320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Hea uudis, aga kahjuks pool võitu. Kuidagi oleks vaja ka olemasolevatest lahti saada.. Ja neid on tuhandeid..
    Selle pärast ma ei muretseks, paari aasta jooksul saab neist ehk lahti.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Selle pärast ma ei muretseks, paari aasta jooksul saab neist ehk lahti.
      Isegi kiiremini. Kui palju neid lapsi ikka on, kes ühte ja sama pasunat mängult-mängule kaasa vedada viitsivad.
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        Eks ma paningi piisava varuga selle aja
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Dortmund Borussia - Malaga 3:2...65 829 pv-t ja ei ühtegi pasunat...
          Ja selliseid vendi sunnib UEFA korralikult maha istuma...peletab koju LCD ette Heinekeni rüüpama....

          Ja neid vendi, keda UEFA all-seater kriuksu tõttu koju suunati on 15 000, tõenäoliselt jäi piletita sama palju publikut kui külastab kogu hooajal Eestis reaalselt Premium Liigat pealtvaatajaid kokku.

          Kommentaar


            vuvuzela bänn LAV'is? - http://www.guardian.co.uk/football/2...cks?CMP=twt_gu
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Football Landscapes (2011)

              2:45 on tartu, lietuvas rytas ultras 1995 või midagi sellist, kroonuaia sild
              ja 3:17 on ka tartu, võibolla sama sild

              ja mõnda teist, tundub, olen veel näinud välismaal
              tell your mother, we are hooligans!

              Kommentaar


                Keine kommentare!

                DFB Pokal 1/2 finaal Stuttgart-Freiburg 2:1 Merzedes-Benz-Arena 59 000 pv.





                Kommentaar


                  Mängupäeva melu ja õhkkond Celtic - Ajax (Oct 22, 2013) Champions League kohtumisel.

                  Kommentaar


                    Vbla mitte kõige õigem koht aga olulisem sisu..
                    Nimelt andsid koondislased ISE meile väga hea vihje mu arust, mida võiks statal korraldada (loe hüüda)
                    Ma olen ca 20 aastat käinud tribüünide (koondise mängudel) ja kohati on tunne, et me kaasa elamise oskus ei arene koondisega endaga samas rütmis.. seda teemat võiks sisukamalt edasi argumenteerida aga hetkel ei hakka..
                    Vt selle video viimaseid sekundeid! ülikõva tuh meeste poolt, mida tahaks näha ja kuulda statal meie (fännide) poolt!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X