Lehekülg 3, kokku 8 EsimeneEsimene 1234567 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 152
    Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Mar 2003

Algupärane

Mu meelest ajavad need staadionil tossu tegevad asjad jubedat mädamunahaisu, ainuke võimalus seda haisu mitte tunda, on staadionilt lahkuda. Kui see on nende tulihingeliste fännide soov, siis nii olgu. Ainult, et ärge koondise mängul haisutage, sest sealt ma lahkuda ei tahaks, Flora mängult vöin lahkuda küll.

vihreä-valko raidallinen Kasutaja ballack avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Aga ma saan sellest aru nii, et kui püro ei meeldi, peab tavaline inimene viie maja jagu edasi kõndima?
    Sa said mu mõttest väga valesti aru Minu mõte oli see, et kui keegi viis maja eemal mingit lõket teeb ei huvita see teda ju kuna see on nii kaugel temast. Meil ei ole liigamängudel nii palju rahvast...lisaks kõigele oleme me niikuinii tavatribüünist eemal
    Ehk siis selle maja teemaga on see: meie oleme need tegelased kes lõket (pürot) teevad oma hoovis (oma tribüünil), siis tuleb viis suvalist maja (hulk tühje pinke) ja siis tuleb tema maja (küljetribüün kus tavapealtvaatajad istuvad).
    Loodan, et nüüd said aru miks selle maja teema tõin

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas yheksa Vaata postitust
    Mu meelest ajavad need staadionil tossu tegevad asjad jubedat mädamunahaisu, ainuke võimalus seda haisu mitte tunda, on staadionilt lahkuda. Kui see on nende tulihingeliste fännide soov, siis nii olgu. Ainult, et ärge koondise mängul haisutage, sest sealt ma lahkuda ei tahaks, Flora mängult vöin lahkuda küll.
    Eks naistel pidavatki parem nina olema kui meestel, et mis millegi järgi lõhnab Ei ole mõtet meie poole otsa istuda siis...staadion suur ja lai. Me saame aru, et liigamängudel on ühe inimese kohta 40 istet, kuid see ei tähenda, et kõik need 40 pinki ühe isiku poolt hõivatud on Vähemalt toimub midagi. Eriti oluline on püro seoses publiku vähesusega kus peab kompenseerima selle, et puudub tohutu lauljate mass. Nagu koondise puhul räägitakse, et kui meie tehnika ei ole sama mis Hispaanial siis peame selle puuduse kuidagi teisiti kompenseerima ja sama on ka fännide kohta...kui publikut on meil nii vähe nagu meil seda hetkel on siis peab seda kuidagi kompenseerima ja püro on üks neist elementidest mis seda teeb kuna tähelepanu on juhitud pürole mitte sellele kui vähe inimesi tegelikult staadionil on (lisaks sellele visuaalsele efektile, et midagi toimub...ei ole lihtsalt ühe kohapeal paigal nagu kohtualused kohtus). Põhimõtteliselt on see nagu reklaam kus näidatakse asju suuremana kui nad tegelikult on (kartulikrõpsude näide kus vaatame paki suurust ja siis seda kui "palju" seal sees ka tegelikult neid on).

Must puudel Kasutaja Rein avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Olge terve mäng parem alasti, see kompenseerib samuti vähest publikut ja kogu tähelapanu on suunatud teie tillidele.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Meeskonnaliige Kasutaja gianluca avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Olge terve mäng parem alasti, see kompenseerib samuti vähest publikut ja kogu tähelapanu on suunatud teie tillidele.
    Piisab ainuüksi sõna alasti kirjutamisest, kui edaspidi viskab juba kirjavigu sisse
    tulevik on tunni aja pärast

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas gianluca Vaata postitust
    Piisab ainuüksi sõna alasti kirjutamisest, kui edaspidi viskab juba kirjavigu sisse
    Ainuüksi mõte palja munniga ballackust, kesast jne tegelastest võtaks ka kõige kõvemal mehel käed värisema.
    Munnid paljaks, Flora fännid!
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Sa pidid ju ka Flora fänn olema. Läksid Lasnamäe Ajaxi leeri üle? Reetur!
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

Liitus foorumiga
    Jul 2002

Algupärane

Ainuüksi mõte palja munniga ballackust, kesast jne tegelastest võtaks ka kõige kõvemal mehel käed värisema.
    Naised kaebavad seksuaalse ahistamise üle, lapsevanemad pedofiilia üle jne...ei tahaks seda nagu.

Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Tundub, et paljad munnid on ikkagi parem idee.
    http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=62185930

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Midagi Reinule..

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Pasunateta Gornik Zabrze fännid Krakowis, alates 27. min pole soovitav edasi vaadata

Wisła Kraków - Górnik Zabrze (20.11.2011) 0:1

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Saavad läbi häda pasunateta hakkama küll.

Euroliiga, Legia - PSV 0:3

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Crvena Zvezda pasunateta fänlust treenitakse ühiselt koos mängijatega.

Algupärane

See pilt ei ole küll jalgpallist, kuid peaks jalgpallielamuse muutma palju ehedamaks. Seega ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Niimoodi need va pasunateta tifod ja koreograafiad staadionitele iseenesest tekivad.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Veel üks näide, kuidas tifod tekivad tribkale iseenesest....

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Joogipoisile uudistamist ja publikul õlle kõrvale veits meelelahutust "suduses" Düsseldorfis.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Fännide poolt loodud õhkkond enne avavilet, mida telekast tavaliselt ei näidata, kommertsreklaam on tähtsam ja ega FIFA/UEFA VIP-id isetegevust suurt poolda, raiuvad oksa, mille peal ise istuvad. Enne eilset kohtumist olevat Napolile paras annus hoiatusi ja ähvardusi jagatud, et juhul kui fännid liigselt õhkkonna eest hoolitsevad, viiakse järgmiseks mänguks Napoli kodumäng mujale.
    Nii, et pole mõtet Napolilt snitti võtta, jätkakem piripasunatega.

Napoli-Chelsea 3-1

Eesti koondislane Kasutaja dnb avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2010

Algupärane

see facebooki leht on igaljuhul siiani surnud.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Õnnelik vanaduspõlv....pasunateta.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •