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

aga kui väga hulludest tüüpidest rääkida, siis edmundo ja faustino asprilla peaks ka kindlasti listis olema. eriti esimene.

Mr. Fuji Kasutaja 05ula avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Pakuks välja ka legendaarse Vinnie Jones'i. http://www.youtube.com/watch?v=X2P9gGElMB4
    Barcelona.

gröönimaa pallur Kasutaja budu avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 05ula Vaata postitust
    Pakuks välja ka legendaarse Vinnie Jones'i. http://www.youtube.com/watch?v=X2P9gGElMB4
    palju legendaarne Vinnie punaseid ka teenis oma karjääris?Ta oleks kindaslti ameerika jalgpallis ka läbi löönud
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

Mr. Fuji Kasutaja 05ula avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    palju legendaarne Vinnie punaseid ka teenis oma karjääris?Ta oleks kindaslti ameerika jalgpallis ka läbi löönud
    Minu teada oli see arv 12. Legendaarseim muidugi Chelsea eest Whitehouse'i vastu, mis on vist ka kõige kiirem punane jalgpalli ajaloo jooksul.

Need näitajad võiksid ta meie meeskonda edutada küll ju.
    Barcelona.

JK Suema/Cargobus Kasutaja rauulo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

Minu meelest on vahe badassil (Vinnie, Roy Keane, Barton) ja lihtsalt lollil. Nojah, Bartoni võib tema ööklubitagumiste ja muu pärast niikuinii meeskonda võtta.

E: okei, jah, ei teadnud, et ka Jonesi arvel igasugu baarikaklusi ja naabritampimisi on.
    Newton Heath 1878

Riigireetur Kasutaja PraS avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Guti .

Eesti koondislane Kasutaja Gallacher avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas 05ula Vaata postitust
    Noh, kui endisi mängumehi pakuda, siis poleks Garrinchale konukrenti.
    Ründesse Adriano ja Rooney, teisi peaks veel... mõtlema.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud