320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ei pasunatele, jah tõelisele jalgpalliatmosfäärile!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Ka Rostockis ei olnud eelmisel nädalavahetusel mingeid pasunaid



    Lisaks võib sellest, kuidas saksa jalgpallifännid tribüünidel sõbralikult kaelustavad ja õlut joovad, lugeda siit
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
      Ka Rostockis ei olnud eelmisel nädalavahetusel mingeid pasunaid

      Lisaks võib sellest, kuidas saksa jalgpallifännid tribüünidel sõbralikult kaelustavad ja õlut joovad, lugeda siit
      1) Kui sa nende fännide tausta tead siis saad aru kui tõenäoline see tegu on nii Saksamaal (antud video), Šotimaal, Inglismaal, Kreekas jne.
      2) Kas sa arvad, et meil tuleb sama teema ja oleme sama debiilikud kui need viskajad? Meil siiski ei ole sellised debiilikud staadionil. Lisaks, selliseid tempe tehakse vaid siis, kui ollakse suure massi sees nii, et poleks võimalik näha kes viskas...meil on tohutud massid staadionidel ja muidugi anname nuga ka üksteisele iga nädal...ei saa aru miks need hordid meil staadionidele ronivad

      Kommentaar


        #33
        Jyriöö, Rostock vs St. Pauli, kohalik derby, lisaks St.Pauli rõhutatud vasakpoolsus vs ida-saksa taustaga klubifännide antikommunism. Antifa vs anti antifa.

        Pasunate ja banaanideta nädalavahetuse ost-derby Dresdenis, Dynamo vs. Aue. Ega õlut peagi vastasfännidega sõbralikult koos jooma, ikka eraldi

        Kommentaar


          #34
          Kesa, iga kord kui sa oma püroklippe postidad, siis oleks äkki nii kena ja postita ka trahv mis selle eest saadi. Olen kindel, et Napoli saab eilsete vigurite eest karistada.
          Kui teile nii väga püro meeldis, siis miks te seda Eesti- Iirimaa mängul ei teinud? Kardate?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            #35
            Oleks endalgi huvitav teada, kas Napoli saab trahvi või mitte.
            Millegipärast kahtlen, mängu ei peatatud, pigem oli tegu mänguavamisel õhkkonna rõhutamiseks korraldatud choreo elemendiga, sama toimus ka mängus Bayerniga.
            Eesti jalgpall on aga niivõrd vaene ja trahviparanoias (turvavõrgud?), et milleks häda kaela tuua. Ametlikes UEFA mängudes pole mõtet jamada....ja reeglina ei jamatagi. Viimases kodumängus Iirimaaga nägin küll ühte A. Le Coqi murule lennanud eset, see oli üllatus-üllatus ...sinine pirinpasun.
            Tegelikult on koondise ja klubifänlus küllaltki erinevad nähtused, Eestis ei saada sellest eriti aru.
            Meistrikatel aga on korraldajatel kõikjal enda teha, mida lubada, mida mitte.
            Meil võiks olla püro lubatud. Iga atribuutikaelement (ja püro on fänniatribuutika, mitte trahvikaristust vääriv huligaansus), mis veidikenegi elavdab meie halli meistriliiga publikut, peaks kindlasti olema lubatud.

            Ahh, mis siin ikka seletada, pinistage parem pasunat nii nagu seda ei tehta Dortmundis.

            Kommentaar


              #36
              Teie ütlete "Ei pasunatele jalgpallimängul", pasundajad ütlevad "Ei lökke tegemisele staadionil" - miks peaks ühel vöi teisel rohkem öigus olema?

              See, mis maailmas on ei loe, meie jalgpallikultuur pole kübekti sellest, mis Itaalias, Inglismaal, Saksamaal vöikusiganes.

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Teie ütlete "Ei pasunatele jalgpallimängul", pasundajad ütlevad "Ei lökke tegemisele staadionil" - miks peaks ühel vöi teisel rohkem öigus olema?

                See, mis maailmas on ei loe, meie jalgpallikultuur pole kübekti sellest, mis Itaalias, Inglismaal, Saksamaal vöikusiganes.
                Aga miks peame kohe automaatselt vastanduma? Miks me ei võiks lihtsalt pasunate vastu olla? Lõkke jaoks on oma teema.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Teie ütlete "Ei pasunatele jalgpallimängul", pasundajad ütlevad "Ei lökke tegemisele staadionil" - miks peaks ühel vöi teisel rohkem öigus olema?

                  See, mis maailmas on ei loe, meie jalgpallikultuur pole kübekti sellest, mis Itaalias, Inglismaal, Saksamaal vöikusiganes.
                  Lauljad ütlevad "ei pasunatele" ja pasundajad ütlevad "ei laulule".

                  Üldiselt kas sa viis maja edasi elaval tegelasel ka lähed ütled, et lõkke tegemine ei meeldi sulle ja kustuta ära? Ei kipu ju seda tegema või mis (kui ei tee kümnemeetrist lõket mis tossab nagu autorehvid)? Nüüd läheme siit edasi staadionile...meil on täismaja iga jumala liigamäng nii, et pead ühe kindla kohapeal istuma/seisma eks? Püro on midagi mis tekitab rohkem elevust ja silmailu kui saab korralikult teha mitte "salaja". Kui elevust ei tekita siis nahui te kõik aastavahetusel välja ronite üldse või aknast välja vaatate?

                  Meie jalgpall pole tõesti see mis Saksamaal, Inglismaal jne...aga seda enam oleks meil võimalus püro kasutada kuna ei toimu pürotehnikaga võitlusi fännide vahel või mis?

                  Pasun on lihtsalt kõrvadele hakkav ja segab laulmist. Püro kui visuaalne efekt ei sega sul mängu vaatamist (me ei topi seda sulle ju silma).

                  Kommentaar


                    #39
                    Ma pole aastavahetusel veel näinud, et keegi tossukatega vehib.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #40
                      Mu meelest ajavad need staadionil tossu tegevad asjad jubedat mädamunahaisu, ainuke võimalus seda haisu mitte tunda, on staadionilt lahkuda. Kui see on nende tulihingeliste fännide soov, siis nii olgu. Ainult, et ärge koondise mängul haisutage, sest sealt ma lahkuda ei tahaks, Flora mängult vöin lahkuda küll.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas Stok
                        Aga ma saan sellest aru nii, et kui püro ei meeldi, peab tavaline inimene viie maja jagu edasi kõndima?
                        Sa said mu mõttest väga valesti aru Minu mõte oli see, et kui keegi viis maja eemal mingit lõket teeb ei huvita see teda ju kuna see on nii kaugel temast. Meil ei ole liigamängudel nii palju rahvast...lisaks kõigele oleme me niikuinii tavatribüünist eemal
                        Ehk siis selle maja teemaga on see: meie oleme need tegelased kes lõket (pürot) teevad oma hoovis (oma tribüünil), siis tuleb viis suvalist maja (hulk tühje pinke) ja siis tuleb tema maja (küljetribüün kus tavapealtvaatajad istuvad).
                        Loodan, et nüüd said aru miks selle maja teema tõin

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Mu meelest ajavad need staadionil tossu tegevad asjad jubedat mädamunahaisu, ainuke võimalus seda haisu mitte tunda, on staadionilt lahkuda. Kui see on nende tulihingeliste fännide soov, siis nii olgu. Ainult, et ärge koondise mängul haisutage, sest sealt ma lahkuda ei tahaks, Flora mängult vöin lahkuda küll.
                          Eks naistel pidavatki parem nina olema kui meestel, et mis millegi järgi lõhnab Ei ole mõtet meie poole otsa istuda siis...staadion suur ja lai. Me saame aru, et liigamängudel on ühe inimese kohta 40 istet, kuid see ei tähenda, et kõik need 40 pinki ühe isiku poolt hõivatud on Vähemalt toimub midagi. Eriti oluline on püro seoses publiku vähesusega kus peab kompenseerima selle, et puudub tohutu lauljate mass. Nagu koondise puhul räägitakse, et kui meie tehnika ei ole sama mis Hispaanial siis peame selle puuduse kuidagi teisiti kompenseerima ja sama on ka fännide kohta...kui publikut on meil nii vähe nagu meil seda hetkel on siis peab seda kuidagi kompenseerima ja püro on üks neist elementidest mis seda teeb kuna tähelepanu on juhitud pürole mitte sellele kui vähe inimesi tegelikult staadionil on (lisaks sellele visuaalsele efektile, et midagi toimub...ei ole lihtsalt ühe kohapeal paigal nagu kohtualused kohtus). Põhimõtteliselt on see nagu reklaam kus näidatakse asju suuremana kui nad tegelikult on (kartulikrõpsude näide kus vaatame paki suurust ja siis seda kui "palju" seal sees ka tegelikult neid on).

                          Kommentaar


                            #43
                            Olge terve mäng parem alasti, see kompenseerib samuti vähest publikut ja kogu tähelapanu on suunatud teie tillidele.
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Olge terve mäng parem alasti, see kompenseerib samuti vähest publikut ja kogu tähelapanu on suunatud teie tillidele.
                              Piisab ainuüksi sõna alasti kirjutamisest, kui edaspidi viskab juba kirjavigu sisse
                              tulevik on tunni aja pärast

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                                Piisab ainuüksi sõna alasti kirjutamisest, kui edaspidi viskab juba kirjavigu sisse
                                Ainuüksi mõte palja munniga ballackust, kesast jne tegelastest võtaks ka kõige kõvemal mehel käed värisema.
                                Munnid paljaks, Flora fännid!
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X