320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Aastalõputurniir 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    küsimus polegi siin protestis, urmar. ega siis augur pole midagi valesti teinud. kui lubatakse ja isegi kutsutakse, osalegu, võitku jne. küsimus on just korraldaja, ehk ejl, idiootsuses. 3 aastat järjest (vähemalt) pole suudetud IV liiga teist turniiri komplekteerida muudviisi kui augru, maccabi jt selliste kutsumisega. rahvaliiga esikolmik oleks võinud ju nüüd pigem võimaluse saada?

    Kommentaar


      #32
      Ma olen täitsa nõus, et igasuguste tippmängijate osalemine kõige nõrgemal turniiril on imelik. Rahvaliigal oli muidu oma turniir.

      Kommentaar


        #33
        Me mängisime kahe tiimiga koos seda turniiri üks oli siis JK Reliikvia ja teine RJK ehk siis ranna tiim .Iga aasta nii olnud.

        Kommentaar


          #34
          meil oli meeskond pooleks pool rannajalkast ja pool liigast...ma usun et see on pigem veits halvem kui viimati mängiti murupeal palli kuskil sügise alguses.

          Kommentaar


            #35
            Toetan ertzi juttu ja olen nõus, et rahvaliiga parimad oleks pidanud saama koha
            IV liiga turniiril. Kes iganes seal mängivad, mis koosseisudega pole ju vahet....võib olla oleks Kiiu, kellel oli õigus sellel turniiril osaleda, kutsunud näiteks Tiit Tikenbergi, Alo Dupikovi või ma ei tea veel kellegi kogenenuma mängumehe. Lihtsalt puudub igasugune loogika, miks on kutsutud saalijalgpalli paremik, kui sportlikuprintsiibi kohaselt pidi võimaluse saama Rahvaliiga meeskonnad. See, et mõnel satsil puur täis taoti ei ole mitte Auguri süü vaid sita kaitsetöö süü! Reliikvia näitas, et on vabalt võimeline pakkuma Augurile konkurentsi! Tubli töö. Ahjaa....usun, et Igiliikur jääb täna oma alagrupis viimaseks ja ertz lööb varba ära
            sigpic

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              aga protestida tuleks ikka varem ja mitte siin, vaid ametlikumaid teid pidi ikka.
              Millal varem, mis ametlikke teid pidi, miks peaks üldse "ametlikke teid pidi" protestima, et midagi muutuks? Kas EJL-is pole ühtegi tegelast kes suudaks ja tahaks natukenegi ise mõelda?
              Ja jalgpallifoorum ei ole tõesti see koht kus EJL-i kritiseerida ja soperdiste vastu protestida, peab ikka delfi naistekasse minema...
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                #37
                Algselt postitas RLeosk Vaata postitust
                Toetan ertzi juttu ja olen nõus, et rahvaliiga parimad oleks pidanud saama koha
                IV liiga turniiril. Kes iganes seal mängivad, mis koosseisudega pole ju vahet....võib olla oleks Kiiu, kellel oli õigus sellel turniiril osaleda, kutsunud näiteks Tiit Tikenbergi, Alo Dupikovi või ma ei tea veel kellegi kogenenuma mängumehe. Lihtsalt puudub igasugune loogika, miks on kutsutud saalijalgpalli paremik, kui sportlikuprintsiibi kohaselt pidi võimaluse saama Rahvaliiga meeskonnad. See, et mõnel satsil puur täis taoti ei ole mitte Auguri süü vaid sita kaitsetöö süü! Reliikvia näitas, et on vabalt võimeline pakkuma Augurile konkurentsi! Tubli töö. Ahjaa....usun, et Igiliikur jääb täna oma alagrupis viimaseks ja ertz lööb varba ära
                Viimases osas ei läinud kahjuks täppi viimane koht(Soccer oli),aga varbaga ära löömine läks täppi,aint et omavärav

                Kommentaar


                  #38
                  Algselt postitas marconius Vaata postitust
                  Viimases osas ei läinud kahjuks täppi viimane koht(Soccer oli),aga varbaga ära löömine läks täppi,aint et omavärav
                  Ei, ov see ei olnud, kuna pall oli nagunii väravasse minemas. Aga jah, sitt esitus meie poolt kahtlemata.

                  Muide.. Huvitav loogika jälle EJL poolt määrata 2 väravaga parimaks väravalööjaks Kalevi noormees, kui temal kulus 2 värava löömiseks 5 mängu, aga alagrupis kahe väravaga maha saanud viiel poisil ainult 3 mängu. Kui siiski on kohustus pärjata ainult top4 liikmeid, siis oleks võinud ju solidaarsusest saada topscoreri tiitli näiteks Otepää poiss?

                  Kommentaar


                    #39
                    loogika on juba aastaid olnud see, et kui mehed löövad võrdselt väravaid, saab auhinna see, kelle meeskond kõrgemale jõudis.

                    Kommentaar


                      #40
                      selge, seda ma ei teadnud

                      Kommentaar


                        #41
                        1 kohtunik on ilmselgelt vähe.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Rein Vaata postitust
                          1 kohtunik on ilmselgelt vähe.
                          oleneb kohtunikust.

                          Kommentaar


                            #43
                            Kuidas parkimisega sel aastal on? (Kohti üldiselt on? Palju maksab?)

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas Shrek Vaata postitust
                              Kuidas parkimisega sel aastal on? (Kohti üldiselt on? Palju maksab?)
                              Mtea, see aasta parkisime kuskile kalevi spordihalli ette vms, ei maksnud midagi ja kohti oli palju, äkki oli tasuline, a trahvi küll ei saanud
                              FC Otepää II

                              Kommentaar


                                #45
                                Ees peaks olema tasuta ja eile kell 18 oli seal ikak mõned kohad.
                                Renaulti keskuse juures oleval parklas on paar tundi tasuta parkimist, juhul kui kella paned. Mujal on parkimine nagu ikka kesklinnas (loe:tasuline)
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X