320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Football Manager 2012 - Eesti liigad

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    mul editor ei tööta ja viskab ette errori et karikasse tleb 3.läänest liiga palju klubisi , mida peaks tegema ?

    Kommentaar


      #62
      Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
      mul editor ei tööta ja viskab ette errori et karikasse tleb 3.läänest liiga palju klubisi , mida peaks tegema ?
      Sama mure. -.-

      Edit: Sain tööle. Tõmbasin esimese postituse lingi + 2012 0.4 patchi.

      Kommentaar


        #63
        Eestis mingeid wonderkide ka on ?

        Kommentaar


          #64
          küsimus eesti liiga kohta kuidas saaks nii et III liigast(PÕHI;IDA LÄÄS;LÕUNA)saaks edasi 2 meeskonda II liigasse IDA/PÕHI ja LÄÄS/LÕUNA) ja vastupidi langetakse III liigasse. keegi saaks öelda kuidas oleks see kõige kergem teha nii ja IV liigast saavad III ka kaks meeskonda ja kaks langevad IV liigasse.

          Kommentaar


            #65
            Algselt postitas hheipss Vaata postitust
            Sama mure. -.-

            Edit: Sain tööle. Tõmbasin esimese postituse lingi + 2012 0.4 patchi.
            Viska mulle ka selle patchi link

            Kommentaar


              #66
              Kuidas töötavad need TV mängud. Ei saa aru. Kas seal mängus saab ise ka sponsoreid valida või ei ja kui saab millal.

              Kommentaar


                #67
                Panin patchi peale aga ikka ei midagi , ma ei saa aru ...

                Kommentaar


                  #68
                  Algselt postitas Fabregas- Vaata postitust
                  Panin patchi peale aga ikka ei midagi , ma ei saa aru ...
                  Tõmbasid esimesest postitusest Eesti liiga? Või mingi muu mis siin antud on?

                  Kommentaar


                    #69
                    Esimesest ikka , nu ei saa üldse pihta , sain editori tööle eks teen 3.läände ühe tiimi juurde ja kõik ok

                    Kommentaar


                      #70
                      kuidas saab numbrid õieti panna kui ma olen mängijadele numbrid pannud ja kõik oleks nagu õige aga siis kui mäng algab on igal mängjiail kes platsil numbrid 1-11 ja vahetusmängijadel ka. aga neil on tegelikult teised numbrid aga näitab 1-11. mida tegema peaks ei saa aru. Mõtlen sõprusmänge.

                      Kommentaar


                        #71
                        sõprusmängudel annabgi nö. "suvalised" numbrid. õigetel mängudel on su mängijatel õiged numbrid

                        Kommentaar


                          #72
                          Oleks huvi toimiva eesti liigade faili vastu fm 2012, leheküljel 1 asuvad lingid on aegunud..

                          Kommentaar

                          Working...
                          X