320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    No näed, nüüd on asi juba täitsa äge! Hea tekst!

    Kommentaar


      #17
      Üle 100 liikme koos!
      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

      Kommentaar


        #18
        Rõve väljaveninud profiilipilt jätab odava mulje.
        Rõve caps lock tiitlis jätab labiilse mulje.
        Ja nagu see üks ütles, siis tiitel peaks olema informatiivsem. Või tabavam. Või vaimukam.
        S.t vabalt laigiks, kui sellest ei jääks mulje, nagu ma toetaks prostitutsiooni.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
          Rõve väljaveninud profiilipilt jätab odava mulje.
          Ja nagu see üks ütles, siis tiitel peaks olema informatiivsem. Või tabavam. Või vaimukam.
          Siin kohal ootaks paremat pilti ja informatiivsemat/tabavamat/vaimukamat teksti. Kirjutage siia, panen üles.
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            #20
            "AITAB PASUNATEST" asemel "Aitab pasunatest!" oleks juba hea algus. Ma hetkel vaimuvaene. Kohene viide kontekstile ehk jalgpallistaadionile oleks mõistlik, aga selle saab ka profiilipildiga lahendada.

            Näiteks ERRi lehelt üks foto (hakitud kujul), kus hea ja halb näide ühekorraga pildil:


            Annaks mudida, aga ERRi haid kargavad säärde ja nkn pole vast hea, kui pildil äratuntavad näod.

            Kommentaar


              #21
              Tglt seal fb-s võiks olla küll selline kaust nagu "Häbipost". Teinekord klõpsutaks spetsiaalselt nägusid üles.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                Tglt seal fb-s võiks olla küll selline kaust nagu "Häbipost". Teinekord klõpsutaks spetsiaalselt nägusid üles.
                Kui staadioniväravas müüakse pasunaid ja terve staadion on pasunaid täis ja kuskil pole teavitust, et pasunad pole tegelikult OK, siis on ka imelik staadionil olevaid pasunapuhujaid "häbiposti" panna.

                Kommentaar


                  #23
                  Lisasin esiotsa postituse lõppu "höhöhöhöhö", a siis otsustasin, et kuradile eetika.

                  Kommentaar


                    #24

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                      S.t vabalt laigiks, kui sellest ei jääks mulje, nagu ma toetaks prostitutsiooni.
                      ?????? Sa EI toeta prostitutsiooni?
                      Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                      Kommentaar


                        #26
                        Toetan ikka, aga ma ei taha, et kõik mu sõbrad seda teaksid.

                        Kommentaar


                          #27
                          Changing your Page's name
                          This editing option is only available if fewer than 100 people like your page.

                          Samas ei oleks feiss nkn lasknud hüüumärki nimesse panna, niiet mulle meeldib praegune versioon rohkem.

                          Pildi panin üles.

                          Teised muudatused on väga oodatud.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            #28
                            minu poolest pasundagu, kui seda tehtaks õigetel momentidel , mitte ei lasta järjest 90 minutit kopsudest õhku välja

                            Kommentaar


                              #29
                              Algselt postitas shefield
                              Hmm ma loodan et, päris keelamiseks ka ei lähe. Sest iga keeld avab ja sillutab tee uutele keeldudel.
                              Aga see on ju ka kultuuri ja kultuurituse küsimus rohkem. Pigem võiks inimestele lihtsalt juba väravas selgeks teha et, ei ole ilus pasundada ( nu keegi lubas pasuna kellegile aanusesse toppida) pasunaga . Pigem kasuta oma äält...
                              Ise ka mõtlen ,et esialgu päris keelustada mitte kuid näiteks staadionile kleepida keelumärgid nagu suitsetamise keelulgi..suuremad ntx A4 formaadis millel siis kuulmärk pasunaga ja kiri all Ära pasunda parem laula ntx..Igasse väravasse ja tribüüni otstele ja koridoridesse...siis saavad ka väiksed poisid ja suured poisid ja tüdrukut aru ja hakkavad huvi tundma asja vastu...ehk siis teavitustöö mitte keelustamine
                              sigpic

                              Kommentaar


                                #30
                                Eile Napolis Ei mingeid pasunaid...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X