320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Soeng

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igasuguseid kihlvedusi ei maksa ka unustada. Sterlingi puhul on see isegi beti kohta rõve.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      täitsa udud olete ikka, sterlingul on kaasaegne pimp daddy sonks peas. heiterid nah.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Luigendi uus õudukas mahub ka ehk kuhugi duubelrivistusse ära. Päris rõve.

          Kommentaar


            Kommentaar




              Pole küll otseselt Soeng aga kõlbab teemasse ikka ...
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                http://www.goal.com/en/news/755/euro...r?ICID=HP_FT_2 Eelmise aasta kinda-gay jalgpallurid ja Pirlo.

                Kommentaar


                  Kõikide Prantsusmaa hipsterite hetke lemmikklubi Angers` ründaja Billy Ketkeophomphone`i stiilinäide:

                  Kommentaar


                    Vot nii on lood, sealpool sood!
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Ei tea mis seal täpsemalt häiris? Rant?
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Ei tea mis seal täpsemalt häiris? Rant?
                        Nigga. Või siis liiga pikad juuksed.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          Nigga. Või siis liiga pikad juuksed.
                          Muslimitel peavad juuksed olema ühtlase pikkusega. Ma täpseid detaile ei tea, aga no eks see riik ole ka faking debiilne.

                          Kommentaar


                            Rakvere Susi.

                            Kommentaar


                              Mõtlesin täna ülekannet vaadates, mis laik tal seal on. Mingi haigus?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                                Mõtlesin täna ülekannet vaadates, mis laik tal seal on. Mingi haigus?
                                Kõikidel varasematel piltidel on nagu asjad normis. Samas mul näiteks kunagi oli üks sõber, kes oli loomu poolest selline äärmiselt säästlik inimene ja pani ööseks nätsu öökapi peale, et hommikul edasi tarvitada. Loomulikult see kukkus tal öösel magamise ajal sealt padjale ja öö jooksul kittis end juustesse kenasti. Loomulikult ta seda ka ei märganud järgmisel päeval enne kui alles linna jõudes ja käärid olid selle kivistund läraka kiireks eemaldamiseks tol hetkel ainus lahendus. Siis käis ka tükk aega ringi nagu psoriaasihaige, juusteta laik peas, õnneks ülejäänud soeng oli pigem siilikas kui hevimehe traadid, et väga hullult välja ei paistnud. Et noh alati võib ka midagi sellist olla.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X