320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mitu päeva sa naeraksid ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas count Vaata postitust
    Stephan El Shaarawy will arrive in Rome tonight, before having his Roma medical tomorrow.

    The winger is close to completing a loan move from Milan, with Rossoneri CEO Adriano Galliani confirming earlier today that the deal is “on the home straight”.

    Kas keegi Itaalia jalgpalli spets võiks selgitada, miks Milan temast lahti tahab saada ja miks just mingid laenu diilid läbi lastakse? Vahepeal pidi ju Messi teine tulemine olema ja Milani tulevik jne

    Kommentaar


      MA olen küll "itaalia spetsaialisti" teises otsas, aga...
      Põles läbi. Natukene ühekülgne mängija (vähemalt oli - jookse mööda äärt ja proovi kasti äärde jõuda ja sealt paremaga peale uhada), pikad vigastused. Ja MIlan ei kasuta enam 4-3-3 või midagi sarnast, kus tast kasu oleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
        MA olen küll "itaalia spetsaialisti" teises otsas, aga...
        Põles läbi. Natukene ühekülgne mängija (vähemalt oli - jookse mööda äärt ja proovi kasti äärde jõuda ja sealt paremaga peale uhada), pikad vigastused. Ja MIlan ei kasuta enam 4-3-3 või midagi sarnast, kus tast kasu oleks.
        Fair enough, aga on ta siis nii kehva, et keegi päriseks osta ei julge? Selles mõttes, et kas Milanil ei oleks mõistlikum teda kasvõi pingil hoida, selle asemel, et välja laenata või on ta lisaks ka mingi ulmselise palga peal?

        Kommentaar


          Monacos langes pingile, et ilmselt väga hea vorm just ei ole. MIlanis pingil ta kindlasti istuda ei taha, või no üldse kuskil ei taha. LAenud on itaalia klubide viimaste aastate reaalsus ja palk oli MIlanis mälu järgi 2,5 mil eur. Aga võin eksida.

          Kommentaar


            Algselt postitas check Vaata postitust
            Fair enough, aga on ta siis nii kehva, et keegi päriseks osta ei julge?
            Eks ta Milani ebaõnn on, et Galliani Shaawat korralikult premmi ei surunud. Oleks saanud öelda, et "itaalia koondislane, 30 milli väärt vend, aga maailma parima liiga klubile anname ainult 20ga" ja küll mingi swansea või bournemouth oleks mehe ära võtnud. Ühesõnaga mujal liigades peavad klubid natuke mõtlema enne, kui 10 pluss miljonit võimaliku pooletoobise eest letile löövad.

            Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mingil hetkel vaatasin, et Boateng sai Milani eest mänguaega ja mõtlesin, et kui see düüd mängib reaalselt minuteid Miha käe all, siis on Milan ikka valgusaastate kaugusel Scudettost (kui soovid loe: Juventusest). Nüüd vaatan kuidas Roma fännid juubeldavad Vaarao ostmise puhul ja tekivad täpselt samad mõtted.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust

              Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mingil hetkel vaatasin, et Boateng sai Milani eest mänguaega ja mõtlesin, et kui see düüd mängib reaalselt minuteid Miha käe all, siis on Milan ikka valgusaastate kaugusel Scudettost (kui soovid loe: Juventusest).
              Täna on lootust, et alustab coppas. Ja Balotelli ka.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mingil hetkel vaatasin, et Boateng sai Milani eest mänguaega ja mõtlesin, et kui see düüd mängib reaalselt minuteid Miha käe all
                Poiss lõi ju viola vastu värava

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  Eks ta Milani ebaõnn on, et Galliani Shaawat korralikult premmi ei surunud. Oleks saanud öelda, et "itaalia koondislane, 30 milli väärt vend, aga maailma parima liiga klubile anname ainult 20ga" ja küll mingi swansea või bournemouth oleks mehe ära võtnud. Ühesõnaga mujal liigades peavad klubid natuke mõtlema enne, kui 10 pluss miljonit võimaliku pooletoobise eest letile löövad.

                  Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Mingil hetkel vaatasin, et Boateng sai Milani eest mänguaega ja mõtlesin, et kui see düüd mängib reaalselt minuteid Miha käe all, siis on Milan ikka valgusaastate kaugusel Scudettost (kui soovid loe: Juventusest). Nüüd vaatan kuidas Roma fännid juubeldavad Vaarao ostmise puhul ja tekivad täpselt samad mõtted.
                  Ära koguaeg topi teistele meestele oma asju suhu! Isiklikult mina ei ole sellest "vaarao teisest tulemisest" midagi arvanud. Viited on olnud ainult ja tõesti ainult sellele, et meie hulgas on üks mees, kes on teda Jumala endaga võrrelnud. Minu jaoks aga üks suvaline käkk. Hullemaks ikka ei lähe kui Iago või Perotti või kes iganes Genoast. Lisaks on Spallettil komme sellistest lootusetutest kivipalluritest ja ebatervete kommetega poistest päris head staarid teha (loe: Taddei, Mancini, Cassetti jne jne jne).

                  e: te olete siin foorumis ikka kõik lootusetult rooste läinud
                  FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Algselt postitas count Vaata postitust
                    Ära koguaeg topi teistele meestele oma asju suhu! Isiklikult mina ei ole sellest "vaarao teisest tulemisest" midagi arvanud. Viited on olnud ainult ja tõesti ainult sellele, et meie hulgas on üks mees, kes on teda Jumala endaga võrrelnud. Minu jaoks aga üks suvaline käkk. Hullemaks ikka ei lähe kui Iago või Perotti või kes iganes Genoast. Lisaks on Spallettil komme sellistest lootusetutest kivipalluritest ja ebatervete kommetega poistest päris head staarid teha (loe: Taddei, Mancini, Cassetti jne jne jne).

                    e: te olete siin foorumis ikka kõik lootusetult rooste läinud
                    Mancini nendest kommetest ju ei võõrdunud....
                    Elu on lühike, pidu on pikk.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                      Mancini nendest kommetest ju ei võõrdunud....
                      "pagulasele uusi trikke ei õpeta" - Tõstamaa vanasõna

                      "ükskord vägistaja, igavesti vägistaja" - Vao vanasõna
                      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                      sigpic

                      Kommentaar

                      Working...
                      X