Lehekülg 2, kokku 8 EsimeneEsimene 123456 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 144
    Viiulikunstnik Kasutaja Meireles avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Tglt seal fb-s võiks olla küll selline kaust nagu "Häbipost". Teinekord klõpsutaks spetsiaalselt nägusid üles.

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meireles Vaata postitust
    Tglt seal fb-s võiks olla küll selline kaust nagu "Häbipost". Teinekord klõpsutaks spetsiaalselt nägusid üles.
    Kui staadioniväravas müüakse pasunaid ja terve staadion on pasunaid täis ja kuskil pole teavitust, et pasunad pole tegelikult OK, siis on ka imelik staadionil olevaid pasunapuhujaid "häbiposti" panna.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Lisasin esiotsa postituse lõppu "höhöhöhöhö", a siis otsustasin, et kuradile eetika.

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Professionaal Kasutaja ke$ha avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Meireles Vaata postitust
    S.t vabalt laigiks, kui sellest ei jääks mulje, nagu ma toetaks prostitutsiooni.
    ?????? Sa EI toeta prostitutsiooni?

Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

Toetan ikka, aga ma ei taha, et kõik mu sõbrad seda teaksid.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Changing your Page's name
    This editing option is only available if fewer than 100 people like your page.

Samas ei oleks feiss nkn lasknud hüüumärki nimesse panna, niiet mulle meeldib praegune versioon rohkem.

Pildi panin üles.

Teised muudatused on väga oodatud.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Eesti koondislane Kasutaja Shparkz avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2009

Algupärane

minu poolest pasundagu, kui seda tehtaks õigetel momentidel , mitte ei lasta järjest 90 minutit kopsudest õhku välja

Eesti koondislane Kasutaja rauno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas shefield Vaata postitust
    Hmm ma loodan et, päris keelamiseks ka ei lähe. Sest iga keeld avab ja sillutab tee uutele keeldudel.
    Aga see on ju ka kultuuri ja kultuurituse küsimus rohkem. Pigem võiks inimestele lihtsalt juba väravas selgeks teha et, ei ole ilus pasundada ( nu keegi lubas pasuna kellegile aanusesse toppida) pasunaga . Pigem kasuta oma äält...
    Ise ka mõtlen ,et esialgu päris keelustada mitte kuid näiteks staadionile kleepida keelumärgid nagu suitsetamise keelulgi..suuremad ntx A4 formaadis millel siis kuulmärk pasunaga ja kiri all Ära pasunda parem laula ntx..Igasse väravasse ja tribüüni otstele ja koridoridesse...siis saavad ka väiksed poisid ja suured poisid ja tüdrukut aru ja hakkavad huvi tundma asja vastu...ehk siis teavitustöö mitte keelustamine

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Eile Napolis Ei mingeid pasunaid...

küülikufarmer Kasutaja jyriöö avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Ka Rostockis ei olnud eelmisel nädalavahetusel mingeid pasunaid

Lisaks võib sellest, kuidas saksa jalgpallifännid tribüünidel sõbralikult kaelustavad ja õlut joovad, lugeda siit
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
    Ka Rostockis ei olnud eelmisel nädalavahetusel mingeid pasunaid

Lisaks võib sellest, kuidas saksa jalgpallifännid tribüünidel sõbralikult kaelustavad ja õlut joovad, lugeda siit
    1) Kui sa nende fännide tausta tead siis saad aru kui tõenäoline see tegu on nii Saksamaal (antud video), Šotimaal, Inglismaal, Kreekas jne.
    2) Kas sa arvad, et meil tuleb sama teema ja oleme sama debiilikud kui need viskajad? Meil siiski ei ole sellised debiilikud staadionil. Lisaks, selliseid tempe tehakse vaid siis, kui ollakse suure massi sees nii, et poleks võimalik näha kes viskas...meil on tohutud massid staadionidel ja muidugi anname nuga ka üksteisele iga nädal...ei saa aru miks need hordid meil staadionidele ronivad

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Jyriöö, Rostock vs St. Pauli, kohalik derby, lisaks St.Pauli rõhutatud vasakpoolsus vs ida-saksa taustaga klubifännide antikommunism. Antifa vs anti antifa.

Pasunate ja banaanideta nädalavahetuse ost-derby Dresdenis, Dynamo vs. Aue. Ega õlut peagi vastasfännidega sõbralikult koos jooma, ikka eraldi

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Kesa, iga kord kui sa oma püroklippe postidad, siis oleks äkki nii kena ja postita ka trahv mis selle eest saadi. Olen kindel, et Napoli saab eilsete vigurite eest karistada.
    Kui teile nii väga püro meeldis, siis miks te seda Eesti- Iirimaa mängul ei teinud? Kardate?
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Oleks endalgi huvitav teada, kas Napoli saab trahvi või mitte.
    Millegipärast kahtlen, mängu ei peatatud, pigem oli tegu mänguavamisel õhkkonna rõhutamiseks korraldatud choreo elemendiga, sama toimus ka mängus Bayerniga.
    Eesti jalgpall on aga niivõrd vaene ja trahviparanoias (turvavõrgud?), et milleks häda kaela tuua. Ametlikes UEFA mängudes pole mõtet jamada....ja reeglina ei jamatagi. Viimases kodumängus Iirimaaga nägin küll ühte A. Le Coqi murule lennanud eset, see oli üllatus-üllatus ...sinine pirinpasun.
    Tegelikult on koondise ja klubifänlus küllaltki erinevad nähtused, Eestis ei saada sellest eriti aru.
    Meistrikatel aga on korraldajatel kõikjal enda teha, mida lubada, mida mitte.
    Meil võiks olla püro lubatud. Iga atribuutikaelement (ja püro on fänniatribuutika, mitte trahvikaristust vääriv huligaansus), mis veidikenegi elavdab meie halli meistriliiga publikut, peaks kindlasti olema lubatud.

Ahh, mis siin ikka seletada, pinistage parem pasunat nii nagu seda ei tehta Dortmundis.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Teie ütlete "Ei pasunatele jalgpallimängul", pasundajad ütlevad "Ei lökke tegemisele staadionil" - miks peaks ühel vöi teisel rohkem öigus olema?

See, mis maailmas on ei loe, meie jalgpallikultuur pole kübekti sellest, mis Itaalias, Inglismaal, Saksamaal vöikusiganes.

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Teie ütlete "Ei pasunatele jalgpallimängul", pasundajad ütlevad "Ei lökke tegemisele staadionil" - miks peaks ühel vöi teisel rohkem öigus olema?

See, mis maailmas on ei loe, meie jalgpallikultuur pole kübekti sellest, mis Itaalias, Inglismaal, Saksamaal vöikusiganes.
    Aga miks peame kohe automaatselt vastanduma? Miks me ei võiks lihtsalt pasunate vastu olla? Lõkke jaoks on oma teema.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yheksa Vaata postitust

Lauljad ütlevad "ei pasunatele" ja pasundajad ütlevad "ei laulule".

Üldiselt kas sa viis maja edasi elaval tegelasel ka lähed ütled, et lõkke tegemine ei meeldi sulle ja kustuta ära? Ei kipu ju seda tegema või mis (kui ei tee kümnemeetrist lõket mis tossab nagu autorehvid)? Nüüd läheme siit edasi staadionile...meil on täismaja iga jumala liigamäng nii, et pead ühe kindla kohapeal istuma/seisma eks? Püro on midagi mis tekitab rohkem elevust ja silmailu kui saab korralikult teha mitte "salaja". Kui elevust ei tekita siis nahui te kõik aastavahetusel välja ronite üldse või aknast välja vaatate?

Meie jalgpall pole tõesti see mis Saksamaal, Inglismaal jne...aga seda enam oleks meil võimalus püro kasutada kuna ei toimu pürotehnikaga võitlusi fännide vahel või mis?

Pasun on lihtsalt kõrvadele hakkav ja segab laulmist. Püro kui visuaalne efekt ei sega sul mängu vaatamist (me ei topi seda sulle ju silma).

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Ma pole aastavahetusel veel näinud, et keegi tossukatega vehib.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Mu meelest ajavad need staadionil tossu tegevad asjad jubedat mädamunahaisu, ainuke võimalus seda haisu mitte tunda, on staadionilt lahkuda. Kui see on nende tulihingeliste fännide soov, siis nii olgu. Ainult, et ärge koondise mängul haisutage, sest sealt ma lahkuda ei tahaks, Flora mängult vöin lahkuda küll.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud